Къде в Пловдив 6

  • 80 244
  • 765
# 165
Мами,бихте ли ми препоръчали козметик за триъгълника?!Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 166
Въпросът ми не е за тук/пуснах тема за него/,но ми е спешно Embarassed
Някой да има впечатления от английската забавачка"Слънчевата къща"?
Благодаря ви  bouquet

Това пък къде е, я някой да даде инфо

http://www.zadecata.com/index.php?page=0_33_4
Предстои ни среща и с директора и ми се искаше да събера впечатления преди това.Имаше деца там,но явно майките им не пишат в този форум. ThinkingВсе пак ще се радвам,ако някой сподели Peace
Виж целия пост
# 167
SoleiL, би ли споделила след срещата ти с директора относно условията за прием, заплащане. Може и на ЛС Hug
Виж целия пост
# 168
Момичета, виждали ли сте някъде сок или сладко от рози? Дъщеря ми има сериозен проблем с изхождането и искам да опитам и с това, че нищо не помага от храните. За съжаление нямам познати в Казанлък, за да поръчам от там.
Виж целия пост
# 169
Момичета, виждали ли сте някъде сок или сладко от рози? Дъщеря ми има сериозен проблем с изхождането и искам да опитам и с това, че нищо не помага от храните. За съжаление нямам познати в Казанлък, за да поръчам от там.

Сок от рози съм виждала в "Сани" в Гранда. Преди май и конфитюр от рози съм виждала там, но скоро не съм се заглеждала.
Виж целия пост
# 170
Момичета, виждали ли сте някъде сок или сладко от рози? Дъщеря ми има сериозен проблем с изхождането и искам да опитам и с това, че нищо не помага от храните. За съжаление нямам познати в Казанлък, за да поръчам от там.
Toчно с тази цел съм взимала сладко от рози от Кауфланд,но нямаше ефект, дано при вас да има Praynig
На колко е малката? Може и на лични да ми пишеш, ако искаш.
Виж целия пост
# 171
Сок от рози, знам, че произвеждат "Филикон"-а.
Виж целия пост
# 172
Момичета, има цирк в градал Пак ли е в Тракия, дето си е всеки път или някъде другаде? Цени, ако знаете Simple Smile.
Виж целия пост
# 173
Здравейте,някой може ли да ми каже дали има в града ни склад на фирма "Мони"и къде се намира?
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 174
Момичета от каде в Пловдив да си купя стилна рокля като тази.
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=732059&cat=500


 Трябва ми за повод...
Виж целия пост
# 175
Здравейте,някой може ли да ми каже дали има в града ни склад на фирма "Мони"и къде се намира?
Благодаря  Hug
Малката търговия, в сайта им има точно къде е и телефоните
на много лесно място е
Виж целия пост
# 176
Каспър ,благодаря ти HugАз търсих в сайта им,но не намерих и затова попитах,но сега ще потърся пак Peace
Виж целия пост
# 177
Преди няколко години в ТСМ имаше хубави дървени музикални детски инструменти - маракаси, ксилофон, кастанети ...
Дали сега ги има пак?  newsm78

А дали има такива във фирмения магазин за дървени играчки във Форума в Тракия? (знам че и на други места има такива магазини)

 Hug
Виж целия пост
# 178
Преди няколко години в ТСМ имаше хубави дървени музикални детски инструменти - маракаси, ксилофон, кастанети ...
Дали сега ги има пак?  newsm78

А дали има такива във фирмения магазин за дървени играчки във Форума в Тракия? (знам че и на други места има такива магазини)

 Hug

За Тракия не зная, но има магазин за дървени играчки на "Железарска",горе-долу с/у фирмения магазин на "Бордо". Ксилофони преди месец имаше със сигурност, за кастанети и маракаси не съм гледала. Всъщност, кастанети май имаше в някое от сувенирните магазинчета в Стария град, едни детски, като жабешки главички със зъбче.
Виж целия пост
# 179
Кастанети - животинки и маракаси има във Форума. От там съм взимала за малката. Другите инструменти не съм заглеждала.
кастанетките са страхотни, но маракасите не издържаха на блъскането на моята хубостница  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия