ЕКО БЕБЕ II

  • 42 569
  • 752
# 165
Изпращам бебо при баба му в Пловдив. Искам да попитам Пловдивските мами, къде се намира Био-магазина? Нещо не можах да го открия в нет-а. Има ли сайт?

Предварително благодаря ! Simple Smile
Виж целия пост
# 166
Изпращам бебо при баба му в Пловдив. Искам да попитам Пловдивските мами, къде се намира Био-магазина? Нещо не можах да го открия в нет-а. Има ли сайт?

Предварително благодаря ! Simple Smile
Такъв няма Simple Smile Био продукти има в диетичните магазини и супермаркетите - Пикадили, Сани и т.н.
Виж целия пост
# 167
Точно щях и аз да питам има ли такъв, и странно, че не го знам... Mr. Green

Аз пазарувам от здравословния на Опълченска.
Виж целия пост
# 168
Точно щях и аз да питам има ли такъв, и странно, че не го знам... Mr. Green

Аз пазарувам от здравословния на Опълченска.
И аз от там и от този на Никола Алабaджиев,те са от веригата "Път към здраве".Има и един на Гладстон,май Диа се казваше,но ми е по-далеч.Знам ,че има един Биодар в ки чука,но никога не съм била там и не знам къде точно се намира.Има и в Тракия.Но по принцип нямат много бои храни,но пък има много здравословни Peace
Както и Жени каза здравословни и бои храни има и в Била,Са ни,Пикадили.
А аз наскоро благодарение на шефката на online магазина Дар ма и от части на easy  bouquet....се свързах с производителите на биo плодове и зеленчуци от Аграрния университет и си пазаруваме от там от скоро,всичко е много вкусно и на учудващо ниски цени.Ако има заинтересувани кажете,ще пиша подробности.Но сега си лягам,че съм много уморена.Лека
Виж целия пост
# 169
nor4y, сподели в темата. За всички ще е полезно.   bouquet
Виж целия пост
# 170
nor4y, сподели в темата. За всички ще е полезно.   bouquet
Ахх ,хвана ме точно преди да стана.Ама обещаваш ли няколко бързи,лесни,здравословни и мноооогоо вкусни рецепти за нещо сладичко Crazy
Виж целия пост
# 171
Уф, не съм голяма кулинарка...правя все неща дет са бързи и лесни... Crazy
Или използвам стандартните рецепти, като замествам захарта с кафява, бялото брашно със смес от бяло, пълнозърнесто, овесено, оризово, царевично...абе, каквото имам в момента вкъщи, и смлени ядки...Винаги гарантирам различен вкус.  Mr. Green
Виж целия пост
# 172
Значи Найда(от Дарма) ми даде номера на Таня Кисякова от Аграрния - 0899716953(надявам се няма нищо против,че го давам...бъдете мили и любезни Praynig да не ни отрежат).
Говорих с Таня,попитах я дали предлагат техни продукти някъде другаде,тъй като Дармата временно не работи(а може би и за постоянно)в Пловдив.Отговорът и беше не(но на тях това явно хич не им пречи- продават яко на Биомага в София.)Та както и да е,попитах я дали мога да си взимам направо от тях и как,къде?Тя каза,че няма проблем,директно от полето Laughing.По принцип е добре първо да се обадиш и да кажеш какво искаш,но мъжа ми отиде на място...пак стана Peace
Намират се на Ягодовско шосе,малко след ЖП прелеза в дясно и след това първата в ляво,малко е далеч(мъжа ми след 3 месеца без работа,започна скоро там на близо и аз все му виках еее там на кънда,мънда на 10км. от вкъщи...а сега му пърхам мило с очички да отиде да вземе нещичко Simple Smile ).
Имат зелени,червени чушки-1.2лв.(яли сме само зелени,супер са),бял,червен лук-1.2(ядохме червен Peace),моркови-1,2 и те са ок,домати-1.2 и те са ок,грозде-1.5(яли сме само бяло,но май има и друго)-супер е!!Скоро може би ще има и зеле....за друго не се сещам newsm78.
П.П сори,че бавничко,ама едвам гледам.
Виж целия пост
# 173
nor4y,   bouquet

Аз тия неща си ги имам домашни, ама никога не е излишно такова инфо. 
Виж целия пост
# 174
Норчи, а може ли като взимате следващия път да си поръчам и аз нещо, че ние нямаме кола и не мога да отида до там?
Виж целия пост
# 175
Норчи, а може ли като взимате следващия път да си поръчам и аз нещо, че ние нямаме кола и не мога да отида до там?
Thinking Thinking Thinking.........Разбира се Grinning
Само кажи какво.
Ако искаш по-добре пиши на лични,да не занимаваме всички.

Цитат
Аз тия неща си ги имам домашни
Бенджи2710 ,от това по-хубаво няма.Имай ни впредвид ,ако нещичко ви дойде в повечко Wink...без майтап ако случайно имате от нещо повече,не се срамувай да ни продадеш.....
А случайно този ваш приятел да се споделял за средства за почистване и ароматизиране на тоалетна....
Виждам голям зор и с мивките,не са алпака-едната е стъклена(не я препоръчвам на никой и нон стоп да я чистиш,все е зле,водата ни е ужасна),другата е гранит или нещо от сорта....
Виж целия пост
# 176
nor4y, браво на теб, радвам се, че сте успели да се доберете до био-неща.
Аз вече май се отказах от търсенето на био-плодове и зеленчуци в София-омръзна ми да проверявам по 100 пъти в Биомага дали са докарали, никога не знаят кога ще имат, а всичко свършва много бързо. Толкова ли е трудно да известяваш клиентите си по и-мейл и да продаваш онлайн, не знам  ooooh!.
Моля някой ако уцели зареждането там да каже  Praynig
Виж целия пост
# 177
Да ви питам имате ли някакви отзиви за дървени играчки кроки и  дървени играчки  goki,в едно магазинче до на с ги продават.
Търся играчка за момиченце на 1 год.,ама май няма подходящи..
Много са хубави, Норчи. Ние имаме в къщи една количка и разни други дреболии. Формите им са подходящи за деца и са леки, но боите им не са растителни. Тоест за дете, което все още слага всичко в устата си не са много подходящи. Защо не подариш книжка?

Аз знам за Гоки, че са хубави.
Кроки не са ли български ? Там не знам как стоят нещата с боите, безвредни ли са или не.
днес видях едно магазинче само за дървени играчки-имаха на кроки-бг са да ,на немски са и още едни немски Heiss...Hаiss... нещо си,не запомних EmbarassedПродавачката каза,че всички са от безвредни бои и могат да се лапат.Не знам до колко е истина за другите ,но на тези последните с завъртяното има имаше рисунка на бебе,лапнало една играчка Simple Smile

Един леко тъп въпрос но как да разбирам кои материали и бои са синтетични и кои не.??
За играчки от текстилните само памук ли??От другите видове освен дърво, други няма май,пластмаса не ,гума не..какво
Виж целия пост
# 178
Къде е този магазин?
Виж целия пост
# 179
... и още едни немски Heiss...Hаiss... нещо си,не запомних Embarassedродавачката каза,че всички са от безвредни бои и могат да се лапат
Предполагам за Heimess стаlа дума. И аз съм им фенка  Peace, а и детето също ги харесва (особено клипсовете им - все са му в устата  Mr. Green) Купувам ги от PuzzleStore - чакат зареждане на въпросната марка в края на месеца. В магазина е пълно и с куп други прекрасни дървени играчки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия