Жената Овен- Аз съм /3

  • 25 281
  • 741
# 270
Добро утро банда Simple Smile
Venetta, мерси за кафенце и закуска....тъкмо си хапвам и аз и чета Simple Smile
Виж целия пост
# 271
Добро утро и от мен! Hug
Венета, благодаря ти, много си мила.
Ох... на мен днес ми е последният работен ден от тази седмица. Довечера ще заминавам на село, че пак ще правим лютеница за да имаме какво да си хапваме на зима. Така, че ще липсвам събота и неделя, ooooh! мали какво ме чака пак, направо не ми се мисли.
Айде за сега, после пак ще се включа, че и тук ме чака работа.
Лек и усмихната ден ви желая! Hug Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 272
ДобрЮутрУУУУУУУ Компаниятааааааа Hug
ВЕНЕТА- благодаря и аз за каЙвенцИтУ  bouquet Пък тя терапията малко по късно действа, споко Simple Smile Само тия дебеланковци не ми беше ясно защо ги плясна тука бе Душата newsm78
МЕДУЗКЕ- не ти завиждам какво те чака на село. Ама пък ще лапаш домашна лютеница.
Добре, че нямам село да ходя и там да хамалувам, че хич ме няма със земя да гледам. То как да ме има като сме гражданя все. Сина като беше малък ми се сърдеше, че съм се омъжила за тати от град а не от село. Grinning Та така неможеше да ходи като приятелчетата си при баби на село .
Да е жива и здрава Олинезата направили са я на вкус сравнително добре тази която ние ползваме.
Виж целия пост
# 273
Венче,мерси за страшната закусчица hahaha
Добро да ви е утрото и целия ден момичета Heart Eyes
Виж целия пост
# 274
DELTA_DELTA, то при мен болките ще минат като раздаде някой житото, но поне да намалеят, че в последно време много зачестиха.  А сега отивам на една друга терапия, тя поне действа за известно време със сигурност, да видим какво ще си купя smile3503.

 А как да не ги плясна тия дебеланковци! Ами като ги гледа човек ще закуси по-спокойно, ще си казва, ааа аз не съм още толкова дебела, но въпреки всичко ще внимава колко си хапва. Пък и защо да не се посеем за тяхна сметка smile3521.

То мен малко ме повредиха тук, моя хумор малко австрийски, ама карай, ще започнете или да ме разбирате или ще ме оправите   fight.
Виж целия пост
# 275
ВЕНИ-  Hug
верно, че като ги видим колко са дебели ние ще си казваме- олеее какви сме Убавиции- ама хич не се успокоявам, че аз поначало не правя диети но лятоска поне не ям толкова тестяно и сладко а това не спрях да меля и ще взема и аз като Еличка да правя диета ама аз като не съм правила newsm78. Трябва да спра тестяно и сладко-пак ще се бия със себе си bash box
И аз като тебе по терапии ходя и другия живот ако има ще съм уж по добре ама карай да върви, че ако мисля ко ми е да съм легнала и да съм гушнала букета Laughing
А на тебе приятна терапия и дано да ти подейства. На мене ми подейства, чак на третата година но това не значи, че трябва да спирам защото болките не минават само малко се тушират. Но колкото да е лошо толкова да е,  си пожелавам.
Хайде дружина за наше здраве smile3503
Виж целия пост
# 276
На здраве DELTA_DELTA , да си ми жива и здрава!

Хайде дружината и от мен по питие, с мъничко мезе.
Че то бирата била питие благословено, и папата дори я предпочел
пред виното червено.

Виж целия пост
# 277
ВЕНИ-Душо
като му дойде времето на червеното винце и него ще го лашкаме. Аз много го уважавам- и беличко и червеничко но повече от чаша немога да изпия , максимум чаша и половина със такава чудесна компания като вашата  bouquet  bouquet  bouquet
 
Виж целия пост
# 278

Добро утро мили овнета!

Днес без снимки на дебели мъже. Няма да ви плаша повече. Събота е и можем да си позволим нещо сладичко, хайде да ви е сладко Wink.

Малка глезотийка от мен тази сутрин Wink.

Виж целия пост
# 279
Пу за мене първото! На кафе не отказвам  Grinning Как сте момичета днес? Малко мрачничко, ама у дома е уютно.

Дневен хороскоп - Овен  
Днес някои конкретни събития в личен план ще засегнат отношенията ви с интимната половинка или възрастните членове на семейството ви. В този случай избягвайте необмислените коментари, породени от обхваналите ви емоции

 Ще си държа устата значи днес затворена, за най-сигурно ще я натъпча с храна ( нискокалорична, че съм на диета)
 smile3505
Виж целия пост
# 280
Ха'ди Гутен Обеден Hug
То аз няма със кого да коментирам у дома. Ни със БаткУ ни със старци. Ама виж ако бяха старците тука щяха да мЪ дУвършат. Добре, че не съм със тях, пу, пу, пу
Хайде на Родопското манджаре, че аз много го уважавам


Наздраве и да ви е сладко newsm10
Виж целия пост
# 281
Ей Делте,от къде ги докопа тези вкуснотии де сега пък!Направо ми светнаха очетата Heart Eyes
Добро утро на всички Heart Eyes ,Ели,мерси за хороскопчето и аз ще си налягам парцалите днес  Rolling Eyes

Приятна неделя  bouquet
Виж целия пост
# 282
Ах Ели, да бях по-рано го прочела този хороскоп.
Но виновна е моята лична терапия вчера. Решили сме да купим нова холова гарнитура. Е да, ама не. Или не ми харесва цената или не ми харесва холовата гарнитура. Поне продавача беше мъж и половина. Красив, елегантен, вежлив, мил и какво ли не още. Мисля си аз: " С такъв мъж, да не му е грях на човек да......!" И оооо даже не успях да си довърша мисълта. Идва един друг също така красив, елегантен, вежлив мъж и помахва любовно на продавача с ръчичка. Ех, веднаж да реши човек, че не му е грях и то мъжът си имал boybriend. Не стига това ами взех, че разказах вкъщи случката и сега всички ме занасят. Добре, да ме занасят, сутринта им сервирах кафе с приложение, тази снимка

, та ако искат нека продължават Wink.

Извод: "Хороскопа трябва да се чете още преди човек да си е отворил устата сутринта Wink!

DELTA_DELTA,   какъв вкусен обяд, защо не си ми по-близо, само да се облизвам сега, но няма как ще си ям моите картофи с пълнеж от извара и спанак

,

не е лоша алтернатива, но твоето си е мммммм.

Днес май не ми е ден.
Виж целия пост
# 283
ООО, Венче Hug
твоето манджаре много ми хареса. Аз съм по постничкото пък ми казват, че аз требе да ям мИсО. И като гледам си ми го поднесла във мойтУ розУФ сервиз Чърчил. smile3503
И синиЬО сервиз ми Ареса ама без пищоФитИ. Много се смях на твоята история но да знаеш докато започна да я разправяш и се сетих какво ще последва. Моя позната имаше подобна случка Joy
Ма то не е късно някой Убавец да ти падне във полезрението. И ти го пожелавам от сърце Душата Hug
Виж целия пост
# 284
Добра да ви е цялата неделя(не само утрото Wink )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия