Поли роди малка госпожица Паола! Необходимата сума е събрана!

  • 213 937
  • 2 227
# 1 410
Добре дошла на бял свят, мъничка Паола.
Нека дните ти оттук нататък са все така слънчеви като денят на раждането ти.
Поли, желая ви приказни дни с порасналото семейство. Топчица бързо да наваксва и да се прибирате у дома.
Огромни топли прегръдки.
Виж целия пост
# 1 411
Поли, честита радост! Нека малката, Паола, порасне голямо момиче да ви радва всички! Здраве, щастие и късмет по пътя й!!!
Стискам палци всичко да е наред и с мама Поли Praynig Praynig Praynig Дано има скоро новини!
Желая ви от сърце много здраве Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1 412
     Честита Ви радост.Честито Ви съкровище.Да Ви е жива и здрава и да Ви носи много радост.  bouquet
Виж целия пост
# 1 413
Ето, темата се изпълни със честитки!

Честито и от мен! Да са живи и здрави двете сладуранки!   bouquet
Виж целия пост
# 1 414
Честита дъщеричка на Поли и Делян! Да е жива и здрава и много, много да ви радва!
Мила Поли, надявам се, че вече всичко е минало и се чувстваш добре!
Желая здраве на цялото ви семейство! 
bouquet
Виж целия пост
# 1 415
Честита родост мамо Поли!  bouquet Hug
Дано по-скоро се приберете вкъщи и от тук нататък ви чакат само прекрасни мигове!
Виж целия пост
# 1 416
Стискам палци всичко да е наред и с мама Поли    Praynig  Дано има скоро новини!
Виж целия пост
# 1 417
Най-прекрасната новина в този ден.
Желая ви цялото щастие на света и това да са били последните ви трудни мигове.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1 418
Честита радост на майката героиня, пожелавам от тук нататък пътя на малката Паола и на цялото и семейство да е много по-лек.
Виж целия пост
# 1 419
Добре дошла Паола Heart Eyes
Честито на родителите  bouquet
Виж целия пост
# 1 420
Поли, честито, майче! Да сте ни живи и здрави и двете! Моля се и с теб всичко да е наред Praynig.
Чакаме новини!
Виж целия пост
# 1 421
Честито бебче, Поли! Знаех си, че ще успееш! Ти си много силен и позитивен човек!
 Praynig Дано всичко да е наред с вас и скоро да се приберете у дома!
Виж целия пост
# 1 422
 bdbaloni
Страхотна новина! Дано и двете сте добре.
Желая ви всичко най-най-добро! И скорошно завръщане в България Hug

И може би темата трябва вече да бъде "Да се порадваме  на Поли и вече роденото й бебче"? Simple Smile
Виж целия пост
# 1 423
Честито на Поли и цялото им семейство !  Hug Много здраве и късмет на малката Паола и бързо възстановяване на Поли !  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 424
ЧЕСТИТО                    

Да ви е жива и здрава!Поли,скорошно възстановяване и завръщане на родна земя!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия