Брекети Във Варна? Къде и колко струват?!

  • 108 545
  • 267
# 90
Цената за изцяло метални е 2500 лв(при първоначална сума от 750 лв) и естетични-3500 лв.
Виж целия пост
# 91
siqna.muk, абсолютно на твоето мнение съм, страшно неприятно впечатление ми направи това, никоя досега не си позволи да атакува друг, а Иванова с това започна. Не и отива на годините и интелекта, можеше да ме остави сама да и се възхитя, но това със сигурност няма да стане. В никакъв случай няма да се върнем при нея. И колко още неща каза... грозна картинка. 

 Mr. Green Ето една темичка, дето въпросните Иванови се опитват да си направят реклама... Money  Money  Money  Пълна трагедия...

 Joy  hahaha    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=445456.0
Виж целия пост
# 92
Аз тази тема съм я виждала, има и други подобни теми във форума за ортодонти и ми прави впечатление че автора на тази тема която е пусната тук е писал във всички теми, не знам дали е пациент или те сами са решили да пишат за да си правят реклама която в някой теми е не на място.
Виж целия пост
# 93
canella, сега се върнах да препрочета, ти си щяла да слагаш при Стефанова, защо се отказа? С какво те спечели Арнаутска? Сложи ли ги вече да разкажеш повече  Peace
Виж целия пост
# 94
Единствената причина(няма да крия) е финансовата-разликата е около 1000 лв.И 2-те ми бяха препоръчани от приятелки,и 2-те ми допаднаха като излъчване,и 2-те вдъхваха доверие....Прегледа при Стефанова е 30 лв,при Арнаутска-15.Вземането на отливка при Стефанова е 50 лв,а при Арнаутска е безплатно....Арнаутска ми я препоръчаха от 2 места и моето впечатление е също само положително.....Слагането на горните брекети е насрочено за 12-ти.Едва след това мога да си кажа мнението относно това как ми се струва като специалист.
Виж целия пост
# 95
Същите съображения като нашите, + факта, че Арнаутска работи в петък до късно, а ние ще пътуваме, така че това също ми е важно. Стефанова не работи в петък, нищо че на сайта не го пише това.

Могат ли да се ползват отливки, правени пре друг, или всеки доктор сам си прави? Голяма гадост е това нещо...
Виж целия пост
# 96
Освен,че работи и в петък,и през останалите дни е с по-добро работно време.Аз работя до 17,30 вечер,а Стефанова е до 17,00.Това означава,че трябва да ползвам по 1 ден отпуск всеки път,когато ми се налага да я посетя.А както виждаш ще ми слагат моите в събота......Мене ме досрамя да ходя,за да си искам отливките и ми направиха нови,което не е чак толкова неприятно...
Виж целия пост
# 97
Хич не ме е срам, платила съм си ги, въпроса е как са ги взели и направили, дали имат доверие на чужда работа?
Виж целия пост
# 98
Не мисля,че има кой знае какво значение кой е взел отливките...Но може би наистина е по-добре да попиташ.Ако може да си го спестите-защо не?
Виж целия пост
# 99
Здравейте..и аз да се включа Laughing Laughing Чета,чета и вече незная какво да правя. Записах си час за преглед при Стефанова след 2 седмици ми е...ама като прочетох всичко, вече се чудя за Арнаутска newsm78 newsm78Ако наистина има такава разлика в цената( а това при мен е голям фактор).....А някой може ли да сподели колко струва ваденето на един зъб при Стефанова, аз си мислех че всичко се плаща наведниж и е фиксирано..примерно даваш 3000 и включва отливка, преглед ...т.н. Яд ме е вече, затова в България народа ще е с криви и развалени зъби #Cussing out #2gunfire прекалено надуват цените Rage smile3514
Виж целия пост
# 100
На мен д-р Иван Бъчваров ми каза приблизително 3000лв за керамични(естетични) брекети.
canella , сложиха ли ти брекетите вече? Какви са, колко плати?
Мерси!  Simple Smile
Виж целия пост
# 101
Ей, верно, как си, canella, болеше ли, ох не знам какво да питам. Ти пиши подробно като ти остане време. Надявам се, че всичко е минало ОК!
Виж целия пост
# 102
Здрасти и от мене!От вчера съм с горни естетични брекети на INSPIRE ICE...Платих 1000 лв първоначална вноска.Поставянето отне 2 часа и това стоене с отворена уста беше най-голямото неудобство.Абсолютно никаква болка няма засега...Снощи ни беше фирмения банкет и всичко мина безпроблемно...След около 2 месеца ще ми слагат долните и имам време да реша какви да са,защото ми е много дълбока захапката и ако са прозрачни ще се отлепят по-често,защото са по-крехки...А иначе за горните ми-много си ги харесвам...От 2-3 метра не си личи,че имам нещо в устата си...Искам само да кажа на kremencheto-посети и 2-те,виж какво ще ти кажат,сравни мненията и чак тогава реши кой да избереш...
Виж целия пост
# 103
Здравей, canella!
Supeeeer! Inspire Ice са най-симпатичните естетични брекети, защото са ми като диамантени Wink
Наистина не е препоръчително, ако имаш дълбока захапка, да си и на долната челюст с такива, защото материалът(сапфир) е по-двърт и по-здрав от самия зъбен емайл и има вероятност, поради самата захапка, да си надереш и разрушиш емайла на горните зъби(от вътрешната страна). Обаче аз за себе си намерих друго решение - Clarity SL на Damon, които са керамични. Но все пак това трябва ортодонт да ми го каже, тъй че....

А каква е общата сума, която ще платиш, ако и на двете челюсти си с Inspire Ice, и каква, ако на долната си с метални или керамични?
Мерси Wink
Виж целия пост
# 104
Разликата в цената не е кой знае колко голяма.Изцяло естетичните бяха 3500 лв,а ако реша долу да са метални-около 3250 лв ...Ще поумувам известно време,но май ще избра 2-я вариант.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия