Най-странните и смешни имена 9

  • 122 521
  • 757
# 465
На мен си ми е фаворит Путко Мафани! Всеки път се заливам от смях!  Joy
Виж целия пост
# 466
Нейка,Ненка,Лозка,Върба,Събо, Цило,Кунка. Първан,Гълъб, Мика.
Сем. Дупски-викат им дупетата.
Гъдеви,Чушкови,Маймунски, Паликрушеви.
Виж целия пост
# 467
Еленко(Ленко) Мръвков-съпруг на колежка.
Виж целия пост
# 468
Прочетох някъде име - Херувим Simple Smile
Виж целия пост
# 469
Баба ми се казва Вишка. Не го намирах за странно, докато някой не ме попита - "ама наистина ли така се казва?"
 А в 5 клас имахме другарката Пахаркова. Май беше чула някой да се смее, защото много добре помня, че ни обясняваше какво е пахарка и че дядо  и е правил такива.
Виж целия пост
# 470
На работа имах клиент с име Синчец newsm03
Виж целия пост
# 471
А ние имахме колега на име Зюмбюл,младо момче при това...
Продавачката във фурната на времето на село- Кана:)
Вуйна ми - Мънка...
Съседка, пак от село- Стойка, колко подигравки отнасяше... Tired
Виж целия пост
# 472
Гонайбах - ученик! Минет - съседка....
Виж целия пост
# 473
На мен си ми е фаворит Путко Мафани! Всеки път се заливам от смях!  Joy
и аз , но все изскача асоциацията с  чукохвъргачката от Американска Самоа ЛИЗА
МИШПЕКА
Joy
Виж целия пост
# 474
Темида ...лице за контакт в обява за работа  Crazy

http://www.jobs.bg/f1097381
Виж целия пост
# 475
Ташко Мераков  Laughing (човекът има и фирма)
Виж целия пост
# 476
Прабаба ми се казваше Трухана.Родена е 1904г.,тогава са ги кръщавали с такива имена.Тя почина отдавна,но като малка приемах името за малко странно,защото не го бях чувала,но не и пък за фрапиращо странно,докато един ден децата в училище като им разказвах нещо за прабаба ми и чуха името й много се учудиха и се спогледаха и тогава се осъзнах,че не е нормално в днешни времена такова име.Да,наистина никога не бих си кръстила детето така,но преди мнооого години са се кръщавали бебетата с такива особенни имена,но за ония времена е било нормално.Сега пак има много странни имена,но вече граничат с нещо друго.Като онова циганско семейство,което си беше кръстило бебето Вирсачи! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 477
И друго такова семейство с бебе на име ВЕРХОНДЕ hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 478
Гонайбах - ученик! Минет - съседка....
Всъщност на съседката ти името й е с двойно "н"- Миннет и означава благодарност. Simple Smile
Виж целия пост
# 479
 Глинка е фамилията на руски композитор. Вероятно родителите на цитирания по-горе лекар са били запленени от музиката му и за това са го кръстили така. Глинка се среща нерядко като фамилия в славянския свят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия