Август месец вече е тук, Августинчето празнува за трети път!

  • 25 447
  • 738
# 105
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАСКО -ДА РАСТЕ ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО ПАЛАВО ДЕТЕ      Hug Hug Hug
Бланк,добре дошла,усещаше се твоето отсъствие   Wink
Браво за бързата адаптация в градината на Лори,Дари и Мартин  Peace
Ние в понеделник тръгваме,дано да сме здрави де,че пак имало някакъв вирус и после ще докладвам как се е държала Даяна   Laughing
Ще кача някой ден и аз снимки на Даяна,да видите колко е пораснала,че днес нещо ме мързи  Close
Лека вечер на всички   Hug
Виж целия пост
# 106
Блан, драго ми е да ти видя!  Hug
Ембър, честито ти християнче!  Heart Eyes
Ох, днес Ивайло ни спретна една истерия в Хит. Повече там няма до ходим  Naughty Всеки път реве за една костенурка-нинжда от 70лв  Money , но тая вечер просто беше кошмар. То не беше хлипане, пищене, заеква от плач даже, ужас направо. В такива моменти точно си казвам, че се провалих като родител. Касиерките ни гледат, хората също, а ние с мъжО се чудим какво да правим.  Embarassed Моля, кажете има ли и други такива или само аз не ставам за майка  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 107
Елфче, Елфчееее  Twisted Evil Стига вече с тези измислици, как да не ставаш за майка  Naughty Нали ти видях прекрасните слънчица  Heart Eyes Разбира се, че и при нас ги има тези сцени, нали скоро ви споделях и аз  Laughing То аз се тръшкам от време на време, пък какво остава за тях  Laughing
Блан, добре дошли  Hug
Елена, радвам се, че е минало добре днес - бързах след работа да прочета как сте се оставили сутринта, но чак сега успявам да пиша. Дано все така с желание да ходи.
Лесна адаптация и на останалите мишлета  Praynig
Лоретка днес отиде с голямо желание, но като влезнахме имаше едно детенце вкопчено в мама и пищящо и тя като го видя и се разплачка. Ама бързо я оставих и избягах  Embarassed Казаха ми, че бързо се е успокоила и даже вече ми споделиха че е най-палава от групата и не спи на обяд   Shocked Направо сме шокирани, детенцето ми за няколко дни  е неузнаваемо. Дано всичко да се дължи на емоции и стрес и да отшуми, че за три дни и на нас ни стопи силите  Laughing
Вики, е истински бонбон  Heart Eyes Дано и тя да се е забавлявала днес с баба  Peace
Сигурно пропускам много, съжалявам  Embarassed Но съм затрупана с работа и само ви преглеждам на бързо. И не е за вярване, ама вече си лягам рано  hahaha
Спокойна нощ  Hug
Виж целия пост
# 108
Дария, за мое учудване( и радост, разбира се) не се тръшка за някакви материални неща Thinking.Ходим спокойно  в Джъмбо дори с нея.Обаче като реши 4е иска нещо, то е ...... ooooh! Shocked Sick Например....кон Crazy Crazy Crazy Изчерпвам се от обяснения.В такива моменти  твойа костенурка би ми била идеален вариант за компенсация, стига да важи..... Whistling
Споко- ще му мине Wink Лъвса им работа. Утре самолет може да иска със сщия покъртителен спектакъл- няма да му клякаш от срам я.... Naughty
Ванче- споко Wink от емоциите е.Мойта дивачка пък..започна да спи Shocked Laughing
Виж целия пост
# 109
Ох, днес Ивайло ни спретна една истерия в Хит. Повече там няма до ходим  Naughty Всеки път реве за една костенурка-нинжда от 70лв  Money , но тая вечер просто беше кошмар. То не беше хлипане, пищене, заеква от плач даже, ужас направо. В такива моменти точно си казвам, че се провалих като родител. Касиерките ни гледат, хората също, а ние с мъжО се чудим какво да правим.  Embarassed Моля, кажете има ли и други такива или само аз не ставам за майка  Rolling Eyes


Елфче и Тони ми прави такива номера. Tired  И то само да види "Макуин Светкавицата" някъде. ooooh! Няма значение че може да съм му купила друга кола преди това. В тези моменти го изнасям на ръце- мрънкащ и борещ се, протегнал ръце към играчката. Чувствам се гадно, но по-добре да не свиква че всичко ще получава на момента.

Този месец нещо започна доста натоварено в работата. Дано да не продължи така. Утре ще бъда пак цял ден и вечерта ще пътуваме да си прибираме детето. Липсва ми като не е при нас, а той ни бойкотира и не иска да говори по телефона. При това сега така се е разприказвал, че ме изумява .

blanc добре завърнали се от морето. Като си починеш и разопаковаш багажа ще чакам разказ и снимки. Hug
Виж целия пост
# 110
Ох, днес Ивайло ни спретна една истерия в Хит. Повече там няма до ходим  Naughty Всеки път реве за една костенурка-нинжда от 70лв  Money , но тая вечер просто беше кошмар. То не беше хлипане, пищене, заеква от плач даже, ужас направо. В такива моменти точно си казвам, че се провалих като родител. Касиерките ни гледат, хората също, а ние с мъжО се чудим какво да правим.  Embarassed Моля, кажете има ли и други такива или само аз не ставам за майка  Rolling Eyes

Има, има  Crazy И аз понякога си мисля, че не ставам за майка  Rolling Eyes, много гадно чувство. Дано скоро да им мине. Аз говорих с педиатърката за прословутата криза на двете години и тя ми казва, чакайте да видите кризата на третата, а пък да не ви казвам на 14 какво е  Joy

Днес Марти се е държал добре, бил е малко сърдит, каза учителката, не е хапвал, но иска утре пак да ходи и мен това много ме радва. А само с едно дете, нараво все едно бях без деца. Починах си днес.  Laughing

Вст, ще мине , и Марти не иска да спи днес, много е развълнуван милия  Heart Eyes
Виж целия пост
# 111
Точно в това е въпросът - да разбере, че не винаги ще получава това, което иска на момента, но се чувствам много зле след такива изпълнения  Tired А за детския пубертет - една учителка ме "успокои", че бил към 4-5 година  Crazy  Tired
А спящата Дари и неспящата Лори ме изумиха  Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 112
Айде и аз да се разпиша от Софийска земя Simple Smile Добре изкарахме, аз далеч не си починах, че 24 часово дежурство с Ина си е тежък физически труд, но за мен важното е, че успях да осигуря почивка на детето си Heart Eyes Тя се забавлява страхотно и й беше много хубаво. Засякохме се и с нaщe за малко, та и аз имаше с кой да говоря на човешки език Mr. Green Слава Богу разминахме се без вируси там, макар  че си се върна сополива, ама тя като не излезе от водата друго не съм и очаквала. Пътуването много ме изтощи, защото тръгнахме на обяд, тя не заспа въобще, мрънка през цялото време, а аз даже не мога да се обърна да я видя, трафикът противно на очакванията ми беше натоварен, но важното е, че се прибрахме живи и здрави Praynig
Който има нерви да гледа снимки, постарах се да не прекалявам, ама не ми се получи особено  Twisted Evil
http://avgustinki.snimka.bg/children/avgust-2009.407800.14609784
Баща й не се е обаждал вече седмица да се поинтересува за нея, ама честно казано така ми е по-спокойно, че вече кръвното ми стигна 160 на 100 и започвам да се плаша. На Ина градината ще е след 15ти, до тогава не приемат още заради сборните групи. Треска ме тресе за тогава, тя ще плаче вътре, а аз отвън и през това пак ще си минавам сама Cry Както и да е, благодарна съм на хората, които не ми позволяват да рухна психически и физически, остава да се убедя, че и чисто финансово ще мога да се оправя и ще се поуспокоя малко сигурно Crazy Сега ще си лягам, че нещо ми се е натрупало безсъние Tired
Блан, радвам се, че се прибрахте Heart Eyes
А въпросът за това кой не става за майка въобще не искам да коментирам, та аз дори не успях да осигуря на детето си най-основното семейството, така че другото са ми бели кахъри!
Честит празник на всички  bouquet
Виж целия пост
# 113
В повечето случаи Марти реве без да знае за какво, като истеряса и няма спирка. Нищо не помага  Thinking А ако много иска нещо, но вижда, че няма да го купя и казва : "Аз много го харесвам, но няма да го купуваме сега.." а като беше по- малък и им казваше Чао. Няма начин да човек да им купи всичко, което искат.

Учителката каза, че и Марти е спал, той каза, че е гледал през прозореца, къде е истината не знам, но сега като си лягаше се зави през глава и явно там са правили такива магарии, защото преди това не е и помислял.

Бубче, не си виновна за семейството, не се обвинявай.   bouquet Hug
Виж целия пост
# 114
Явно по сватьовска линия Кало също не реве и не се тръшка за нищо. Ходя основно с него по магазините. Дори не проявява интерес, а ако види нещо ме пита имам ли парички.
Като кажа, че няма, просто отминава.

За тръшкането - просто го извлачваш за левия крак образно казано от магазина.
Виж целия пост
# 115
Добро утро!
Да спретна по едно кафенце.



Бубче,   Hug
Виж целия пост
# 116
Бубче, опитваш се да направиш най-доброто за Ина, така че не се обвинявай...пази си здравето и нервите....това е най-важното и за двете ви.
 Hug

Елфче, ама какви са тези глупости, които си мислиш...за каква провалена майка ще говориш с дете на 3 год...според мен най-малко след 5-6 години ще може дори да си помисляш за подобно нещо, а след 20 наистина ще си разбрала как си се справила... Crossing Arms Wink

Гого не се е тръшкал да купиме нещо, но ние обикновено му купуваме дребни играчки, на който много се радва и ревностно си пази с крясъци и шамари. Embarassed Много ме изненада, когато видя на Лори мотора, че дори не поиска да се качи на него, а се яхна на колелото си и отсече, че щом е розов е момичешки... Laughing

Уффф, днес ми предстои последна среща с наемателката да й дам ключа, а направо не ми се иска...вложихме в апартамента много повече труд и усилия, отколкото в нашия, в които сме още без полюлеи.... Mr. Green Дано вече всичко да е наред... Praynig





Виж целия пост
# 117
bubche, пази си здравето  Peace Ина има нужда от жива и здрава майка до себе си  Hug   bouquet

за тръшкането - рядко, но се случва. номера не й минава  Naughty
ние действаме така: за да получи искана играчка, шоколад или каквото и да било, трябва да си го заслужи  Peace  Mr. Green това е положението  Peace

Ния страшно много й харесва в детската градина   Party онзи ден като я взех ми показа как върти обръч  Joy отделно последните 2 дни получава в края на деня точица с усмивчица (лепенка) за награда, че цял ден се е усмихвала  Mr. Green
дори помагала на госпожата да научи имената на децата, като й казвала кое дете как се казва  Joy hahaha
Чисто съвпадение е, че нейната група се казва "Лъвчета"  Mr. Green
 
Andy всичко ще е наред  Hug
blan добре сте дошли  Hug
браво на Лори  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 118
Браво на Ния за градината  Hug

Марти днес е плакал, защото не е искал да спи, но то е нормално, не спи откакто навърши година и нещо. Иначе е бутал някакво момиче първият ден, после се е извинил. Надявам се да вървят нормално нещата. Каза, че иска пак да ходи, ще видим в понеделник.

Виж целия пост
# 119
Честит рожден ден на Насето! Да расте живо ,здраво и умно дете!
Ели извини ме че не ти честитих по рано но нямах много сили последните дни, но Наско ми е особено симпатичен,много е красив наистина, метнал се на майка си явно  Wink

Елфче едното ми дете е на 12 и аз понякога си мисля че за нищо не ставам, но наистина след около още 10 год. ще стане ясно.
А колкото до тръшкането ,номера не минава, рядко го прилага но аз винаги казвам за какво сме тръгнали в магазина и какво ще купим и какво не, така че си знае предварително , даже пита колко струва, а онзи ден я питам искаш ли да ти купя тези моливчета виж колко са шарени, а тя имаме много вкъщи мамо,недей ,аз само си гледам  Shocked ,уби ме просто!

Бубче не го мисли толкова нещата понякога сами се нареждат и аз казах на моя мъж че не издържам на това темпо и или ще работи за семейството или да си ходи, казвам го за н-ти път , ефекта е краткортаен за жалост и така и не си отива, накрая явно аз трябва да си тръгна.Да рядкост са свястните хора...и трудно се комбинират по двойки  Rolling Eyes

Новия хит при нас е че Елица се прави на куче и лае и ходи на 4 крака и всичко с куче и е много любимо.
Преди седмица си остана вкъщи за около 10 дни и сега нещо се напикава в градината , даже се наакала което е много странно като се има в предвид че не сме имали фалове от поне 7-8 месеца.

Много се радвам че Марти се е приспособил така лесно, а Ния направо ме разби,ние ще сме така на 5 сигурно  Rolling Eyes

Снимките на всички са страхотни, лягам си с тях вечер за настроение и наистина ми топлите душата, само ме е яд тази снимка.бг защо няма слайдшоу  Twisted Evil

Както и да ,прятна събота и неделя на всички и поводи за усмивки ви желая !

Тук настъпи най хубавия сезон по тези ширини- есента Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия