Поли роди малка госпожица Паола! Необходимата сума е събрана!

  • 213 941
  • 2 227
# 2 040
Весели празници Поли  bouquet
Виж целия пост
# 2 041
Благодаря ти, Поли! И на теб прекрасни празници!  Heart Eyes  Hug  Party  Flutter  bowuu   chef  Joy
Виж целия пост
# 2 042
Весели празници Heart Eyes
Виж целия пост
# 2 043
Вълшебни празници с двете слънчица вкъщи! Hug
Виж целия пост
# 2 044
Весели празници и на вас Поли .  bouquet
Виж целия пост
# 2 045
Отново прекрасен пост,пълен с позитивизъм и вяра! Бъдете здрави,вие и дечицата ви,мила Поли! Топли празници!  Hug
Виж целия пост
# 2 046
Благодаря за пожеланията, Поли!
Желая и на теб Весели празници и много здраве и радост у дома с твоите малки съкровища!  bouquet
Виж целия пост
# 2 047
Весела Коледа, Поли! И внимавай с питиетата  Wink Прегръдки на сладурите!
Виж целия пост
# 2 048
Весела Коледа, хубаво семейство!
Поли, хайде да го караме "едно за всички, всички по едно", че иначе лошо  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 049
Поли, весели празници пожелавам на теб и на цялото ти семейство, едни щастливи детски очички да огряват дома ти Hug  bouquet
а  и дано перипетиите с касата завършат успешно Peace Hug
Виж целия пост
# 2 050
Поли, и ние продължаваме да ви мислим! Дано се оправите с баткото бързо и да си изкарате най-прекрасната Коледа четиримата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2 051
Весели празници, Поли и от моето семейство! Наистина по Коледа стават чудеса, а твоето стана малко по-рано, така че сега всичко друго ще се подреди добре! Ние също не спираме да ви подкрепяме с мислите си! Наслаждавай се на празниците, отпусни се и остави нещата да се подредят сами! Много щастие и любов!
Виж целия пост
# 2 052
Весели празници и от мен и моето семейство Поли! Продължваме да ви мислим и подкрепяме! Дано новата година ви донесе много здраве и да сбъдне и най-смелите ви надежди! Целувки и прегръдки от нас за вас!    Hug 

P.S.И ние ще пием всички по едно, че да няма тежки последствия!
Виж целия пост
# 2 053
Поли, най-добри пожелания за Новата година! Да сте живи и здрави, и много щастливи!!!
Виж целия пост
# 2 054
Поли и всички,пишещи и четящи темичката: Весели и честити празници!Една по-добра и благодетна Нова година!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия