Жената Овен- Аз съм /3

  • 25 281
  • 741
# 285
  Връщам се от вилата, та да ви черпя с моята беритба. Grinning Да ви е сладко.

Виж целия пост
# 286
АлЮЮЮЮЮЮЮЮЮ как сте бе Hug
ЕЛИЧКА- благодарско-   bouquet
гледам фермер го раздаваш. Да си жива и здрава и много яка Wink
Виж целия пост
# 287
Делтичка, баща ми (лека му пръст) казваше, че съм щяла да стана страшен фермер, ако не бях болна от неизлечим мързел.. JoyИначе ме влече, разбирам го, ама само акъл да давам или да скъсам някой плод-бива.
Къде сте се покрили днес, овнички?
Виж целия пост
# 288
ЕЛИЧКА-
ми днеска Байам бе. И са хукнали по гости. И аз го зачетох тоз хубав празник newsm47
Пък мене земята хич не ме влече за срамотиите Embarassed
Виж целия пост
# 289

Здравейте Овнета  Hug!

Еличка мързела ме гони мен, но от теб ще съм го прихванала днес. То всеки ден от никой друг е, от мен НИКОГА Wink.
Та моите хора днес ме оставиха и излязоха и аз шапка на тояга, няма готвене, няма чистене smile3508. Ама то и Господ Бог седнал на седмия ден да си почне, пък то сега като съм в болнични, всеки ден неделя, еее полага ми се  newsm44. Ама ти с твоите фермерски красоти, ме накара да беля ябълки, че дъщеря ми само ябълки и сливи в градината има и ние каквото има, това ядем, то другото от магазина - химия, не се счита за ядене.
Та за земята -  не се деля от колектива - хем не разбирам, хем не искам и да мисля за фермерска работа - интерес само към пълната кошница, а Еличка както я е напълнила мммм  smile3503 ...
Виж целия пост
# 290
ВЕНЧЕ-
кое е това човеченце на аватара със розовата шапчица! Grinning
Ама направо шапчица - убиец е newsm10 Много ми хареса. Обичам такива шапчици гарненца и аз имам. Много хубаво ми стои newsm03
ЕЛИЧКА- де си бе Душата? Да не пусна Янко КостУФ У действие, че да ме засрамиш на тема лютеница и компоти Embarassed
Виж целия пост
# 291
ВЕНЧЕ-
кое е това човеченце на аватара със розовата шапчица! Grinning
Ама направо шапчица - убиец е newsm10 Много ми хареса. Обичам такива шапчици гарненца и аз имам. Много хубаво ми стои newsm03

Това е нашата Prinzessin Vivien Simple Smile  А шапката я плете майка ми Wink. Мен по плетките не ме бива Simple Smile.

Но сега вече сме първокласници и нали разбираш ......   smile3511 Имаме други шапки smile3534  smile3505  smile3503.
Виж целия пост
# 292
Божееее,
тя Малечка тука малка. Ми вземи сложи една първокласническа снимка дееее. Hug
Голямо сладурче Prinzessin Vivien. Господ здраве да и дава и много да ви радва newsm10
Виж целия пост
# 293
Днес май трите си бъбрим Grinning Нещо работа ли не ни се подхваща,какво?  newsm78 hahaha
Да бе-Янко Костов...Рисувам си тук цял следобед, пия едно дълго, ама дъъълго 3-часово кафе, ще спретна някаква лека вечеря и май ще погледам някое теглено филмче.
Преди 6 месеца изхвърлихме телевизора, че не бачкаше добре и хич не гледахме, ама май съм се позатъжила за свестен филм..
А малката принчипеса е бъдеща сърцеразбивачка!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 294

DELTA и ти да си жива и здрава  Hug и все така да благославяш форумските принцеси и принцове Wink

Елинце, аз като ти казвам, че много заразява мързела ти, ти май не го взе на сериозно  newsm12. Нооо нали дядо Господ си е седял в неделя, че ние да не сме повече от него, че да работим  smile3503.
Виж целия пост
# 295
Здравейте овенки,за мързела нали казват ако ме боли колкото ме мързи, спукана ми е работата.Но ние овенките сакън не сме такива и каквото сме поискали днес вече вчера сме го направили,а утре ще правим наведнъж 10 работи без да сме ги замисляли Grinning Grinning
Сега една техническа забележка, дядо Господ си е почивал в СЪБОТА седмия ден( шабат) Mr. Green

 Приятно забавление на всички   love001

Виж целия пост
# 296

ААА  Caroline, така, така, взехте да се показвате  smile3508. На овена му дай, да не е съгласен и няма начин да не се покаже  smile3503.

Та Sabbat или неделя, за мен все това, шест дни работи човек, един трябва да почива. Sabbat и стария завет. Неделя и новия завет - първи ден от седмицата, ден на възкресението (Великден с други думи) и т.н.  повече в Matthäus 28,1-6 ; Matthäus 28,9f  ; 20,11-18 ;  и и и и

Като отвори някои нова тема за Sabbat и неделята, тогава можем да интерпретираме повечко Wink. То библията нали е една от най-интерпретираната   Simple Smile

А за мързела, така казваме, то това ни е стратегията днес. Така или иначе все нас търсят за какво ли не, да има един ден спокойствие поне Wink

Иначе така е Caroline, Господ седнал да си почине в събота, затова и който почита стария завет почита съботата пред неделята.
 
Виж целия пост
# 297
ВЕНЧЕ - аз съм добрата фея babydust7 и обичам винаги да пожелавам красиви неща защото обичам да виждам около себе си щастливи и доволни хорааааа Hug
А аз сИгЪ шЪ метнЪ пранетУ за гладене. Така, че да си полегна незасрамена, че днеска малкУ нИща съм направила.
ЕЛИЧКА- ти каква красота сътвори днеска. Аз само дето се изхвърлих, че отвори Янко Костов- извинявай Embarassed
КАРОЛИНКЕ- ти къде се беше скрила бе newsm78 Grinning
Ама ще съм тука да проверявам какво си говорите или евентуално сте ми отговорили и на менИ Hug
Виж целия пост
# 298
Да изпълзя и аз от дупката Mr. Green
Чета ви постоянно, ама ме мързи да пиша Whistling
Да се отчета, че щерката е стресирана първолачка, а майка й още повече и от нея ooooh!
Мързи ме, та чак ме боли, ама от два дни реформирам детската стая и още не съм я направила идеална и мира не ми дава това, след малко отивам да дооправя последните детайли и ще мога да си отдъхна Crazy
Виж целия пост
# 299
Привет и от мен  bouquet
И ние днес бяхме на гости в вилата на едни приятели и преди малко се прибрахме много уморени.Нещо и мен ме е налегнал мързела ма като виждам че цялото стадо страда от същото се успокоявам Mr. Green
Делтич сипи по една чашка поне за отскок Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия