Идеи за Бизнес 4

  • 126 476
  • 898
# 750
Маргало, абе нещо, а?
Ще видим тая работа  Joy
Чак палто от капаска?
Искай мерцедес следващия път. Цунки  hahaha

Да не съм оф, четох, че някой вече се е ориентирал към офис на еконт.
Там е истината, но еконт вече са доста популярни и при три офиса в града, капацитета вече е запълнен, нямат нужда от четвърти. Има една куриреска фирма, все още не разработена в северозападна България.
Лео, се казва, пробвайте с нея.
Виж целия пост
# 751
Аааа колежке,не така Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ще ти го заема някой път,нали си ми дружка,какво да те правя,ама ти ме вземаш на спа във Велинград! Naughtyпо женски Crossing Arms
Виж целия пост
# 752
Здравейте  bouquet
Мъжът ми най-накрая реши да рискува,и да направим малък бизнес.Ще правим сандвичи,дюнери и храна за вкъщи.Хареса ли сме мястото,и се договаря ме.
Понеже няма кой да гледа малката,аз физически трудно ще му помагам за сега.
Моля всяка която е наясно какви документи,изисквания и стъпки за бързо и успешно отваряне, да ми отдели малко време много ще ми помогнете.
Аз ще съм в ролята на домашен бизнес навигатор,после ще търсим бавачка и поемам изцяло щафетата.
Благодаря предварително на всички newsm51

Виж целия пост
# 753
Здравейте, чета ви редовно, но до сега не съм писала.
Някой знае ли какви документи са нужни за продажба на дрехи внос от Азия. Става въпрос за реплики на известни марки ...нямам представа дали е разрешено да ги продавам и какво се изисква  newsm78
Виж целия пост
# 754
Здравейте  bouquet
Мъжът ми най-накрая реши да рискува,и да направим малък бизнес.Ще правим сандвичи,дюнери и храна за вкъщи.Хареса ли сме мястото,и се договаря ме.
Понеже няма кой да гледа малката,аз физически трудно ще му помагам за сега.
Моля всяка която е наясно какви документи,изисквания и стъпки за бързо и успешно отваряне, да ми отдели малко време много ще ми помогнете.
Аз ще съм в ролята на домашен бизнес навигатор,после ще търсим бавачка и поемам изцяло щафетата.
Благодаря предварително на всички newsm51


Аз имам две павилиончета за хабургери и сандвичи.
 Ако ще готвите храна за в къщи,ще ви трябва по голямо помещение,защото изискванията от ХЕИ са повече.Примерно отделни хладилници,фризери за съхранение на риба,пиле,яйца.Поне две мивки,аспираторна система и други такива.Когато сте готови с помещението идват от ХЕИ и приценяват на място дали отговаряте на изискванията .След това си получавате разрешителното.Мисля ,че срока е до един месец.Отделно трябва да си подготвите система за самоконтрол и има едни дневници,които се кпуват от книжарницата.В тях се попълва всеки ден ,стоката която получавате,фирмата доставчик,транспорта с който ви я доставят ,мери се поняколко пъти темп. в хладилните камери и се попълва в графите за това и тем подобни...Общо взето това е за ХЕИ.Също и от Пожарната се вади рарешително,ако ползвате кантар,също разрешително.Касов препарат,регистриран в данъчното.Трябва да решите дали ще сте по патентен данък,счетоводителя подава декларация за това.
Виж целия пост
# 755
Е на мен за 6 години никой не ми е подарил палто  Crossing Arms Маргало, ти направо изби рибата  Grinning
Виж целия пост
# 756
 Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 757


Дори една клиентка ми подари вчера чисто ново палто от кожа на capascka  Joy като видяла палтото и ужасно и се приискало да ми го вземе Blush направо се разтреперих от вълнение,цял ден ми беше хубаво и ...думи нямам,не е заради палтото,а заради уважението,абе страхотно чувство Hug[/b][/color]
Е, не!Знаеш ли сега в какви размисли ме хвърляш?
За добро обслужване, това лято, едно руско семейство ми подари ленена покривка за масата и бурканчета за подправки, защото моите им харесали много и си ги прибрали в багажа!Но това го разбрах, когато си заминаха.Направили си трампа хората Laughing
Иначе са ми давали между 20 и 50 лева на ръка редовно върху сумата накрая!
Отдавам апартаменти на нощувки за сезона!
Виж целия пост
# 758
И за мен беше #Crazy
Тя е редовна клиентка,доста заможна,живее в един голям комплекс на централният ни хотел със съпругът си,а дъщеря и живее във Франция.
Идва да ме види всеки ден,говорим си,каза ми че съм и много приятна и от сърце ми желаеля да съм щастлива Heart Eyes
 
Аз направо се разплаках като ми го подари,такива неща ти жегват сърцето,а на душата ти става топло...
То дума добра да е стига...но от сърце...
Виж целия пост
# 759
Маргало,ти не отвори ли магазин втора употреба?Заможна клиентка,която редовно пазарува от такъв магазин Shocked
Виж целия пост
# 760

За добро обслужване, това лято, едно руско семейство ми подари ленена покривка за масата и бурканчета за подправки, защото моите им харесали много и си ги прибрали в багажа!Но това го разбрах, когато си заминаха.Направили си трампа хората Laughing



 Joy
Виж целия пост
# 761
Маргало,ти не отвори ли магазин втора употреба?Заможна клиентка,която редовно пазарува от такъв магазин Shocked

Абсолютно,трябва да ти кажа ,че над 80% от клиентките ми са такива Peace
Лекарки,общински съветик имам bowuu,директорки,банкерки,инспекторка от полицията,ако щеш счетоводителката на "Атака" Joy
Виж целия пост
# 762
До мен има магазин,скъп за дрехи и бижута,известен,обаче неговият собственик ми е клиент Joy
Виж целия пост
# 763
супер,не бих си помислила да влеза даже в такъв магазин,щом мога да си купувам това,което искам ново от магазина
Нищо лично към теб или друг имащ такъв магазин,това си е бизнес Peace
Виж целия пост
# 764
Маргало,ти не отвори ли магазин втора употреба?Заможна клиентка,която редовно пазарува от такъв магазин Shocked

Абсолютно,трябва да ти кажа ,че над 80% от клиентките ми са такива Peace
Лекарки,общински съветик имам bowuu,директорки,банкерки,инспекторка от полицията,ако щеш счетоводителката на "Атака" Joy
Маргало, сигурна съм, че е така , защо и в нашия град още щом отвори 1-ия магазин втора употреба, собственичката му, която беше приятелка на майка и разказваше, че най-редовни клиенти и бяха хората с най-високи доходи в нашия град. Особена същисана останах от факта, че местна д-рка гинеколожка редовно си купувала бикини втора употреба  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия