Дървено креватче или мрежесто креватче-кошарка?

  • 16 570
  • 244
# 30
И двете си деца изгледаХ С ДЪРВЕНО КРЕВАТЧЕ.Наистина е удобно и практично.
Виж целия пост
# 31
Твърдо за дървено креватче! Peace
Виж целия пост
# 32
На дъщеря ми взехме дървено креватче и не съжалявам.
Виж целия пост
# 33
Ние купихме и двете.
Дървеното се оказа напълно излишно.
Виж целия пост
# 34
Ние имаме и двете.Според мен дървеното е много по-удобно и е малко по-широко от кошарката. Синът ми се върти много в съня си и определено кошарката му идва тясна. Тя е и по-нестабилна и успя да се преобърне от нея на 10 месеца, а от дървеното легълце не може, защото решетките са значително по-високи. Кошарката използваме само когато ходим някъде.
Виж целия пост
# 35
ние взехме дървено, което после се трансформира в юношеско  Peace
Виж целия пост
# 36
Дървено легло  Peace
Тези преносими кошари е все едно ти да спиш на походно легло.

Ние купихме и преносима по-късно, но я използвахме да играе в нея в хола.
Виж целия пост
# 37
Ние взехме дървено, което после се трансформира. За мен това беше по- добрия вариант.
Виж целия пост
# 38
И ние взехме дървено със шкаф отстрани, но е въпрос и на пари все пак. Сега мисля да взема и кошара за игра, но ми се струва, че за по-голямо дете може и да се обръщат- знам ли... Независимо какво ще избереш, според мен е важно да има място за преобличане- повивалник, защото по 5-6пъти на ден като се сменят памперси е само да се гърбиш над някоя спалня примерно...
Виж целия пост
# 39
Ние купихме и двете - дървеното е постоянното легло в детската стая, а преносимото е за път. И от двете имаме нужда и сме доволни, че ги имаме  Peace
Виж целия пост
# 40
Аз съм за кошара! Лесно преносима е, можеш да си я местиш, където искаш, детето не се удря като спи, не заема много място, някак по - практична ми се вижда!
Виж целия пост
# 41
И ние сме с кошара, много съм доволна. Единствения недостатък засега е , че харесах едни играчки - въртящи се над леглото, които ставаха само за дървено креватче и много ме беше яд. Когато дойде време за долното ниво - мисля, че е прекалено ниско и ще сложа още едно матраче. Иначе е много красива, стабилна.....Повивалника го ползвах около месец, после пораснахме и ми беше супер неудобен. Сега съм сложила друг повивалник на бюрото Simple Smile
Майстора който беше дошъл да ни прави дървено креватче каза, че и двете си деца е отгледал с преносима кошара, което окончателно ме разубеди за креватче.
Виж целия пост
# 42
И аз съм за дървената кошарка.Тези сгъваемите ми изглеждат нехигиенични,а и от приятелки знам че много спарват и децата им се потят в тях.Не могат да се използват след 3 годишна възраст и тогава, така или иначе ще ви се наложи да купувате кошара.Бих си купила сгъваема, само за игра и за гостуване.Не ми харесват и на външен вид,една кошарка с обиколник и чаршафчета стои доста по-естетично,като мебел,а не като гумена палатка.Мое мнение Peace
Виж целия пост
# 43
кое спарва? като си купиш хубав дюшек не би трябвало да спарва...няма какво просто....
иначе след 3 годишна възръст и кошара да имаш, ще се наложи да купуваш легло направо - на 3 години на децата кошари не им трябват - ни дървени, ни платнени Wink
(освен ако кошарата не става на легло персон, въпреки, че втори път такова не бих купила в никакъв случай).
Виж целия пост
# 44
Имам впредвид,че става на легло,племенницата ми спа в такава до 7 годишна възраст,спала е и в такава найлонова,вечно беше потна-вир вода,не са ми хигиенични,това си е мое мнение, мой вкус Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия