Целулит

  • 136 941
  • 742
# 660
 Масажистът, от който аз съм доволна пак е пуснал оферта. Заповядайте http://www.zadrujno.bg/969/profesionalen-masaj-vuv-vahsia-dom-kl … uliten-sofia.aspx  Peace
Виж целия пост
# 661
Да направя реклама  и на моята масажистка ли?  Thinking
Виж целия пост
# 662
за мен това не би било реклама, не зная как ще подходят модераторите, но не виждам нищо лошо да споделим добри отзиви  Peace

мисля, че ако я представиш - би било полезно и за други дами във Варна  Peace
Виж целия пост
# 663
Не съм се заяждала или друго, ако това сте си помислили.
Наистина се зачудих. Още пове4е, че тази седмица трябва да пусне серия антицелулитни масажи в сайт за кол. пазаруване!  Simple Smile

Между другото с вендузите как процедираш ,Алена? На движенията от коляното нагоре ли наблягаш? Питам ,защото именно масажистката ми така ги  прави. Аз не знаех до скоро и бях учудена. Тя каза, че това е движението , което трябва да се извърша ! Thinking
Виж целия пост
# 664
процедирам, като на клипчето - реално по бедрата няма никакъв целулит, но имам нещо дразнещо - около бричовете - разбира се - за другите хора се превземам само  ooooh! ooooh! ooooh!

но реално - колкото по-добър е реаултатът - по се вглеждаш в детайлите  Mr. Green

движа вендузата - все едно я пързалям по бедрото - все едно го галя, т.е. тя не стои на 1 място, баблягам на мястот под дупето - отзад  newsm78

за лимфодренажа е правилно да се прави в посока оттичане на лимфата - според рехабилитаторите е важно да се прави, ако са леки поглаждащи движения, при по-дълбок масаж и техниките са други и движенията/посоката също  Peace

в студиото, в което ходих на боди шейп - правят и прасци, но аз там не наблягам в къщи - обхождам целите бедра, но наблягам на зоната отзад под дупето и частично дупето

лимфодренажът се прави от петите към кръста  Peace това е посоката на отвеждане на лимфата за обработка  Peace - но за вендузите - според мен не се отнася  Peace там масажът е друг, но не пречи после с ръце да направиш отвеждащи движенния от коляното към кръста  Peace

аз съм "ЗА" тук да се споделя информация за добри масажисти и студия  Peace , както и за изгодни оферти - колективни или не   bouquet

мисля, че тук никой не се заяжда Wink темичката е хубава, за сега  Blush
Виж целия пост
# 665
 Да, аз също мисля, че споделянето на инфо от първо лица е много полезно. Ако обаче модераторите решат, че е реклама да ми изтрият поста  Peace
Виж целия пост
# 666
a.l.e.n.a, а такива меки вендузи като на клипчето къде могат да се намерят?   bouquet
Виж целия пост
# 667
Reiny, много добри отзиви четох за тези вендузи  http://www.samozdrav-bg.com/74.35.0.0.1.0.phtml  Peace
Виж целия пост
# 668
a.l.e.n.a, а такива меки вендузи като на клипчето къде могат да се намерят?   bouquet
в България продават в магазин "Самоздрав" (2 бр за 12-15 лв) - има такива онлайн магазини и реални също Peace

и са доста по-евтини  newsm78 за качество и каква работа вършат - не мога да коментирам - защото нямам идея  newsm78 но имаше отзиви в положителна посока

иначе моите са като наклипчето, поръчвам ги отсайта - 42$ мисля бяха - 2 бр. , но едната  епо-мека за бедрата, а другата е по-твърда за гърба  Peace



мога да споделя още едно положително действие  Hug при стягане на мускула на седалището - кожата ставаше на трапчинки - е вече ги няма - стягам бедрото отзад и дупето - то леко се повдига и наостря - винаги е ставало на вдлъбнатики - спорт-морт....не действа, есега- от както правя вендузите - виждам, че при стягане - ги няма

правех оглед за стриите - и така фксирах новостта Peace


видях, че има един немасажиран участък - където са останали малко стрийки - между крака и хълбока, където няма брич и е само кожа - ами наблегнах и ще наблягам изв. време  Peace
Виж целия пост
# 669
Eva, Alena, много благодаря за бързия отговор.  Hug
Виж целия пост
# 670
Аз ползвам вендузите на Самоздрав от няколко години и съм много доволна! Simple Smile
Виж целия пост
# 671
с какво мазило ги ползваш и колко често  newsm78

по мои наблюдения  newsm78 вендузите изглаждат т.нар трапчинки и неравности, но нямат силен шейпинг ефект - поне при мен - в дълбочина няма голямо действие, но по повърността и видимите дефекти "да"  Peace

Виж целия пост
# 672
Здравейте!Чета ви от известно време и съм решила да си взема и аз силиконови вендузи.Чудя се обаче дали са ефективни за т.нар.мек целулит?Изобщо приемам всякакви съвети в тази насока,защото лично се убедих,че различните уреди и техники действат  различно на отделните типове целулит.
Виж целия пост
# 673
да  Peace точно за мекия целулит са  Peace - особено ако става въпрос за задържани течности между клетучното пространство - старай се движенията да са в посока от коляното към кръста - по посока на отвждане на лимфата  Peace

и някаква хубава мазнотия за мазане  Peace да се плъзга леко  Peace
Виж целия пост
# 674
Здравейте, и аз мисля че са подходящи за мек целулит, защото моят е такъв и има ефект! Вендузите ги ползвам с маслото на Икаров, като съм си добавила и масла от канела, лимонена трева и розмарин, за да му засиля ефекта. Това с добавянето на маслата го правя сравнително от скоро!
 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия