За Байрами и имени дни, ти при нас поспри и вкусна питка и гюллач си ‘апни- TR25

  • 52 994
  • 744
# 330
Фатима, добре дошла сред нас! Simple Smile))    bouquet
 Illusion_s , ще се радвам да се видим!  Hug Жалко, че с Маги не сме от един град. Аз се бях объркала. Така че за взетите изпити от разстояние си празнуваме.  Sunglasses А ти от къде си?
Бз, такива хубави снимки слагаш под коментарите си! Всеки път ми пълнят очите!  Blush На днешният празник майка ми празнува. Черпя от нейно име:
Щях да ви питам, като стана въпрос за филми, някой гледал ли е ливанският филм " Жени без мъже"? Много ми хареса рекламата му, но никаде не го намирам....
Виж целия пост
# 331
Сега... не знам вече какъв съм тука гост или редовен член, ама се чудя дал да не вземем тукашните, че да се организираме на баклава туризъм по време на Байряма.

Едно време бях попаднал по време на байряма във Велинградско при един мой приятел дето служехме заедно в казармата. Значи попадането беше нарочно да знаете. Имах заплаха даже "А не дойдете с булката, а тука организирам мъжете (те бяха 4-5 от едно село в казармата) и идваме да отвличаме". И аз какво да правя айде на Байрям (шекер). Божеее имам чувството, че от тогава напълнях и станах сто кила.

Апропо Bz кво е това гюллач бе душа, айде кюфенето го измътихме вече, ся това пък да видим като какво ще е.  newsm78
Виж целия пост
# 332
Личи си кой е без работа и е  на всяка манджа мерудия, нали  Whistling Flutter Mr. Green


Анжиту - кака, не дей така, ни са плашu  Laughing ..хич не съм страшна bowuu , кажете на жената бре, да не се плаши Mr. Green.  Аз така като те чета разбирам едно - душата ти има нужда от една разходка по тукашните земи ..та кога викаш да те чакаме на гарата newsm78 Whistling Mr. Green ? (И тук почивката е до сряда ..таз година малко...ама миналата се бяха събрали 10 дена ...). Ако ще задаваш трудни въпроси да викаме тежката артuлерия ---> Мистик, альоооо ела ела момиченце  Whistling Crazy Wink


дядо Xаджи - а бе гост до третия ден, после си си рeдовен член  Wink ...та по повод на güllaç=гюллач-а (любителките скрий та са , че нЕма как да го пращам от тук hahaha Joy)...значи това е традиционнияT десерт/сладкиш по време на Рамазана. Прави се от едни специални тъъъънки кори,поема мнoгoоо мляко(3+ литра  #Crazy ooooh! Shocked ...аз за туй не го долюбвам тоз гюллач Whistling), и отгоре се украсява с шам фъстък и нар.   Peace... :
http://img1.loadtr.com/b-373951-g%C3%BCzel_g%C3%BClla%C3%A7.jpg

.... . Аз си признавам без бой,че опитах гюллач за пръв път миналата седмица  Whistling Blush ooooh! , но си знаех ,че няма да ми хареса ..е ми не ми хареса изобщо, хич,at all  Rolling Eyes Mr. Green...Може би защото е с много мляко- okoлo 3 лuTpa #Crazy ooooh! Shocked (аз въобще не пия прясно мляко -- ок дофторейто да не се карат, ма ни мога и това си е  Whistling Crossing Arms). А иначе се прави от едни специални кори:


step-by-step : http://www.cafefernando.com/images/gullac2.jpg    chef


video : http://video.eksenim.mynet.com/ivillage/Gullac/159006/  bowuu
....



Dilara'cimCrazy Hug Wink
Виж целия пост
# 333
"Sen ağlama”- е страхотна е страхотна песен.Слушам я за десети пъти сигурно, но не ми омръзва. Благодаря ви, че я споделихте с нас  Hug Анджи и аз се Флюбих в бандата, изключителни са.
Синеоч добре дошла и от мен. Никът ти е свързан със сините очи ли ? Какво те свързва с Турция? Ама много сме любопитни тук  Wink
kaigi прости ми невежеството, но какво е Карадайъ?
Фатима добре дошла. Страхотно има. Звучи много екзотично и тайнствено.
Айде стигааа с тия баклавички, кюнефета, кадаифи и гюлачи Laughing Laughing Laughing Заради вас си купи кадаиф. Ама като не знам как да го приготвя си стои прибран и само го вадя, поглеждам го и хоп-пак го прибирам. Накрая ще го полея със захаран сироп и така ще го излапам. Лигите ми потекоха  chef
Виж целия пост
# 334
... Прави се от едни специални тъъъънки кори,поема мнoгoоо мляко(3+ литра ...

Значи изгледах аз видеото, да разбирам, че корите са препечени предварително, че после гледам направо се реже и поднася, без да се пече.

Инак то като процедура не ми се видя чак толкова трудно. Реди кора па залива с мляко, па чат пат шам фъстъка и така. Ама то явно си купувате специални кори.

...
Айде стигааа с тия баклавички, кюнефета, кадаифи и гюлачи Laughing Laughing Laughing Заради вас си купи кадаиф. Ама като не знам как да го приготвя си стои прибран и само го вадя, поглеждам го и хоп-пак го прибирам. Накрая ще го полея със захаран сироп и така ще го излапам. Лигите ми потекоха  chef


Ми нали празник иде пък ние да си спазваме традициите както си му е реда. Твоя кадаиф ако е от готовите го заливай, какво му се назландисваш толкова. Въпреки, че аз и готовия пак си го препичам да ми се не сгнетва и го заливам после със сока от компот от вишни. Ем ми не е сладък толкова ем не знам дали от това кадаифа не ми се сгнетва.
Виж целия пост
# 335
... Прави се от едни специални тъъъънки кори,поема мнoгoоо мляко(3+ литра ...

Значи изгледах аз видеото, да разбирам, че корите са препечени предварително, че после гледам направо се реже и поднася, без да се пече.

Инак то като процедура не ми се видя чак толкова трудно. Реди кора па залива с мляко, па чат пат шам фъстъка и така. Ама то явно си купувате специални кори.

Xa така - точно това е процедурата - купуваш готови кори  Mr. Green (тук ги продават именно в този период от годината) и лееш малaкото отгоре ...  chef

http://img1.loadtr.com/b-373755-g%C3%BClla%C3%A7_paketi.gif

http://www.saffetabdullah.com.tr/images/urun1b.jpg


=================

Tsvete -  Party Crazy Hug
Виж целия пост
# 336
Верно ли само го заливам с вод аи захар и малко вишнен сироп   (дедко bouquet)?
Бз ами то много лесно мис е вижда. Колко захар и колко вида да сложа  newsm78
Виж целия пост
# 337
Xa така - точно това е процедурата - купуваш готови кори  Mr. Green (тук ги продават именно в този период от годината) и лееш малaкото отгоре ...  chef
http://img1.loadtr.com/b-373755-g%C3%BClla%C3%A7_paketi.gif

Ич не се притеснявай. Няма ги търся аз готовите кори ми утре ша подгоня точилката. Впрочем първо ще направя аз един експеримент, че имам едни тънки оризови кори ще взема ги запеча с масло па после я аз я кучето ще пробва.

Верно ли само го заливам с вод аи захар и малко вишнен сироп   (дедко bouquet)?
Бз ами то много лесно мис е вижда. Колко захар и колко вида да сложа  newsm78

Чакааааййй. Това с вишневия си е мое измишлотина. Ти си ги направи както си се правят - класически. На опаковката не пише ли как се приготвят. Иначе така си се прави кадаифа (ако е от тия готовите и запечените) залива се със сироп. В нашия вход имаме едно мюсюлманско семейство и беше дошла майката на мъжа (много възрастна женица). Та бабата много държеше кадаифа да се залива отдолу, а не отгоре. Та докато разбера че оная го слагаше в тавата по рехаво подреден и после така наливаше сиропа, че тоя да ходи долу в основата на кадаифа, бая се чудех какво е това да заливаш кадаиф отдолу.
Виж целия пост
# 338
Верно ли само го заливам с вод аи захар и малко вишнен сироп   (дедко bouquet)?
Бз ами то много лесно мис е вижда. Колко захар и колко вида да сложа  newsm78


Цвете - едно време правех кадаиф, та даже и кюнефе ooooh! Whistling (по америкaнcките земи, докато се 'аресвахме с мойто либе hahaha Joy Whistling Mr. Green), та бая захар се слага (ама преди това тряба да разстелеш кадаифа на малки влакънца в една тава и да го запечеш малко ...то процедурата ей там..да не го изгориш, ама да не е суров..а поcле заливаката е лесна)...сега ще намеря рецептата за кадаифа.  Hug Wink
Виж целия пост
# 339
Xa така - точно това е процедурата - купуваш готови кори  Mr. Green (тук ги продават именно в този период от годината) и лееш малaкото отгоре ...  chef
http://img1.loadtr.com/b-373755-g%C3%BClla%C3%A7_paketi.gif

Ич не се притеснявай. Няма ги търся аз готовите кори ми утре ша подгоня точилката. Впрочем първо ще направя аз един експеримент, че имам едни тънки оризови кори ще взема ги запеча с масло па после я аз я кучето ще пробва.


Ми порбвай с оризовите кори (те и така, и така тези за гюллача са оризови ..вътре има мнoгoоо над 50, ако не ме лъже паметта newsm78 , а тежат само 250 грама Shocked)...


================

Снеже - гледаш ли , а ти си мислиш,че нЕма се изпише темата hahaha ...с това темпо и между рецептите за шекер Байрама и музиката , др. седмица може и да пусна новата тема Thinking Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 340
Нищо не пише. В една пластмасова чиния е като торта и е сухо. МАлеееейййййй какво обяснение. Ама на мен идята за вишните много ми допадна. Така ще пробвам  Peace.
Виж целия пост
# 341
еее, ма то турска тема без въпроси за небцето няма да е съвсем турска, нали????

Цвете, може да му ръснеш и малко ядки на кадаифа. Каквито обичаш, но обикновено са или орехови или шам фъстък.

аз да си призная още не съм го яла тоя гуляч, но ми намирисва да е нещо с розова вода заради името. запалихте ме тука дружно да опитам и аз, въпреки че не си падам по млечните десерти.

Анджи и БЗ, я се обяснете за тези Дерета и Бадеми, че нещо съм пропуснала. Аз още си слушам Теоман http://www.teoman.com.tr/ , но любимата ми песен на ТР за сега е Туана - http://www.youtube.com/watch?v=zXcn1g72gug , макар музиката да е на Пако де Лусия...

Добре дошли на гостите!   bouquet У нашенско пък гостенин, останал до следващия ден вече не се брои за гост  Whistling

Мирамила, аз също съм ЗА среща, обаче ша ма Звинявате, че със зверо няма как да се домъкнем цели до любимото ви Джевахире. това да се разбира като - имайте милост и дайте да се видим на някое достъпно и за нази място.  Crossing Arms

Дилара, да ти е живо и здраво майчето   bouquet
Виж целия пост
# 342
Tsvete - Кадаиф (тази страница е страхотна ..смятам да си я поръчам книгата на г-жа Биннур Mr. Green, или да си я купя направо от NY като с.м там следBащия път):

http://www.turkishcookbook.com/2007/10/tel-kadayif.php

http://www.turkishcookbook.com/images/prep/TelKadayif_prep_1.jpg -- ей тъй трябава да го разстелеш и да го накъсаш

video --> http://video.eksenim.mynet.com/ivillage/Tel_Kadayif/85359/


Tel Kadayif Cupoп:
1 1/2 чаша BoDa
1 1/2 чаша 3axap
1 супена лъжица лимонов сок


  chef bowuu Hug
Виж целия пост
# 343
Bz гледам, че Цветето е от Варна и може да е купила от нашенския кадаиф, а те го продават запечен та уж само да се залива. А това дето ти го пишеш за разстилането няма май да стане, щото той си е препечен вече.

Значи за кюнефето само сиренето ли му е разликата от обикновенния кадаиф. Режеш кадаифа (ако е от тоя готовия препечения) тургаш му сирене и после го заливаш със сироп - това ли му е специфичното.

Цвете - абе ся ти направи първо нормален, па после екзотичен кадаиф. То щото на кадаифа се прави много гъст сироп, ама моите не обичат толкова сладки неща и аз затова към сиропа изсипах сока на един компот от вишни (викам си ей ви на китайски сладко кисел кадаиф). Няма те лъжа, че много ни хареса, ама сега нали разбираш че вкусове всякакви.
Виж целия пост
# 344
Dilara - Да е жива и здрава майка ти . И да ви радва още дъъъъъълги години ! Hug Hug



Джорди -  кака, аз съм "за" и за среща отсреща Mr. Green ...с гюллач, кадаиф, плодова салата , вОда ..въобще само да се съберем  Joy Laughing...Аааа и да не знаеш за дерето ..знаеш знаехш ..за групата "Долапдере" ..дето са TR цигани , живеещи във Виена ..имат 2 диска ...писах , аз писах ..спомням си  newsm78 Thinking Laughing (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394122.msg11432899#msg11432899 )...Дум-тек, дет се казва  Party


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия