Август месец вече е тук, Августинчето празнува за трети път!

  • 25 447
  • 738
# 480
Eдва ли в 10.30 ч ще е претъпкано, но ако пък има толкова много народ можем да се изнесем нанякъде.
Виж целия пост
# 481
Моето присъствие  не е още ясно..... Ако дойдем- ще ви търся
Ванче, дано Лори бързо забрави  случката.И дано няма други такива за никой Praynig Имам една съседка , която работи в частно у-ще с детска градина . и като слушам и нея, и теб- все повече се убеждавам че това не носи нищо специално в пове4ето случаи
Виж целия пост
# 482
Нана, прати ми един тел. на ЛС, моля те, да не ви пропусна, че ще идвам от другия край на София Hug
Виж целия пост
# 483
Ани, ще идваш утре, нали? Може малко да позакъснеем, че не зная как ще сме с графика сутрешно, та да ти звънна да ви открия. Не съм ходила в Борисовата от студентските си години и сигурно има голяма промяна, та се надявам да ви намеря.
Виж целия пост
# 484
Привет!
Вст, ужасно направо, като си помисля какво е можело да се случи.  Sad Милата Лори, дано бързо се успокои!  Praynig А за шефката ти  Rolling Eyes
Силве, мисля да сме там  Simple Smile , но и аз не съм сигурна дали ще сме точни  Embarassed Последно на площадката ли остава?  Rolling Eyes 
Виж целия пост
# 485
Ние ще сме там, двете с Деница Peace Намерих си шофьор, така че си спестявам търсенето на паркомясто.
Виж целия пост
# 486
Ок. Нали правилно съм разбрала за коя площадка става дума - тази с пързалката-слонче?
Виж целия пост
# 487
Ок. Нали правилно съм разбрала за коя площадка става дума - тази с пързалката-слонче?

И аз се чудех, дали иде реч за площадката от детството ми с пързалката каменно слонче, каменната костенурка  newsm78
Виж целия пост
# 488
Абсолютно същата площадка.  Peace
Виж целия пост
# 489
За съжаление ние отпадаме - цяла нощ му беше запушен носът и казва, че го боли коремчето.... Tired Пожелавам ви приятна срещичка и искаме снимки.... Naughty

Vst, добре че се е разминало само с уплаха и дано до утре да позабрави случката. Само не мога да си обясня как може директорката да има толкова дебилно поведение и да не вземе мерки.... Close
Виж целия пост
# 490
Ние сме си още вкъщи, Ивчо пак е с неговия проблем  Rolling Eyes Не знам и как ще го пусна да ДГ утре  Tired
Виж целия пост
# 491
Още ли сте на срещичка  Laughing
Елфче, много неприятно  Sad Много гушки за сладуркото  Hug
Анди, точно поради отношението не ми се връщаше на работа  Sad Иначе се оказвам голяма късметлийка - за пореден път имам страхотен клас  Heart Eyes Дечицата са великолепни и ми дават много сили  Peace
После пак ще надникна, дано се смилите над нас и пуснете малко снимчици  Praynig Hug
Виж целия пост
# 492
Ще, ще. Ама трябва да ги обработя, че са във формат, дето не мога да ги кача просто така

Хайде, нали съм добра за разнообразие... Mr. Green


http://avgustinki.snimka.bg/children/sreshta-v-borisovata-gradina.424275.14978182
Виж целия пост
# 493
 Ха,благодаря за снимките.
 Чудесна срещичка беше!

 Въпреки плановете ми да пропуснем следобедния сън, С. сама заспа пред тв-то.
 
Виж целия пост
# 494
Нана, тъкмо щях да питам кога си успяла да направиш толкова много снимки, пък то имало продължение Wink Аз направих не повече от 5-6 снимки, не знам кога ще успея да ги кача.
Блан, браво на София Hug Тя направо с преспиване ли ще бъде на ДГ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия