Най-странните и смешни имена 9

  • 122 523
  • 757
# 480
Гонайбах - ученик! Минет - съседка....
Всъщност на съседката ти името й е с двойно "н"- Миннет и означава благодарност. Simple Smile

Както и да се пише, никой не си мисли, че означава благодарност като го чуе. Пък и жената избягва да го споменава. Пък Гонайбах е малко момче, с какъв акъл родителите му измислили това име не мога да го проумея.
Виж целия пост
# 481
Планет и Сателит - двама братя.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 482
На мен галено ми казват Раче, което страшно ми харесва и ненавиждам да ми казват Рали,а иначе правилното име ми е Ралица
Виж целия пост
# 483
Баба ми се казва Вишка.

Едната ми прабаба се казваше Вишка.
Баща ми пък е Вълчо.
Свеки ми е казвала, че има познати, които били кръстени Телевизорка и Проститутка-разбира се преди доста години.Предполагам и двете са си сменили имената  Tired
Виж целия пост
# 484
 Семко, Курчо, Гътьо, Къньо, Гришо, Лукан, Ботка- всички ги познавам.
На майка ми моминската фамилия е Крадлекова
Виж целия пост
# 485
Семко, Курчо, Гътьо, Къньо, Гришо, Лукан, Ботка- всички ги познавам.
На майка ми моминската фамилия е Крадлекова
О, боже мой!! Кой нормален родител би го причинил това на детето си?
Виж целия пост
# 486
Кула, Кулчо (на този дори и фамилията му като името)  Laughing
Виж целия пост
# 487
Планет и Сателит - двама братя.  Rolling Eyes
Боже,това реално ли е  Shocked
Виж целия пост
# 488
Релефка
Малчуган
Виж целия пост
# 489
Кръстьо
Маша
Паунефка

Руска
Стойка
Пейка
Виж целия пост
# 490
След петдесет, шестдесет години ще се чудят, какво сте причинявали на децата си, кръщавйки ги с модерните сегашни имена.  Mr. Green
Виж целия пост
# 491
След петдесет, шестдесет години ще се чудят, какво сте причинявали на децата си, кръщавйки ги с модерните сегашни имена.  Mr. Green
Да, винаги ми е било смешно като си помисля децата на Пол какво презиме ще имат.  Mr. Green
Гонайбах  ми звучи малко като майбах.  Whistling
Моята баба и тя се казваше Кула.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 492
Запрян-винаги ми е било много смешно! Wink
Виж целия пост
# 493
Преди време работех в една фирма за директен маркетинг в София. При нас се получаваха писмата от голяма част от игрите, които пускаха различните фирми. Примерно "Събери три пакетчета кафе "Нова Бразилия", изпрати ги и ще получиш подарък чаша за кафе". И куп други. Получавахме по 20-30 чувала с писма на ден. Пощенски чувала! А те са ОГРОМНИ. Та...нагледала съм се на какви ли не имена, дори с колегите, помня, че бяхме направили топ 10 на най-идиотските имена. В такива игри няма как да се лъже, понеже са изпратени имена, ЕГН-та и лични адреси.
В момента се сещам за Проститутка (жена от Люлин в София). Беше с прозаична фамилия от типа на Иванова, Георгиева и в скоби се беше написала (Тути) =)))
Имаше жена (туркиня) с име Минет и шефът се избъзика, че ако намери такава жена, ще се ожени на секундата за нея - като я викне по име да знае за какво я викат =)))
Имаше Салфетка, Платноходка, Есенция Лимонова имаше една. От мъжките помня един Тайфун Буреносников =)
Ако се сетя още, ще пиша.
Виж целия пост
# 494
... Пък Гонайбах е малко момче, с какъв акъл родителите му измислили това име не мога да го проумея.
Ами попитайте родителите му  ooooh! И защо да опира до акъл...в Бг има други етноси и религиозни групи и като численост съвсем не са малко...
Честно...много от коментарите са ми странни пък на мен...нали сте много широко скроени напоследък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия