Целулит

  • 136 932
  • 742
# 675
кое масло как действа  newsm78
Виж целия пост
# 676
Благодаря ви за отговорите,надявам се скоро и аз да се похваля с добри резултати!
Виж целия пост
# 677
Вендузите които са 4 броя примерно,различни ли са една от друга ? Чудя се защото бих използвала по една,не виждам как и 4-те едновремено? Embarassed Или аз нещо не разбирам?

Чудя се какво да си взема за целулит.Ползвам маслото на Икаров с ръчен масаж,но бързо се изморявам и като цяло не е повече от 5 мин на крак.Не очаквам да получа кой знае какъв ефект за това се насочих към вендузи.Една ли ми трябва или ?
Виж целия пост
# 678
Вендузите които са 4 броя примерно,различни ли са една от друга ? Чудя се защото бих използвала по една,не виждам как и 4-те едновремено? Embarassed Или аз нещо не разбирам?

Чудя се какво да си взема за целулит.Ползвам маслото на Икаров с ръчен масаж,но бързо се изморявам и като цяло не е повече от 5 мин на крак.Не очаквам да получа кой знае какъв ефект за това се насочих към вендузи.Една ли ми трябва или ?

Става и със една. Нормалния вариант е с 2 вендузи. А колкото до масажа - масажиста не се изморява Simple Smile Пък и да се изморява, за това му се плаща. 1 час масаж е предостатъчен за силов плюс вендузи и дрениране на лимфата и ефекта е 6 Peace
Виж целия пост
# 679
кое масло как действа  newsm78

И трите имат антицелулитно действие, но не мога да ти кажа разликата. Канеленото загрява повече и дори може да пари, аз този ефект го усетих само в началото. Слага се по малко, защото са силни.   bouquet

За вендузите моите бяха две в опаковка 12-14лв., аз се масажирам с една, пробвала съм и с двете едновременно, но ми е малко по трудно и го правя само, когато много бързам!
  bouquet
Виж целия пост
# 680
от къде купиваш маслата, може ли линк  newsm78

аз имам 2 вендузи и са различни, действам смо с 1 вендуза  Peace
Виж целия пост
# 681
АЛЕНА понеже по-назад четох,че си поръчала от някакъв сайт,твоите колко броя бяха и ако имаш излишни пиши ми на лични. Hug
Виж целия пост
# 682
моите бяха 2 бр - една за бедрата- по-мека и една за гъра по-твърда  Peace

по тази причина нямам излишна  Peace
Виж целия пост
# 683
от къде купиваш маслата, може ли линк  newsm78

аз имам 2 вендузи и са различни, действам смо с 1 вендуза  Peace

Маслата ги купувам от аптеката, понеже съм от малък град ако ги нямат ми ги поръчват и си ги вземам след няколко дни! Виждала съм ги и в интернет, но не се сещам за конкретен сайт защото не съм поръчвала! Simple Smile

П.С. Моите вендузи са еднакви и двете!  bouquet
Виж целия пост
# 684
Наистина е много неприятно нещо  Cry, борбата с него е тежка, пожелавам ти успех!  Hug Peace
Виж целия пост
# 685
Lianny   newsm78 ако можеш да напишеш  на коя марка са или нещо подсказващо за намиране  newsm78
Виж целия пост
# 686
Ползвала съм на Eterika и Българска роза, последното ми е на Алтея (българска органична козметика).   bouquet
Виж целия пост
# 687
Днес ходих в аптеката "Самоздрав" в Халите и си купих вендузи.Два броя са в опаковка,струваха 14 лв.Тази вечев започвам.Ще пиша след няколко дни дали виждам ефект.Успех на всички. Hug
Виж целия пост
# 688
с какво ще мажеш  newsm78
Виж целия пост
# 689
При мен стана месец откакто правя масажа с вендузи. Аз ползвам и двете едновременно и масажирам 15 минути. За този месец съм пропуснала само два масажа. Ефект има някакъв, но определено е доста по-малък от това, което искам аз! Иначе масажа е неприятен само първата минута, после не усещам болка, макар че правя силен вакуум. 
При мен целулита се вижда само на определена светлина /на лампа/, не е много по принцип, но аз си го знам и ме дразни, че не изчезва въпреки масажите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия