Август месец вече е тук, Августинчето празнува за трети път!

  • 25 454
  • 738
# 435
Какво ще кажете за вторник? Чакам предложения за място и час, че аз не съм много запозната с възможностите тук.
Виж целия пост
# 436
За мен е добре тогава, мъжът ми почива и може да ни докара. В клубче ли ще я правим или някъде навън всъщност?
Виж целия пост
# 437
За мен е добре тогава, мъжът ми почива и може да ни докара. В клубче ли ще я правим или някъде навън всъщност?

Именно и аз разчитам на това, че Тошко не е на работа и ще ни докара. Ами ако е хубаво времето става и нейде вън, но ако е пак валежно няма как. Ама да не си говорим само ние с теб, Ани Rolling Eyes. То и само ние да се видим, няма да се откажа, вие 4-ма и ние 4-ма, почти футболен отбор правим, освен това ще сме равен брой мацки и пичове  Wink
Виж целия пост
# 438
И аз съм съгласна за вторник- само да сме здрави. В интерес на истината не ме блазни особено варианта със среща на открито Crazy .Най-малкото защото искам да си спестя търченето  по детето( предполагам и другите няма да седят мирно, а ние да си приказваме сладко-сладко...).Така че- клуб4е ми се вижда подходящия вариант
Виж целия пост
# 439
И клубче става, само чакам предложение от вас, че аз няма как да предложа.
Виж целия пост
# 440
Албенче, много още любов и щастливи и незабравими мигове ви желая! (ние сме утре)


 Нана не мисля че клеевата тинктура е хомеопатия. Доколкото си спомням това е спиртен извлек от прополис, по-скоро е към природолечението  Simple Smile

Аila,
права си, хвана ни  Blush Аз действително все бъркам, като се обяснявам природолечението с хомеопатията и мъжо все ми прави забележки  Grinning

Иначе Али сега е малко по спокойна не кашля толкова, сякаш имаме подобрение, дано де!  Praynig
Виж целия пост
# 441
Вторник и на мен ми е ОК, но най-вероятно ще съм с два броя деца Peace
Виж целия пост
# 442
За мен е добре тогава, мъжът ми почива и може да ни докара. В клубче ли ще я правим или някъде навън всъщност?

Именно и аз разчитам на това, че Тошко не е на работа и ще ни докара. Ами ако е хубаво времето става и нейде вън, но ако е пак валежно няма как. Ама да не си говорим само ние с теб, Ани Rolling Eyes. То и само ние да се видим, няма да се откажа, вие 4-ма и ние 4-ма, почти футболен отбор правим, освен това ще сме равен брой мацки и пичове  Wink
Laughing Hug
Аз нямам предпочитания къде ще е - дали в клубче или на открито, но първото ми се струва по-сложно като организация  Rolling Eyes , а и по-заковано във времето  Blush А аз така или иначе все си имам занимавка  Crazy , та какичките от клубчето няма да ме спасят от грижи, най-много таткото да намаже , че няма да тича след Иво  Twisted Evil
Виж целия пост
# 443
 Аз съм фен на откритите пространства.
 ЗА вторник съм Peace

 Преди около 2 чАса видях Шушелия в метрото,на спирката на СУ. От едни табла не се виждаше с кой е и аз се залетях,очаквайки да видя Марулка, ама НЪЦ-беше с двама възрастни и се спрях навреме да не решат,че съм някоя луда...
Виж целия пост
# 444
Аз съм фен на откритите пространства.
 ЗА вторник съм Peace

 Преди около 2 чАса видях Шушелия в метрото,на спирката на СУ. От едни табла не се виждаше с кой е и аз се залетях,очаквайки да видя Марулка, ама НЪЦ-беше с двама възрастни и се спрях навреме да не решат,че съм някоя луда...

А аз пък преди 15 мин видях Шушелия и беше точно с Марулка Mr. Green Но си права, беше в метрото преди това, мога даже да издам конфиденциалната информация,че е била на куклен театър Whistling
За вторник за следобяд ние имаме малко работа към 6, но вие се разбирайте, ние ако можем ще се вместим Peace
Виж целия пост
# 445
Хихик, аз пък знам други хора, които са видели Шушел в кукления театър, ама те да си кажат. Днес моето дете ного виждано  Mr. Green

Айде да се организираме за вторник.
Виж целия пост
# 446
  Цвети аз пък се сърдя, не споделяш с кой още си се видяла, а само Марулка  Twisted Evil
Виж целия пост
# 447
 Ама как 6 часА?!
 Нека да е по-рано през деня. Вечерта ще сме в сценична треска. По-добре да съм далеч от хора Mr. Green
Виж целия пост
# 448
И аз предпочитам като че ли преди обяд  Blush , но и да не е много рано.  Embarassed Crazy
Виж целия пост
# 449
  Цвети аз пък се сърдя, не споделяш с кой още си се видяла, а само Марулка  Twisted Evil
Веднага се реванширам - видях 4 дами, на които се радвам всеки път, двете си миха ръцете в калта заедно с Ина та чак до лактите се намокриха. Третата я нагушакх, ама така хубаво, че още ме държи усещането за бебе в ръцете ми, а майката винаги ме зарежда с оптимизъм. Ама много ви се радвам Hug Съотношението обаче 6 деца с 3 майки  не е никак честно по отношение на майките Mr. Green
За вторник преди обяд съм на линия Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия