Добре дошли от мен на всички в новата трета тема на полицейските съпруги!!!

Пожелавам си да я изпълним само с хубави новини,радостни моменти и хвалби!

И въпросче - имате ли вече заплати?


Надявам се в новата темичка запечатваме само хубави моменти и така чакащата промяна се сбъдне към по добро бъдеще за нашите мъже
Не се чувствам никак добре без вас ... 
Привет момичета-едва ви намерих-тръгнах да пускам нова тема и гледам,че старата е заключена
а препратка към новата няма-така трудно ще ни открият и другите момичета-добре е да не пропускат това следващите пускащи новите темички
/ та това ме топли,макар да мина седмица от завръщането ни.Сложих малко снимки в подписа си за похвал.Има един специален колаж на стаята-за отчета по условията 

В петък заминаваме, а без нет ще ми е трудно 


Да, в академията ще бъде ...до колкото разбрах било пълна мизерия в общежитието , но ще мине
Надявам се да ти е интересно ...Лека бременност
Още едно ново попълнение,ще чакаме и бебчето!Лека и безпроблемна бременност.На финала здраво и красиво бебоче!!!
Препоръчани теми