Целулит

  • 136 932
  • 742
# 60
И да ги измерваш и да не ги измерваш все тая  Wink Няма как да им забраниш да се увеличават точно тогава: нали това им е работата  Laughing Не е лесно- природа  Hug
Иначе съветите на Мистър Смит са полезни и всеизвестни- дори и да не се махне целулита, ще се чувстваме много добре ако ги спазваме  Peace
Виж целия пост
# 61
И да ги измерваш и да не ги измерваш все тая  Wink

И аз така мисля  Grinning

Абе то хубаво да се чувстваме добре физически, но психологическия фактор също е много важен - хич не се чувствам добре като се сетя за това нещо на задника и краката ми Close Не знам как има жени, които си го разхождат по поли на на плажа без да им пука.  Shocked  Така че трябва да се унищожи тоя целулит Twisted Evil
Виж целия пост
# 62
Вие ще ме накарате аз да отида на гинеколог... Simple Smile
За да разбера как се корегира това отделяне на хормона.

Вижте, това което знам със сигурност, че това подлежи на корекция и
не е задължително с някакви други хормонални препарати. Може да ви предпишат витамини
или някакви билки. Това е само препоръка да се направи. Но защо?

По-начало АЦ масажи, например, не се правят преди или по време на цикъл
(засилва кръвообращението и много кръв ще изтече). Те се правят след това.
Ако започнете процедурите, ще се повлияете добре и ще свалите между 2 до 7 см,
в зависимост от отделния случай.
Но като дойде отново цикъла и вие имате прекалено голямо отделяне на хормона,
водата отново може да запълни тези места и целият труд и пари отиват на кино.
Това важи и за другите препоръки за начина на живот.

Затова е хубаво да знаете, че сте напълно здрави, преди да започнете каквито и да било процедури.
Хубаво е да знаете така също, че бъбреците и черния ви дроб функционират добре. Те, понякога, също
могат да бъдат причина за проблеми в обмяната на веществата.
Другият момент, че без каквито и да било процедури целулита не може да се махне.
Това са застойни явления и точно затова се наричат така, защото засядат в организма и не си тръгват без
много любезно да ги помолиш за това. Simple Smile
Така, че това е най-ефективния и логичен начин да се бориш с това - допитваш се до специалисти и след това
предприемаш нужни действия.
Виж целия пост
# 63
Вие ще ме накарате аз да отида на гинеколог... Simple Smile

Ами че що да не отидеш Laughing Един приятел беше много учуден, когато му казах, че гинеколога не преглежда мъже. Той си мислел, че гинеколог идва от гениталии, съответно и мъжете трябвало да ходят  Joy

Това беше малко офтопик Simple Smile Прав си, че е хубаво да се правят прегледи при специалист и изледвания, преди да се свърля човек на разни процедури, но всяко едно ходене по лекари коства време, пари и нерви. А ми се е случвало доста пъти да е безрезултатно Close Може би затова съм доста несклонна към такива консултации. По-скоро бих си самоназначила едни изледвания  Grinning И без това съм решила да си изледвам един друг хормон, за който имам съмнения, че не ми е в ред, та може и един естроген да си пусна - така и така ще ме боцкат Simple Smile

ПС: MrSmith, и да споделиш как ти е минала конслутацията с гинеколога Laughing
Виж целия пост
# 64

А през колко време е хубаво да се правят масажите? През ден, 3 пъти седмично? По салоните все има разни комплекти от масажи 10 дена всеки ден, но това ми се струва убийствено.
Виж целия пост
# 65
Hellena,
Най-малкото ми дете е на 8 години. Оттогава нямам контакт с гинеколози.
Може да отида да го видя някой път. Ще споделя съветите му.

Juiciness,
Хубаво е да се правят всеки ден. Общо 10-15 процедури (дни) в зависимост от конкретния случай.
Защо? За да не им даваш време на течностите да запълнят изпразнените места.
Не е убийствено, ако масажиста е грамотен. Ако, например, комбинира силовите похвати
с релаксиращи. Грешно е мнението, че този масаж задължително
трябва да е болезнен. Да, не е приятен на моменти, но не през цялото време и в никакъв
случай с болка. Най-много да усетите мускулна треска след първите 1-2 процедури (понякога).
Има и друг момент - най-често смаляване на обиколката на бедрата спира след 10 процедура.
Но това не значи, че трябва да се спрат процедурите. Хубаво е да се направят още 5, тялото да
свикне с това състояние на нещата. Иначе тези изпразнени места могат отново да започнат да се пълнят.
Особено ако не се спазват вече споменатите препоръки.
И най-важното, тези масажи имат смисъл ако спазвате препоръките. Хубаво е да свикнете с това като начин на живот.
Човек е в състояние да свикне с тези неща, ако го спазва достатъчно продължително време.
След това, ако резултатите са добри, хубаво е да се ходи веднъж седмично (или поне на две седмици)
на обиновен класически масаж на цяло тяло (препоръчва се и на жени, които нямат целулит).
Освен, че е приятно, по този начин се предпазвате от появана нови застойни явления.
Виж целия пост
# 66
Това с масажите звучи добре, ама трябва да ми увеличат с поне 200 лева заплатата, а те май с толкова ще я намалят заради кризата  #2gunfire За аристократи е перфектно  Mr. Green
Виж целия пост
# 67
Това с масажите звучи добре, ама трябва да ми увеличат с поне 200 лева заплатата, а те май с толкова ще я намалят заради кризата  #2gunfire За аристократи е перфектно  Mr. Green

Мисля, че малко преувиличаваш. Масажите (не само АЦ) са едни от най-достъпните процедури
(поне аз не се сещам за по-достъпни).
Не ти трябват 200лв за да си направиш 1-2 масажа на месец за подържане на форма и здраве.
Ефекта от тях, обаче, е голям... Но това е за друга тема... Simple Smile
Виж целия пост
# 68
Ааааа, не измествяй темата: а началото !? "Хубаво е да се правят всеки ден. Общо 10-15 процедури (дни) в зависимост от конкретния случай."  Stop
Пред мен е ценовата листа на Атлетик: АЦМ с антицелулитни масла: 30 мин. 26 лева
                                                                  АЦМ със загряващ крем :        40 мин. 30 лева
                                                                  АЦМ с мед :                              40 мин. 34 лева
Това са едни от най-скъпите масажи. Може някъде да има и по-евтини, ама дори и наполовина по-евтини за 15 процедури ще отидат 200 и повече лева
Определено ефектът ще е осезаем във всяко отношение Simple Smile
Виж целия пост
# 69
Извинявай. Не си ме разбрала правилно.
Това, което имах в предвид, че 10-15 процедури (дни) се правят всеки ден,
но това го правиш веднъж и ако резултатите са добри, след това правиш
по 1-2 класически масажа месечно за подържане на формата.

Така, че 10-15 процедури е като скъп парфюм, който не си купуваш всеки ден...
А ако ги сравниш с други възможни АЦ процедури, като LPG или мезотерапия,
кое ли ще е по-евтино? (пък дори и да го смяташ по цените, които цитира)

Друг е въпроса, кой и как ти ги прави, защото това с ценоразписа прилича на ресторант...
Пък и какво ли успяват да направят за 30-40 мин...
За тези процедури е необходима програма, която я правите заедно с масажиста в зависимост от
конкретен случай.
Виж целия пост
# 70
Ааааа, не измествяй темата: а началото !? "Хубаво е да се правят всеки ден. Общо 10-15 процедури (дни) в зависимост от конкретния случай."  Stop
Пред мен е ценовата листа на Атлетик: АЦМ с антицелулитни масла: 30 мин. 26 лева
                                                                  АЦМ със загряващ крем :        40 мин. 30 лева
                                                                  АЦМ с мед :                              40 мин. 34 лева
Това са едни от най-скъпите масажи. Може някъде да има и по-евтини, ама дори и наполовина по-евтини за 15 процедури ще отидат 200 и повече лева
Определено ефектът ще е осезаем във всяко отношение Simple Smile

На тази програма й се каня от 1 година в Спа Студио Сабина Thinking, като подводния масаж е 30 мин, другия не намерих колко е.

'Програма за отслабване и разбиване на целулит с тангентор и антицелулитен масаж - 10 дена
Всеки ден се прави подводен масаж (тангентор) и антицелулитен масаж с крем за отслабване или стягане.
Цена при еднократно заплащане - 360 лв
Цена на пакета при заплащане на части - 400 лв'   

Хубава е цената, даже както си седи така в сайта от една година, може и да не е обновена.  newsm78

MrSmith, какво ще кажеш за този подводен масаж  Grinning?
Виж целия пост
# 71
400 лева не е малко и няма общо с парфюм  #Crazy Който има спестявания  да опита...... Вие май сте масажист Simple Smile
Виж целия пост
# 72
Juiciness,
Не съм я правил такава процедура (с тангентор).
Но ми звучи интересно. Защото наистина водните процедури са полезни.
А пък масаж докато тялото се намира под вода, следвайки логиката би трябвало
да има добър ефект, защото гравитацията не пречи да се гонят токсините от
тялото. Друг е въпроса каква е силата на струите и дали е достатъчна за да гони.
Но от друга страна щом го съчетават и с АЦ масаж след това. Да, мисля, че би
трябвало да има добър ефект.
Също мисля, че би било удачно във ваната да се слага коктейл от определени
етерични масла за засилване на ефекта (дали пък всъщност не го правят?)
Идеята ми харесва. Ще трябва да направя собствени проучвания,
тъй като в това има доста логика.

The Baroness,
Да, достопочтената лейди, аз съм масажист и не се срамувам от това. Simple Smile
Виж целия пост
# 73
  bouquet
Виж целия пост
# 74
аз започвам моята борба с целулита - взех си крем за мазане - мажа се вечер и сутрин , като сутрин смесвах и с кафе, гледам да пра старателни масажи ..та да видим
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия