Най-странните и смешни имена 9

  • 122 523
  • 757
# 450
На една моя колежка на сестра и детето се казва Кармезани доста странно име и дори доста смешно, но или пък един нотриус който се казваше Чайка Белешкова , а казват че моите 3 деца имали старни мена ( Аида , Кармен , Леон )
Виж целия пост
# 451
Евдоглафира Гутева-Нанева - съседка на баба ми. Поне й викаха на галено Еди. hahaha
Виж целия пост
# 452
Отдавна не се бях смяла със сълзи, но съм се зачела в тази тема от един час и не мога да спра! Joy
И аз познавам един Гълъб, една Чайка  и една Вишна, а в института имах колежка Сърбиянка. Имаше и един преподавател, който се казваше Лимон Генов (лека му пръст) и за него се носеха слухове, че дъщеря му се казвала Есенция Лимонова, но не мога да твърдя, че е истина.  Peace
Виж целия пост
# 453
Завеждащ отделение "Изгаряния" - д-р Въгленова (В "Пирогов")


 Joy Joy Joy Joy rotfImbo
 намерила си е призванието жената
Виж целия пост
# 454
Като си бях на гости на майкини, та там комшийчето, чиито родители са на квартира, се казва Хазан, момиченце на годинка.Казват й Хазанка, Хазанче Simple Smile
Виж целия пост
# 455
 Малъмка- оказа се,че е някаква моя далечна роднина,която не познавам.
Виж целия пост
# 456
Малъмка- оказа се,че е някаква моя далечна роднина,която не познавам.
Хммм, това звучи като налъмка. Да не би да е Маламка - имам клиентка с  такова име. И то е не по-малко странно от всичко друго, което прочетох тук.
Виж целия пост
# 457
Малъмка- оказа се,че е някаква моя далечна роднина,която не познавам.
Хммм, това звучи като налъмка. Да не би да е Маламка - имам клиентка с  такова име. И то е не по-малко странно от всичко друго, което прочетох тук.


 Да,погледнах във фейсбук,и жената се казва наистина Маламка. Много старовремско и архаично ми звучи това име,а тя е родена през 1953,както пише в профила и  newsm78
Виж целия пост
# 458
Mилудинка - прабаба ми Wink Не съм сигурна колко е странно . На мен ми звучи съвсем нормално , защото съм го чувала десетки пъти , но за вас може да е странничко .
Виж целия пост
# 459
Аз познавам Бърза,Пагонка,Мата и Зоро. Shocked
Виж целия пост
# 460
Скоро назначих на работа един Паун. След седмица в екипа на фирмата, в която запона работа, се присъедини и някакъв негов братовчед или чичо- Паунко.
Виж целия пост
# 461
Скоро назначих на работа един Паун. След седмица в екипа на фирмата, в която запона работа, се присъедини и някакъв негов братовчед или чичо- Паунко.
hahaha Joy Joy
Виж целия пост
# 462
Скоро назначих на работа един Паун. След седмица в екипа на фирмата, в която запона работа, се присъедини и някакъв негов братовчед или чичо- Паунко.
hahaha Joy Joy
аз имам една съседка-Паунка
Виж целия пост
# 463
Елмир - от електричество и мир
Виж целия пост
# 464
Снощи при слави имаше един МакАри. Ударението на второто А.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия