Август месец вече е тук, Августинчето празнува за трети път!

  • 25 456
  • 738
# 420
 Добро утро и от мен!!!
Велмар-споделяй ги и нейните ,наистина са ужасно смешни и интересни .Искренно се забавлявам с всичките ни детски лафове.
 Елфче,аз като имам някаква работа давам на Марти ножичките(има и детски отпред с предпазител)хартия,вестник,списания и 2 часа съм на спокойствие.Вярно че после е като с конфети посипан пода,ама карай.И вече 2 барбита станаха скинарки  Mr. Green .Брутално изглежда между другото Барби подстригана 1ви номер. Crazy
Виж целия пост
# 421
 Вярно,че Мартина трябваше да тръгне от 17-и.
 Успех и да й харесва много Peace

 Айла,да са здрави и твоите госпожици Peace

  А Ина на Бубчето за кой ден беше?

 С. си работи с обикновени ножици-всякакви по размер. Всички ми се карат,но тя се справя много добре и се заиграва задълго.

 Като чета изявите на децата ни-отгледали сме бъдещи шефове Laughing

 Аз с децата отивам днес на гости при братовчеда,на 2 години е и говори като голямо дете, а С. е мно-о-ого далеч след него,направо се притесних
 
 Среща...?!?!?!

Виж целия пост
# 422
Елфче, точно за това ти говорих и аз и не бъди сигурна, че като е и за по дълго няма да е пак така  Hug

Елена, Марти ме разби  Grinning

Да се оплача само на бързо, Али кашля като за световно, тъй като не знае да си духа носа и само си "дърпа" сополките навътре и кашля като луда. Тая сутрин сме станали в 6, защото не може да спинка от кашлицата изобщо...Какви ли не капки, сиропи и лекарства хомеопатии не давах и ефект подобрение няма....Май ще търчим на лекар частно днес, ако продължаваме в същия дух  Tired
Виж целия пост
# 423
Валка, аз от три дена давам на Калоян клеева тинктура - капя му в носа като капки и му давам и през устата. И въпреки че може би аз съм най-отявленият противник на хомеопатията, за моя най-голяма изненада това работи.
Кало гъгнеше - имае секрети горе в синусите, а сега след три дена гъгненето рязко намаля. Така че опитай с това.
Виж целия пост
# 424
Валка, аз от три дена давам на Калоян клеева тинктура - капя му в носа като капки и му давам и през устата. И въпреки че може би аз съм най-отявленият противник на хомеопатията, за моя най-голяма изненада това работи.
Кало гъгнеше - имае секрети горе в синусите, а сега след три дена гъгненето рязко намаля. Така че опитай с това.

Ами и аз щом я усетих веднага почнах, слагам и в млякото, капя и в носа разтворени в сребърна вода, ама пусто няма подобрение никак и гадното е, че тя изобщо не ги остава да потекат на вън, ами само ги дърпа и гълта.....
Виж целия пост
# 425
Валка, аз от три дена давам на Калоян клеева тинктура - капя му в носа като капки и му давам и през устата. И въпреки че може би аз съм най-отявленият противник на хомеопатията, за моя най-голяма изненада това работи.
Кало гъгнеше - имае секрети горе в синусите, а сега след три дена гъгненето рязко намаля. Така че опитай с това.

Ами и аз щом я усетих веднага почнах, слагам и в млякото, капя и в носа разтворени в сребърна вода, ама пусто няма подобрение никак и гадното е, че тя изобщо не ги остава да потекат на вън, ами само ги дърпа и гълта.....

E при нас е същата история. Не може да си духа носа и ги дърпа навътре. Но аз ги капя разтворени в натриев хлорид.
Виж целия пост
# 426
Защо не пробваш тогава с промивка с физиологичен серум.Аз сегашното разболяване на Миши го оправих само с клеева тинктура и през устата и капки(но не в сребърна вода,а във физиологичен серум)нищо друго не съм давала допълнително.Иначе преди много често им правех промивки-Спринцовка от 2 или 5сс пълня със физиологичен серум и я "изстрелвам" в едната ноздра.После духаме здраво(така,че да уплаши и комшиите Laughing ) и повтаряме с другата.
Ако не може да духат,пробвайте с помпичка.
Виж целия пост
# 427
Добро утро и от мен.
Блан, за 30ти сме ние. Ще затворим цикъла с тръгващи на градина. Grinning
Елфче, радвай се на тази реакция, Ина като влезе в градината каза, че е гадна и няма да ходи там. Знам, че ще е тежко, знам, че ще реве, знам, че и аз ще рева. Но знам, че няма да го види и че няма да се огъна да я спра или да  отложа тръгването. В този живот нещата следват естествения си ход и отделянето от нас, тръгвайки на градина, е едно от тези неща. Майка ми е начална учителка и имам преки наблюдения върху разликата между деца ходили на градина и тези, които са дондуркани вкъщи до първи клас. Много по-трудно е вторите. За това по-добре го преболедувай сега отколкото после да си блъскаш главата с по-сериозни проблеми. В момента децата не ходили на градина се приспособяват много трудно в училище и докато се борят с адаптацията и научаването на дисциплина изостават в уроците, изпускат първите най-важни уроци в началото и затъват така, че до четвърти клас нямат наваксване. Тези неща ти ги пиша не за да ти стане по-добре, а за да не се чувстваш виновна т това, че ти си вкъщи, а Ивчо е на градина.
Бисерите на децата нямат край, както и белите им - Ина вчера си напъха пластелин в нос и едвам го извадиха след половин час мъка и борба. След това ревеше и нареждаше - Няма да си пъхам повече нищо никъдеееее Laughing Надявам се по-дълго да стои с това убеждение Twisted Evil
Иначе не мен най-гадно ми става от това, че  ще съм сама всяка сутрин като я водя и няма да имам към кой да се обърна за помощ, но то винаги си е било така, сега поне няма да се дразня и на незаинтересоваността му Crossing Arms
Успех на всички с адаптацията, аз ви оставям, че трябва да купувам подаръци и да ходим на погача на бебенцето на кръстницата на Ина. Хубав ден на всички Hug
Виж целия пост
# 428
Бубче,  Laughing за пластелина. А за по-трудната адаптация на децата неходили на ДГ не съм съвсем съгласна. Винаги съм била отлична ученичка  Embarassed , колкото и нескромно да звучи. Не съм била изоставаща и не съм имала проблем с ученето, само дето не исках да ям в училищния стол, та ми носеха храна от вкъщи  ooooh! Embarassed Може би всичко си е до дете. Не съм сигурна, че трудните деца в нашия клас все бяха пропуснали детската градина.
Виж целия пост
# 429
Елфче, за това написах в момента, защото времената са се променили, както и заниманията на децата вкъщи също Peace
Виж целия пост
# 430
Елфче, за това написах в момента, защото времената са се променили, както и заниманията на децата вкъщи също Peace
така е, а и аз не бих се сравнила с Ивайло  Embarassed , била съм изпълнително и послушно дете  Crazy
той определено има нужда от дг, но ще е трудно  Rolling Eyes
болничките да оздравяват  Praynig Hug
Виж целия пост
# 431
Елфче, видя ли, че не е толкова страшно Wink
За среща и аз питам? Ще сме си в София през всички почивни дни Peace
Бързо оздравяване на Али Praynig Hug
Момичета, днес с моя мъж правим 11 години брачен живот. Почерпете се за наше здраве


Виж целия пост
# 432
  Нана не мисля че клеевата тинктура е хомеопатия. Доколкото си спомням това е спиртен извлек от прополис, по-скоро е към природолечението  Simple Smile
Виж целия пост
# 433
  Нана не мисля че клеевата тинктура е хомеопатия. Доколкото си спомням това е спиртен извлек от прополис, по-скоро е към природолечението  Simple Smile

Всъщност е клей разтворен в етанол. Не съм запозната кое е хомеопатия и кое природолечение, но определено не е класическо лекарство  Grinning
Виж целия пост
# 434
Албена, още много по 11 да изкарате заедно, да се обичате и уважавате  Hug   bouquet
Наистина ще правим ли среща  Rolling Eyes Май покрай градинските страсти организацията я изоставихме  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия