Идеи за Бизнес 4

  • 126 476
  • 898
# 840
 lady_blu,благодаря за отговора.Аз по препоръки на приятели,които имат маг. в малко градче до София съм си намерила един,който няма магазини и има хубава стока.ходих в склада му тук и като цени и качество ме устройва.Но ми се ще да пробвам от няколко доставчика,за съжаление в другите складове положението е трагично.
Виж целия пост
# 841
А задава ли си някой въпроса защо положението във въпросните складове е трагично ???
Виж целия пост
# 842
А задава ли си някой въпроса защо положението във въпросните складове е трагично ???

Защо?
Виж целия пост
# 843
Да ви се "похваля".
Днес за пръв път минаха на проверка-РИОКОЗ.
Беше един мъж.Представи ми се и аз направо изтръпнах Joy
Съвзех се обаче бързо ,използвах козът си че съм момиченце,поканих го да седне,предложих му кафе,говорих му на ти,той се усмихна,аз клекнах до него и се направих на детенце(то аз съм си де) и поисках да ми обясни какво трябва да правя,за да съм много редовна,той се смя,смя,писа,писа и си тръгна без дори да погледне магазина.
Погледнах после документа и какво да видя:отличничка! Peace
 Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 844
Маргало, поздравления за подхода, но мога да ти кажа, че не винаги върви  Joy Моя приятелка не могла 2 години да се отърве от един проверяващ, след като упражнила чара си върху него  Mr. Green
Виж целия пост
# 845
Маргало, поздравления за подхода, но мога да ти кажа, че не винаги върви  Joy Моя приятелка не могла 2 години да се отърве от един проверяващ, след като упражнила чара си върху него  Mr. Green


 Sick
Виж целия пост
# 846
Маргало, успех ти желая!
Виж целия пост
# 847
Благодаря ви!  bouquet
Виж целия пост
# 848
Маргало, поздравления за подхода, но мога да ти кажа, че не винаги върви  Joy Моя приятелка не могла 2 години да се отърве от един проверяващ, след като упражнила чара си върху него  Mr. Green


 Sick

Е, аз пък да кажа, че има и случаи, когато и след 10 проверки на моя позната - пак всичко и е наред Wink
За това не се притеснявай - ама да знаеш, че скоро пак може да те провери - такива внезапни са  Wink
Виж целия пост
# 849
По-добре очарован,отколкото разочарован!Какви ли последствия,щеше да има?
Виж целия пост
# 850
Да, ама те инспекторите обикновено са едни кисели лелки, дето светът им е крив по презумция - върви, че я очаровай такава!
Виж целия пост
# 851
Чакайте, като съм влязла в темата да драсна няколко реда.

Днес на кафенето ми му е ден 19-ти и аз съм цял ден на смяна. Гадост, вали сняг, студено е и няма кой да ме пожелае! Laughing Иначе ту има работа, ту няма никаква, не мога да преценя потръгва ли или не... Абе, успокоявам се, че началото е трудно, ама като прибавиш и кризата.... Намерихме и ние време, момичета, да започваме нови бизнеси!  Mr. Green

Успех на всички!
Виж целия пост
# 852
... и няма кой да ме пожелае! ...

 Joy
Виж целия пост
# 853
 Flutter
Виж целия пост
# 854
Момичета здравейте, до преди няколко месеца редовно ви четях, но нямах никаква идея с какво мога да се занимавам. Но в последно време и малко ви по загубих  Cry
Четох доста назад, но не попаднах на нещо подходящо някой да е питал, та реших да ви попитам за вашето мнение.
Една приятелка работи от доста години към една дъщерна фирма на мобилен оператор и ми предложи, че мога да отворя магазин на фрайчайзинг .... Става въпрос за София, но аз не съм от тук, а от година живея тук.
Какво е вашето мнение, някой да е запознат как стоят  нещата???
Другото, което много ме интересува, знае ли някой как мога да кандидатствам за щанд например в някой от новите молове, в Карфура и в някой подобен търговски център???
Безкрайно ще съм ви благодарна за инфото и идеите, които ще споделите, че съм в една главоблъсканица, а и нямам много познати в София  Sad


Никой ли нищо не може да сподели по моя въпрос ???? Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия