Брекети Във Варна? Къде и колко струват?!

  • 108 548
  • 267
# 105
Не ходете при д-р Йовчев, който идва от Пловдив в кабинета на  д-р Вълкова /кабинета е срещу следкарница Неделя на центъра/, гледат само да ти вземат парите, обслужването е лошо, много бързо те преглeждат и те изпращат да си ходиш по живо и здраво, а резултата не е толкова важен за тях.
Виж целия пост
# 106
Аз пък постове от гости, и то с нескрита агресия или пък обратното - реклама, ги приемам за недостоверни и не им се доверявам особено Wink
Виж целия пост
# 107
Аз пък постове от гости, и то с нескрита агресия или пък обратното - реклама, ги приемам за недостоверни и не им се доверявам особено Wink
newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 108
Здравейте побутвам форума, защото май всички заспаха зимен сън  smile3534gydiТакааа...Мина ми прегледа при Стефанова, очаква се 2ри за вземане на отпечатъците. Положението е ..Вадене на по 2 зъба на горна и долна челюст smile3514ама какво да се прави друг път няма. Много бях притеснена, ама сега скачам до тавана, че ще нося брекети ихуууу. Резултата ще се постигне след 2 години, а цената в "моя случай" ще  е 3500лв за метални, 4500 за естетични. #Crazy Аз се спрях на метални, гледах гледах и не установих чак толкова голяма разлика, все си с брекети hahaha hahaha.Така че..по добре да си спестя 1000лв. Очаквайте снимки "преди" и "сега".  newsm62. А някой ако не го е срам, може да качи някоя и друга снимчица. Айде със здраве, ще ви държа в течение. Весело изкарване на празниците. newsm51
Виж целия пост
# 109
Eхее, 4500лв са си много пари!
Ти обиколи ли всички ортодонти във Варна или си си избрала Стефанова по симпатия?
Аз реших да обикалям ортодонти след НГ, че сега не ми се занимава по празниците Wink
Плащаш си за преглед и отпечатъците отделно, нали? И след това 3500лв за цялото двегодишно лечение..
Весело изкарване на празниците и на теб!  santa2

П.п: Щях да забравя -  твоят проблем какъв е?
Виж целия пост
# 110
Не съм обикаляла, познавам нейната работа, препоръча ми е и един мой приятел стоматолог. Чудех се за Арнаутска, но той ми каза че Стефанова е най-удачна, а аз му вярвам много. Много са 4500, затова аз си избрах металните за 3500. Свиквам още с мисълта, че колегите ми ще ме зяпат в устата като говоря, но и без това и те не са с идеални зъби, а аз полагам усилия да са красиви и в добро здраве. Така че не ме интересува мнението на хората. Моя случай е доста сериозен, никога не съм носила скоби като малка. Имам малка челюст, големи зъби, струпване на фронталните зъби и то доста сериозно, дълбока захапка...тн....вярвайте ми или не, но никога не съм се усмихвала нормално, чак като говоря не си мърдъм устата много. Дори мъжът ми не ми е виждал хубаво моите зъби, голяма болка ми е. Както и да е...радвам се, че предприех тази стъпка и се надявам на добър резултат.Съжалявам, че проточих толкова време, но всичко опираше до финансите. Събрахме малко парички и се радвам сега  bouquet. че ще си сложа. Та на въпроса ти да отделно се плаща за преглед и отпечатъци, после 1000 лв и изплащане на другата сума на вноски до края на лечението. Така че ....не отлагай като мен . Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 111
Здравейте всички! Честита Коледа!

ВЕЧЕ СЪМ БЕЗ БРЕКЕТИ

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Резултата е прекрасен, изключително съм доволна. Сега Стефанова ми сложи ритейнер - това е една тънка тел от вътрешната страна на зъбите и служи за запазване на получения резултат. Не ми пречи и не се вижда и ще трябва да го нося поне година.

@ canella, Стефанова работи и в петък, но мисля, че приема само спешни случай или нещо такова. Мисля, че са го резервирали за някакви по-специфични манипулации... На мене лично ми се е налагало да ме приема в петък когато си бях разлепила брекет...
@ kremencheto, доколкото знам Стефанова не вади зъби. Ваденето на зъб се извършва по-принцип лицево-челюстен хирург и струва според това кой и къде ще ти го вади. Цената при нея е фиксирана за цялото ортодонтско лечение. Кариеси, вадене на зъби, чистене на зъбен камък, избелване и тем подобни не са част от това лечение и затова се правят от други доктори и се плащат отделно... newsm78 Радвам се, че си се решила, ще видиш, че накрая забравяш за парите /щото не са малко/ и претърпените "мъчения" и ще виждаш единствено една прекрасна усмивка в огледалото... Mr. Green
Аз съм изключително доволна от Стефанова (и на мене ми я препоръча моя зъболекар) и съм сигурна, че си попаднала на правилното място. Успех и пиши как върви!
@ ArtOfRali, сигурна ли си, че такова животно "Clarity SL на Damon" съществува? В смисъл Clarity и Damon са търговски марки на два различни производителя. Аз се бях спряла самолигиращите Деймън, но се оказа, че нямат естетична версия. Ето ти и малко повече информация: http://www.ortodont.biz/breketi_types.

Ох трябва да бягам... догодина  Laughing пак ще пиша...
Весела Нова Година на всички! Само щастие, сбъднати желания и повече усмивки!
Виж целия пост
# 112
 newsm10 За различните видове брекети:

http://www.ortodont.biz/breketi_types.html
Виж целия пост
# 113
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА ОТ МЕНЕ!УСПЕХ С ЛЕЧЕНИЕТО НА ВСИЧКИ НАСТОЯЩИ И БЪДЕЩИ БРЕКЕТОНОСИТЕЛИ!!!!
Виж целия пост
# 114
Мили мами, може ли човек да си изправи зъбите  с брекети и след определена възраст (35) или това лечение е подходящо само за деца? И дали именно брекетите са най-доброто ортодонтско лечение за коригиране на криви зъби или има и други варианти?
Благодаря предварително!!!


 smile3529
Виж целия пост
# 115
Мили мами, може ли човек да си изправи зъбите  с брекети и след определена възраст (35) или това лечение е подходящо само за деца? И дали именно брекетите са най-доброто ортодонтско лечение за коригиране на криви зъби или има и други варианти?
Благодаря предварително!!!


 smile3529

Няма значение възрастта, може на всякаква възраст да се сложат брекети и да има удивителен резултат, но всичко зависи от ортодонта. А след такава възраст не знам дали друг вариант за изправяне освен брекети.
Виж целия пост
# 116
Някой има ли представа дали д-р Джуркова още преглежда и във Варна?
Виж целия пост
# 117
Аз съм с брекети, сложени при Д-р Бъчваров. Срещу стоматологията му е кабинета и съм много доволна. 1300 лв платих като ми постави брекети само отгоре. Лятото мисля да се разделям с тях  Wink
Виж целия пост
# 118
Имам един проблем с зъбите си.Искам да попитам тъй като вече несъм за телчета "мога ли да си сложа брекети на 18 годишна възраст"? newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 119
Можеш, аз моите ги сложиш на 18 и ги носих до 21. Има хора които и на 50 си слагат брекети.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия