Поли роди малка госпожица Паола! Необходимата сума е събрана!

  • 213 945
  • 2 227
# 2 055
Поли, и аз да ви пожелая прекрасни празници и щастлива да е за вас идващата година Hug
Това го желая и на всички отзивчиви и добри хора, които пишат тук и съпреживяваха и помагаха и бяха съпричастни към съдбата на Поли и Паола  bouquet
Весели Празници и Успешна Нова Година!
Виж целия пост
# 2 056
Поли,Весели празници и от нас със Стела Grinning
Наистина се пече на бавен огън,но получи прекрасен подарък Hugоще един член на прекрасното ви семейство Hug
Благодари на Господ за помоща Peace
Виж целия пост
# 2 057
Весели празници,изпълнени с много любов,топлина,детски усмивки и семеен уют!
Виж целия пост
# 2 058
Весели празници и от нас Поли!
Имате си най-страхотния коледен подарък  Heart Eyes Пожелавам ви само щастиливи мигове занапред!
Виж целия пост
# 2 059
Весела коледа, Поли   bouquet Желая на теб и цялото ти семейство здраве, любов и сбъднати мечти  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2 060
Весела Коледа и от нас! Нека в дома ви има винаги много любов,разбирателство и семейно щастие.Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 2 061
Честита Нова Година! Нека тя е изпълнена със спокойствие, мир и любов! Нека ви донесе здраве, радост и много късмет!
Виж целия пост
# 2 062
Честита Нова Година мило семейство!
Виж целия пост
# 2 063
Честита Нова Година и от нас! Нека тя е изпълнена само с положителни емоции!
Виж целия пост
# 2 064
Честита нова година!! Бъдете живи и здрави и много, много щастливи!!!  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 2 065
Честита Нова година мило семейство.Пожелавам ви здраве, щастие и късмет.И нека всичко лошо е останало в старата година. Hug
Виж целия пост
# 2 066
За много години мило семейство.Нека Новата година ви донесе предимно здраве...Другото се нарежда... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 2 067
Не съм следила темата отдавна-какво стана с болницата-стигнаха ли паричките ?
Виж целия пост
# 2 068
Не съм следила темата отдавна-какво стана с болницата-стигнаха ли паричките ?


До колкото си спомням май април, ще се разбере какво ще стане. Извинете ме, ако бъркам. За Паола и Поли   bouquet
Виж целия пост
# 2 069
Е Германците не си ли искат парите все пак  Mr. Green До Април са сума месеци ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия