Клуб "полицейска съпруга" - 3

  • 59 459
  • 755
# 645
Мари, да си жива и здрава. От всичко, което ти трябва, да имаш колкото ти трябва. Много успехи и спокойствие.  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet И продължавай с творчеството, определено ти се отдава много.
Виж целия пост
# 646
Благодаря ти за милите думи, Наде... Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 647
Марѝ, честита да си! newsm51 newsm59  ura

Бъди здрава, усмихната и вдъхновена!   :bouquet Весел празник!
Виж целия пост
# 648
 Drunk kiss lovekiss
Виж целия пост
# 649
Хей мацки, къде се изгубихте? Темичката съвсем замря.... Rolling Eyes
Казвайте кой къде ще почива тази година.
Ние сме от 11-21. 07 на Долна баня и от 23 .08-02.09 на Несебър - споделете впечатления.
Така съм се настроила отпускарски, че няма на къде по-вече    Embarassed
Хайде спорен ден  Hug
Виж целия пост
# 650
Ние сме на Китен от 22 юли. Ако има някоя за там и за същия период, може оттук да се заформим като компания.
Поздрави!
Виж целия пост
# 651
Ние от 30.06 сме в Стрелча-само се моля за хубаво време Praynig
Виж целия пост
# 652
Хей мацки, къде се изгубихте? Темичката съвсем замря.... Rolling Eyes
Казвайте кой къде ще почива тази година.
Ние сме от 11-21. 07 на Долна баня

И ние ще сме там в този период. Ще се радвам да се запознаем.  Hug
Виж целия пост
# 653
Споделям впечатления:

Долна Баня- тихо кротко, уютно, със добро хранене, но отдалечено.

Несебър: Високи блокове, но пък плажа е наблизо.Стола и храната им бяха под всякаква критика.

Китен:Високи блокове на много шумно място. Плажа-много близо.

Стрелча... ами само там не сме били. Rolling Eyes

Най-доволна съм от Велинград. Там ходим години наред...  bouquet

Тази година ще пропуснем по обясними причини. Sad
Виж целия пост
# 654

Ние сме от 11-21. 07 на Долна баня

И ние ще сме там в този период. Ще се радвам да се запознаем.  Hug
Супер  Hug, и на мен ще ми е приятно. Ще ни забележите със сигурност с двата палави броя  Mr. Green
 Мари и ние сме доволни от Велинград, но съпругът и искаше да обиколим всички станции, за да знаем къде си заслужава. Всъщност аз от никъде не съм разочарована, може би малко от Созопол. Плажа е далече, бяхме в последното блокче и беше невероятна жегааааааа Sick
Не сме били в Китен, Стрелча и Боровец.
Спокойна вечер, аз съм на футболна вълна  football
Виж целия пост
# 655
Созопол наистина не си заслужава... ooooh!
Виж целия пост
# 656

Ние сме от 11-21. 07 на Долна баня

И ние ще сме там в този период. Ще се радвам да се запознаем.  Hug
Супер  Hug, и на мен ще ми е приятно. Ще ни забележите със сигурност с двата палави броя  Mr. Green
 Мари и ние сме доволни от Велинград, но съпругът и искаше да обиколим всички станции, за да знаем къде си заслужава. Всъщност аз от никъде не съм разочарована, може би малко от Созопол. Плажа е далече, бяхме в последното блокче и беше невероятна жегааааааа Sick
Не сме били в Китен, Стрелча и Боровец.
Спокойна вечер, аз съм на футболна вълна  football

Сега виждам, че си от  Разград Simple Smile и моя мъж е там:)
Виж целия пост
# 657
И ние имаме жилка от Разград! И всяко лято сме там!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 658
Момичета, обръщам се към вас с една молба :

Съпругът ми е полицай, в момента му превеждат дипломата, но преводачите срещат затруднения с две съкращения.Та молбата ми е ако някой от вашите съпрузи се сети какво означават - да ми ги разгадае.Съпругът ми е завършил у-щето преди 20 г., тогава е било "милиционерско", та ако някой от вашите момчета е завършил по това време може да се досети - скъпият разгада повечето съкращения , но за тези не може да си спомни.

Ето ги:

ДУ на НМ - като НМ е народна милиция, затруднява ни ДУ-то Rolling Eyes

БСКМ и криминалистика - пиша го цялото, да може да подскаже нещо, БСКМ- то ни е проблема

Ами това е, ще съм ви благодарна, дори и само да опитате Hug.
Виж целия пост
# 659
Момичета, обръщам се към вас с една молба :

Съпругът ми е полицай, в момента му превеждат дипломата, но преводачите срещат затруднения с две съкращения.Та молбата ми е ако някой от вашите съпрузи се сети какво означават - да ми ги разгадае.Съпругът ми е завършил у-щето преди 20 г., тогава е било "милиционерско", та ако някой от вашите момчета е завършил по това време може да се досети - скъпият разгада повечето съкращения , но за тези не може да си спомни.

Ето ги:

ДУ на НМ - като НМ е народна милиция, затруднява ни ДУ-то Rolling Eyes

БСКМ и криминалистика - пиша го цялото, да може да подскаже нещо, БСКМ- то ни е проблема

Ами това е, ще съм ви благодарна, дори и само да опитате Hug.

Влезте във форума на полицаите "полис ба4ка" и питайте потребител Дакота.Той е завършил същото.Това е съвет на мъжа ми. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия