

Иначе ме влече, разбирам го, ама само акъл да давам или да скъсам някой плод-бива.
!
.
. Ама то и Господ Бог седнал на седмия ден да си почне, пък то сега като съм в болнични, всеки ден неделя, еее полага ми се
. Ама ти с твоите фермерски красоти, ме накара да беля ябълки, че дъщеря ми само ябълки и сливи в градината има и ние каквото има, това ядем, то другото от магазина - химия, не се счита за ядене.
... 
Много ми хареса. Обичам такива шапчици гарненца и аз имам. Много хубаво ми стои 

Много ми хареса. Обичам такива шапчици гарненца и аз имам. Много хубаво ми стои 
А шапката я плете майка ми
. Мен по плетките не ме бива
.
Имаме други шапки
. 
Нещо работа ли не ни се подхваща,какво?

и все така да благославяш форумските принцеси и принцове 
. Нооо нали дядо Господ си е седял в неделя, че ние да не сме повече от него, че да работим
.


. На овена му дай, да не е съгласен и няма начин да не се покаже
.
. То библията нали е една от най-интерпретираната 

и обичам винаги да пожелавам красиви неща защото обичам да виждам около себе си щастливи и доволни хорааааа 




Препоръчани теми