Целулит

  • 136 941
  • 742
# 75
Здравейте момичета  Hug
и аз имам проблем със гадния целулит
висока съм 1.65
45кг съм. а на гъзото имам и ми е доста трудно да го махна
поръчах си даже колана севън он употенс или нещо такова беше Blush
но и от него няма разлика
преди си правих масажи  и със Икаров но пак не се махна
а бе много трудна работа
ще следя темата интересна е
успех на всички със борбата Peace
Виж целия пост
# 76
Нищо ти няма ралка 80, с тези килограми нямаш кой знае колко целулит. Вземи си един ролон на Гарние /в козм.магазини/ и се масажирай, той е крем с масажор, много са доволни клиентите от него.
Няма спасение от това нещо, да знаете. Такава е съединителната тъкан...на някои хора.
Виж целия пост
# 77
А какво мислите за антицелулитния на Христина,много ми го прехвалват напоследък(евтин,загрява,натурален Crazy)  и се чудя дали да си го купя  newsm78,ето снимка..
имало две разновидности с кофеин и канела
Виж целия пост
# 78
Дани   бях ги купила и двата вида обаче много миришат не можах да ги понеса но мазах за нещо като резултати не мога да кажа защото не забелязвам.
Ралка 80 аз съм същата височина като теб и миналото лято бях 48кг. и нямах целулит без нищо да правя по въпроса сега съм 53кг. и ела да видиш.
Виж целия пост
# 79
Здравейте,трябва много търпение и упоритост,за да се преборим. Знаете ли къде се продават тези силиконови вендузи за масаж.Благодаря.
Виж целия пост
# 80
Дани   бях ги купила и двата вида обаче много миришат не можах да ги понеса но мазах за нещо като резултати не мога да кажа защото не забелязвам.
А миризмата дълго ли се запазва или само докато мажеш,защото мился да се мажа в банята,за да не преча на детето и после да се облека newsm78,пак ли ще мирише
Виж целия пост
# 81
Дани   бях ги купила и двата вида обаче много миришат не можах да ги понеса но мазах за нещо като резултати не мога да кажа защото не забелязвам.
А миризмата дълго ли се запазва или само докато мажеш,защото мился да се мажа в банята,за да не преча на детето и после да се облека newsm78,пак ли ще мирише


Дани ако не го измиеш няма как да се отървеш от миризмата и аз заради малкия спрях да се мажа с тях макар че ги купих с голяма надежда .

Виж целия пост
# 82
олиото на WELEDA с екстракт от бреза мирише само докато се втрива, около 10 мин
попива добре в кожата и не мирише после

http://www.weleda.co.uk/Birch-Products/Birch-Cellulite-Oil-100ml/invt/106003

Виж целия пост
# 83
запис да ви следя значи да си кажа и аз от какво съм доволна , купих си на Avon това за целулита и стриите найстина има ефект но трябва постояннство сутрин и вечер.Според мен се дължи и на кожата но найстина има ефект почти ми се заличи целулита а преди да го почна имах страшно много.

Виж целия пост
# 84
Mirellka мерси  bouquet,значи и мен не ме устройва.
Виж целия пост
# 85
В новата брошура Avon имат нов антицелулитен продукт. Хайде някой да се жертва да си го вземе и да каже дали има някакъв ефект.  Flutter
Виж целия пост
# 86
запис да ви следя значи да си кажа и аз от какво съм доволна , купих си на Avon това за целулита и стриите найстина има ефект но трябва постояннство сутрин и вечер.Според мен се дължи и на кожата но найстина има ефект почти ми се заличи целулита а преди да го почна имах страшно много.



Ramata, а ти колко време го маза това? А в/у стриите някакъв ефект има ли (ако имаш такива въобще)?
Виж целия пост
# 87
запис да ви следя значи да си кажа и аз от какво съм доволна , купих си на Avon това за целулита и стриите найстина има ефект но трябва постояннство сутрин и вечер.Според мен се дължи и на кожата но найстина има ефект почти ми се заличи целулита а преди да го почна имах страшно много.




Ramata, а ти колко време го маза това? А в/у стриите някакъв ефект има ли (ако имаш такива въобще)?
ами ползвам го от близо 2 седмици върху стриите няма кой знае какъв ефект но на целулита действа
Виж целия пост
# 88
В новата брошура Avon имат нов антицелулитен продукт. Хайде някой да се жертва да си го вземе и да каже дали има някакъв ефект.  Flutter
аз съм си го поръчала пък да видим но ще ми дойде след 2 седмици някъде и ще дам отзиви
Виж целия пост
# 89
Аз имам същия проблем от 4-5г.Бях се охарчила доста за антицелулитен гел на Шанел,от който резултата беше колкото и от този на Леокрема.т.е почти нулев  Crossing Arms Сега съм решила да пробвам АЦ масажи и плуване.Живея в Пловдив и наскоро ми попадна брошура на Olympia-център за естетични процедури в Акваленд,там пише,че използват липомасаж.Само,че в интернет не открих никакви мнения за Olympia,а и в сайта им няма почти никаква информация.Така,че моля за малко помощ: някой може ли да ми препоръча добра масажистка от чиито масажи е имало резултат  и хубав плувен басейн ?   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия