Август месец вече е тук, Августинчето празнува за трети път!

  • 25 448
  • 738
# 465
И да уточним къде в Борисовата градина. На детската площадка ли?
Виж целия пост
# 466
на открито ли остава Rolling Eyes
Виж целия пост
# 467
Не е лошо да следим прогнозата за времето. Има ли къде да се скрием при нужда?
Детската площадка нищо не ми говори Rolling Eyes Един път съм била в Борисовата градина, когато правихме среща , но децата бяха още в количките.
Блан, ти баткото на С. ще водиш ли?
Виж целия пост
# 468
 Албена,няма да го водя.Да си се гледат с баща му.
 
 Миналият път се виждахме при езерото с лилиите, а от него се вижда детската площадка-като се обърнеш в посока Центъра.
 Зле съм с обясненията. Но от ез. Ариана като тръгнеш към езерото с лилиите,първо ще минеш покрай детската площадка.

 От лилиите нагоре към паметника пък има само алеи и големи тревни площи. Може и там, ако кажете.
 В 10.30 може и да е празничко при катерушките,но после настава лудница.

 На мен не ми пречи и на закрито,но иска организация.

 Следващ път може да ги заведем колективно на куклен театър  или кино Simple Smile
Виж целия пост
# 469
аз пък открих сезона в новата кухня Mr. Green


  ОЩЕ

на ния много й хареса кукления театър, скоро пак ще я водим  Party
Виж целия пост
# 470
Блу, в нашата детска през седмица има куклен театър за децата и аз съм много доволна Party Много им е интересно, а какви са разкази после Crazy

Елфче и аз щях да ти кажа, че с метрото е изключително бързо 15мин  Party

Мисля, че не трябва да вали , даваха да се оправя времето.
Виж целия пост
# 471
Блу, за кого е тази красота?  Simple Smile
Знам за метрото, въпреки че не съм го ползвала дотам още. То ми е краен вариант  Simple Smile Предполагам, че Ивайло ще иска да се вози на водно колело  Crazy , ако баща му се навие, та може да се видите с мен и бебо повече  Simple Smile И вариант на закрито не отказвам, но не се наемам аз да организирам.  Rolling Eyes  Embarassed
Виж целия пост
# 472
 Как така на среща без Ивчо?!
 Водните колела-преди или след... Wink


 Валка,Честита годишнина. Да ви е винаги сладко заедно
Виж целия пост
# 473
Здравейте  Hug
Честити годишнини на Валката и Албенчето   bouquet Hug
Аз ви следя редовно, но не ми остава никакво време за писане  Cry Наваксвам усилено за трите години почивка  Laughing
За срещата - много се радвам, че се организира нещо, но не знам дали ще успеем да дойдем  Sad Лоринка пак е хремава. Ако се оправим задължително ще дойдем  Peace
Онзи ден претърпяхме неприятен инцидент в работата с Лори  Cry Добре, че мишлето ми извади луд късмет и слава богу е добре. Сега преодоляваме уплахата и се надявам в сряда да тръгне нормално на градина  Praynig

Не помня какво още щях да пиша, ама вие нали вече си ме знаете каква съм шматка  Embarassed
Виж целия пост
# 474
ВСТ, какво се е случило? Ако ти се пише, де.
Последно, утре 10.30 ч. на детската площадка в Борисовата градина ли?
Виж целия пост
# 475
Аз ще съм там с Кало  Grinning
Виж целия пост
# 476
 Идвам от Борисовата градина.
 Към обяд на детската площадка беше пре-тъп-ка -но!!! Няма да си видим децата.
 Празно и спокойно беше в парка пред паметника на Съв. армия. На изхода от метрото )(отстрани на Ялта) има Донкафе,на открито.

 Само споделям Wink
Виж целия пост
# 477
Здравейте от мен.

Ще чакам снимки от срещичката после.
Аз за съжаление утре съм на работа. Дано да е спокоен ден.

Ванче дано да се е успокоила Лори. Разкажи какво се случи, ако ще ти олекне.

Тони в четвъртък се прибра с леко ударено чело, а никой не е казал на Краси. Та на следващата сутрин той искал обяснение от учителката. Не си мислим че няма да има такива произшествия, но искаме да ни кажат когато има инцидент, а не да се чудим кога и къде се е ударил. Надявам се след тези почивни дни да продължи да ходи спокойно на градина.

blanc ще чакам и твоя разказ за тръгването на градина. Hug
Виж целия пост
# 478
Здравейте  Hug
Лори още е със сополки и май ще пропуснем срещичката  Cry Лекарката каза, че няма друго, ама аз се притеснявам да я срещам с дечицата така  Peace

Иначе за другото - още ме втриса като си спомня  Cry В училище сега има страшно много деца в прекалено малки пространства. Следобяд настава истински хаос при тръгването на бусчетата. Директорката ни цяла седмица изпробва различни варианти за тръгване, за съжаление всички неуспешни  ooooh! В четвъртък пуснаха всички хуни до 7 клас в едно изключително малко коридорче и с всичкия си акъл вкарали и мишлетата от детската градина. Сложили ги на едни диванчета и явно са очаквали, че ще стоят мирно там. Аз понеже съм си лошичка  Embarassed си поведох моите деца под строй, за да са ми пред очите. Заведох си децата до бусчетата и трябваше да оставя тези, които ще ги взимат в училище. Но мишлетата като видяха каква е лудница така се стреснаха, че се разплакаха и не искаха да влезнат. Аз започнах да ги успокоявам и в този момент чух страшен писък и вик Мамеееее. Направо изтръпнах и ми се подкосиха краката, защото си познах детенцето  Cry Миличкото ми явно ме е видяло в другия край на коридора и е тръгнало към мен без никой да го види. След това или е паднала сама, или са я бутнали тичащите ученици. На мен ми отне няколко минути да видя къде е и да я намеря сред краката на учениците. Най-страшното беше, че когато ги разбутах за да я измъкна децата се шашнаха, защото просто не я бяха забелязали  Cry Слава богу Лори се размина само с уплаха, но на мен не ми се мисли какво можеше да се случи. Лори го изживява доста тежко - след инцидента не спа и плака цяла нощ, заспа чак в 5.30 сутринта  Cry Сега не говори за случилото се или за детската градина. Ако тръгна да й кажа нещо тя ме прекъсва и сменя темата. 
А ако ви кажа и как ме обиди отношението на шефката ми - не каза абсолютно нищо, все едно не се е случило. Опитаха се да обвинят учителката, която е била на смяна, но аз ги срязах, защото бях сигурна какво се е случило - накарали са я да влезне в буса и да остави децата на тях  Peace Така че вината е абсолютно на шефката и помощничките й, но те не сметнаха за нужно дори да попитат как е детето  ooooh! Дано само Лори да забрави бързо и да нямаме проблеми от сряда. Аз си намерих решение - баща й ще я взима по-рано, или ще си я взимам в последния ми час, но това за мен не е решение, защото ако оставят така нещата утре може дасе случи с друго слънчице.
Ох, стана много дълго. Не ми се искаше да ви занимавам, ама ми олекна  Embarassed Благодаря ви   bouquet
Утре да се наснимате хубаво, че да ви се порадваме поне на снимки  Hug
Виж целия пост
# 479
ВСТ, дано Лори бързо се отърве от уплахата и дано да й няма нищо Hug
Блан, и аз вчера вечерта минавах оттам и ми направи впечатление, че няма никой. Обаче си помислих, че през деня може да има скейтбордисти Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия