Август месец вече е тук, Августинчето празнува за трети път!

  • 25 447
  • 738
# 120
 ДобрУУтро и добре заварили!
 
 Имам толкова да честитя...

Анди,изпуснах те,сигурно вече пеете в колата на път за морето Simple Smile Весело изкарване и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на патерица! Да си все така усмихната, да имаш любов в дома ти и успехи в работата ти!


Пепеджинс,честито ви попълнение! Много здраве и късмет за Павката! За теб- да има кой да ти помага,да си спокойна и щастливо да се наслаждаваш на миговете с двете деца!


Честито на всички вече тригодишни августинчета,които съм пропуснала-
 на Елена на Полито
 Димана на Елиона
 Даяна на Мис
 Ирен на Ира
 и на най-малките сладури-Тони и Наско (още веднъж)!
 Момичета,да са ви живи и здрави, и винаги да се чувствате успешни родители Wink



 Нашарих темата.
 Направо ме шашнахте,че вече има тръгнали на градина! Много се радвам,че е успешно!
 Мен направо ме гризе денонощно и в главата си ги рисувам едни страшни ooooh!
 Знам си детето и не знам учителките му.
 Не знам и как ще накарам С. рано сутрин другата седмица да си свърши работите,че да нося проби.  С Петър беше песен направо.


 На морето беше супер. Намързелувахме се,напекохме се,посдобрихме се...
Само дето,след като две нощи преди да тръгнем не бях лягала,за да довърша едни работи и мислех,че ще си отспя-оказа се,че домочадието ми смята за напълно нормално сутрин да стават и се разшетват в...6.30 ,което ме убиваше направо!! А вечер преди 12 не лягахме.
 И ей я сега С.-спа до 8.30 !!! Ама вкъщи!


Бубче,кой знае,как ти влияем с нашите изказвания, но аз смятам,че напротив,нещо много добро правиш за себе си и Ина. Дано е с добър край и каквото и да е продължението,с таткото на Ина да запазите културни отношения. Много стискам палци Praynig Hug

 Спинки, и на теб -много кураж Hug. Има време-и ще се приведеш във форма. Тук всички сме хубавици Mr. Green, няма да се даваме. Важното е ти и децата да сте здрави.

Блу,чудна слънчева кухня!! Честито!
 (Анди,ти без полюлеи, а ние все още без вратички на кухненските шкафчета.Така до внуците ще го докараме.)
 

 Лек ден на всички и приятни разходки.
Виж целия пост
# 121
Марго, снимай и дай някоя снимка насам. Много искам да отида в Канада, ама много далече и билетите много скъпи. Rolling Eyes

blanc , казаха ми, че може да стои в хладилника 24 часа в шишенцето и да го занесеш на другия ден или ние отидохме първо за кръв и урина, после в парка, той хапна и си свърши работата и ги занесох в лабораторияте към 11 часа.

Ние днес ще ходим към Заимов, чух че имало някакво празненство там.
Виж целия пост
# 122


blanc , казаха ми, че може да стои в хладилника 24 часа в шишенцето и да го занесеш на другия ден или ние отидохме първо за кръв и урина, после в парка, той хапна и си свърши работата и ги занесох в лабораторияте към 11 часа.

Да Елена е права може да стои "акото" 24 в хладилника   Laughing
Ние също отидохме първо за кръв и урина и в лабораторията ме попитаха няма ли да правим чревните,казах им че ми е доста трудно да взема "материал",тъй като Даяна ходи по голяма нужда веднъж на 3 дни  Embarassed и те казаха,че няма проблем и когат да вземат там на място и така и стана и тиксото даже и го залепиха там   Laughing
Та Бланк защо не направиш и ти така,може да се укаже че е по-добре този вариант,а и става за 2 минутки   Peace
Виж целия пост
# 123
 Мерси,Елена,Мис  bouquet Определено ще се възползвам от съветите ви по тази тъй миризлива тема .


 Леле,сега чак прочетох новините в дир-а Sick
Виж целия пост
# 124
Хей, къде сте всички в това гадно време. Ние цял ден не сме излизали, аз чистих, готвих, сега седнах да пия една бира, наздраве.  beer

blanc , голяма трагедия, мир на праха им  Sad
Виж целия пост
# 125
И ние цял ден се побъркахме тук  Sad Аз поне успях да си свърша доста работа  Peace Лорка е сополива и утре ще пропусне градината - не че тя страда кой знае колко, щастлива е, че ще е с баща си  Laughing Разказва, че щяла да работи с тати, да изкара парички и да ми купи нов "зелен кумпитър" , пък мама да си играела с дечицата  Joy
А за трагедията - нямам думи Cry Flowers Rose
Виж целия пост
# 126
Привет!
Ние пътешествахме до селото на мъжа ми. Естествено, ако единият е кротък и се държи добре по време на път, другият ме побърква. Този път си смениха ролите, Иво спа, а дребното пощуря.  Confused
И ние още не сме се изследвали. Педито беше отпуска, сега се завърна, но аз се подмотвам. Направо ме е страх от предстоящото. Мис, извинявам се за глупавия въпрос, но как точно могат да вземат проба на място  Embarassed Това с тиксото ясно, ама другото...  Rolling Eyes
за загиналите  Cry , голяма трагедия.
Виж целия пост
# 127
Елфче,с една тънка дървена пръчица /сори ,ама незнам по медицински как се казва/,от единия край е навит памук и леко бъркат в дупето и взимат съвсем малко "материал",колкото да направят изследването,дано си ме разбрала    Rolling Eyes
Утре ще ни е първия ден в градината,стискайте ни палци,после ще докладвам   Peace
Приятна вечер на всички   Hug
Виж целия пост
# 128
Ясно  Hug Embarassed , много съм куха.
Успех утре на Даяна и всички останали сладури!  Hug
Виж целия пост
# 129
 Мис74,стискаме много Hug

 
Разказва, че щяла да работи с тати, да изкара парички и да ми купи нов "зелен кумпитър" ,
  Joy

 Ние два дни подред от маса на маса -ще се пръсна от ядене, а купът с прането си стои огромен.
Виж целия пост
# 130

 
Разказва, че щяла да работи с тати, да изкара парички и да ми купи нов "зелен кумпитър" ,
  Joy


И защо точно зелен. Wink

Ние се прибрахме в Пловдив с Тони, но тази вечер е при свекитата. Пак ми е гадно че не е при мен. Sad Май ще предпочета тази седмица да сме там за да не се разделям от детето. Вече е толкова интересен като бърбори и не му млъква устата. Голям хитрец е.
Утре ще ходя за направления при джипито и във вторник сутринта ще го водя да му направим изследванията.
мис74 ти в Писанец ли направи изследванията?За колко време станаха?
Виж целия пост
# 131
Кайли, да в Писанец правихме изследванията -работят със здравната каса   Peace
Кръвта и урината бяха готови за 2-3 часа,а чревните стават за 3 дни и на четвъртия си ги взимаш   Peace
Виж целия пост
# 132
Кайли, не знам  Laughing Май се очертава като любим цвят - почти във всяка ситуация го избира. Чудех се и защо точно компютър ще ми купи, но се сетих, че тези дни го носих в работата, че да пиша и тя не го виждаше на обичайното място. Предполагам, че е решила, че пак е на ремонт  Laughing и се грижи за мен  Heart Eyes


Стискам палци на всички сладки ученичета тази седмица - ще ви проверявам за новини след работа  Peace Сили и на мамите и много положително отношение, за да го приемат и мъничетата по-добре. Аз цяла седмица говоря с една майка на детенце от групата на Лори. Милата седи отвън и плаче, гледа сладуркото през прозореца и така го разстройва, че не спира да плаче цял ден.  Дано да се успокоят и двамата скоро  Praynig / не че и аз не ревнах, ама се скрих в стаята и не ме видяха  Embarassed/
Виж целия пост
# 133
Кайли, да в Писанец правихме изследванията -работят със здравната каса   Peace
Кръвта и урината бяха готови за 2-3 часа,а чревните стават за 3 дни и на четвъртия си ги взимаш   Peace

Точно чревните ме притесняват, че закъснях. Но ако не станат до петък ще тръгне на градина от 15.09. За всички изследвания ли взе направление от джипито? Няма как  да моля да ги пусна от работата, а и от ХЕИ пак стават за същото време. Утре ще видя как ще действаме. Thinking
Виж целия пост
# 134
Добро утро, стискам палци и аз за всички, които тръгват на детска тази седмица.
Марти е леко хремав и реших да го оставя вкъщи, да видя как ще е днес, дано не се разболее и утре да може да отиде, той и днес искаше да ходи, даже се размрънка.  Simple Smile

Вст, много кофти за майката, аз пък не плаках, може би защото го видях спокоен и доволен, може би защото с Криси се занимавам. Мисля го по цял ден, но не съм плакала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия