Целулит

  • 136 947
  • 742
# 645
Аз мисля, че няма уред, който да върши повече работа от ръчния масаж. Може би за поддръжка стават. Специално елпиджи-то много травмира и наранява. Ефект има, но дали си струва цената(нямам предвид парите)  Най-добрият вакуум си е с вендузите и покрай тях останалите масажи като се сложат - няма начин да няма начин Grinning Peace
Виж целия пост
# 646
Bigmum , пиша тук, защото кутията ти е пълна. Благодаря ти за инфото за масажите. Само не разбрах - няколко вида масаж се правят при едно посещение или се редуват? Благодаря!
Виж целия пост
# 647
Всичко се прави при едно посещение, имам предвид ръчния масаж, вендузи и бамбуковия дренаж.
Само масажа с мед се прави отделно - през 2-3 масажа, защото е много болезнен, а и не може да се нанася мед върху кожа, намазана с масажно масло Wink
Виж целия пост
# 648
И при мен велашейпа няма никакъв ефект, ама никакъв.
И според мен е по-добре ръчни масажи, по евтино, по ефективно  Peace
Виж целия пост
# 649
Да, голямо разочарование този Велашейп, не бих повторила..
Виж целия пост
# 650
Взвх си капсациновия крем....обаче го забравих в колата и ме мързи да сляза да го взема. Утре ще се мажа. А той много ли пари? Thinking
Виж целия пост
# 651
изобщо не пари, никак; ползвала съм парещи кремове и знам какво е

този някак действа отвътре  newsm78

аз днес да споделя - че парвих вендузи след 1 седмица пауза и нямаше грам болка  newsm78 нито синка  newsm78 все едно някой ме гали, а не бие  newsm78

ползвах ензимния крем - дали за това беше  newsm78

ще повторя довечера с маслото на икаров - да видя с болката как е  newsm78
Виж целия пост
# 652
a.l.e.n.a , a  ти сама ли си правиш масаж и по колко минути?
Виж целия пост
# 653
с вендузите - да - между 20 и 40 мин - на бедра, корем, дупе и паласки Peace

днес направих час  Mr. Green горе-долу според времето, което имам  Peace
Виж целия пост
# 654
Засичаш ли колко време правиш на крак? Или действаш с две вендузи наведнъж?  Joy
Виж целия пост
# 655
о, не, но гледам да е по 15 мин на крак с вкл. дупе, корема - 1-2 минути и паласките 1-2 минути  newsm78

ползвам само меката вендуза  Peace всеки крак по отделно  Hug Peace
Виж целия пост
# 656
Момичета, не слагайте вендузи на корема - противопоказно е. Веднузата не е безобиден уред, може да навреди на здравето ви Peace
Виж целия пост
# 657
под "слагайте" не знам какво имаш предвид - аз я движа по корема - като масаж  Peace, а не от типа - нагряваш и стои (като на гърба)  newsm78
Виж целия пост
# 658
Момичета, не слагайте вендузи на корема - противопоказно е. Веднузата не е безобиден уред, може да навреди на здравето ви Peace


Разясни ни повече. Защо?
Виж целия пост
# 659
Момичета, не слагайте вендузи на корема - противопоказно е. Веднузата не е безобиден уред, може да навреди на здравето ви Peace


Разясни ни повече. Защо?

Не съм специалист, но това съм го чула от масажиста ми. Той също ми е правил масаж с вендузи, но корема не ми пипа, защото било опасно за ципата. Дори и ръчния масаж на корема го прави много леко и внимателно, за разлика от останалата част на тялото Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия