На море в Гърция - 2

  • 157 485
  • 726
# 195
Joy с тез размирици в южните съседи нещо позамряха май всички теми за Море в GR  Sick


А и не само това, бензинът вече е 1.7-2.0 евра, а беше колкото тук, вдигат ДДС-то, което беше 9 % на хранителните им стоки, като гледам ще ми отпадне ходенето тази година до Вурвуру Sad
Виж целия пост
# 196
да, Olive , видях го.
търся тук и други лични мнения и лични впечатления.. Hug
има в нета толкова много инфо, че се обърквам.. #Crazy гледах и едни местенца като Неа Перамос, Неа алабала и пр., които също ми харесаха и съм в голямо чудене. Надявам се и скоро да видя и един местен дето да ме ориентира. Thinking
Виж целия пост
# 197
Joy с тез размирици в южните съседи нещо позамряха май всички теми за Море в GR  Sick


А и не само това, бензинът вече е 1.7-2.0 евра, а беше колкото тук, вдигат ДДС-то, което беше 9 % на хранителните им стоки, като гледам ще ми отпадне ходенето тази година до Вурвуру Sad

Да поясня, вярно е, че цената на бензина се вдигна напоследък, но в момента е 1.3-1.4 евро, няма такова нещо като 1.7-2.0 евро.
Виж целия пост
# 198
да, Olive , видях го.
търся тук и други лични мнения и лични впечатления.. Hug
има в нета толкова много инфо, че се обърквам.. #Crazy гледах и едни местенца като Неа Перамос, Неа алабала и пр., които също ми харесаха и съм в голямо чудене. Надявам се и скоро да видя и един местен дето да ме ориентира. Thinking
Спали сме в Неа Ираклица - в сравнение с Тасос хотелите са по-малко, поради което по-лоши и по-скъпи. Като бяхме първия път в Кавала, реших да спим там /в околностите/, с идеята, че Тасос е остров и ще е по-скъп, оказа се точно обратното - в Тасос има много по-голям избор от хотели, затова е по-добре да се отиде там - същите хотели като Кавала/около Кавала са по-евтини, а има и много по-приятни хотели.
Виж целия пост
# 199
Момичета, по-горе вече има някои разсъждения относно това, дали е добре още от сега и изобщо да се мисли за почивка в Гърция newsm78
Нека поумуваме заедно, ще ли е по-различен таз годишният сезон предвид положението там Thinking Това според вас ще вднигне или ще качи цените, или пък може би има опасност от размирици и проблеми с пътуването?? Мъжът ми е много скептичен, а на мен идеята за почивка в Гърция ми харесва, просто защото е практинчо предвид личната ни ситуация и не мисля че би имало проблеми Grinning .
Споделете своето мнение, моля!   bouquet
Виж целия пост
# 200
Не мога да преценя, но и вече съм платила 5 дни за Май месец, ще разбера на място.
Виж целия пост
# 201
Има ли някой резервирал за май месец на Сани?
Виж целия пост
# 202
Аз - от 6 май. Simple Smile
Виж целия пост
# 203
Аз пък съм до 5 май  Laughing
Виж целия пост
# 204
Аз 5-10 май Peace
Виж целия пост
# 205
Е, значи аз съм първа. Ще пиша как е времето, а то, между впрочем, в сайта им пише, че няма безжичен нет, но жичен дали има?
В кои хотели сте? Ние в Сани бийч, с изглед море. Исках от 29-ти 7 дни,но нямаше след 5-ти стаи, затова 6.
Виж целия пост
# 206
Ще пиша как е времето, а то, между впрочем, в сайта им пише, че няма безжичен нет, но жичен дали има?
Имат безжичен интернет.
Дават ти парола на рецепцията при регистрирането.
Можеш да ползваш интернет в целия комплекс Сани- хотела, пристанището...навсякъде.
Виж целия пост
# 207
И аз съм в Сани бийч хотел. Grinning
Виж целия пост
# 208
гледам ще ми отпадне ходенето тази година до Вурвуру Sad

въх, дано не си права... искам и аз там.
Виж целия пост
# 209
гледам ще ми отпадне ходенето тази година до Вурвуру Sad

въх, дано не си права... искам и аз там.

Дай Боже, дано да не съм лош пророк!
По въпроса за цените, понадникнах в гръцката тема, бензинът им вече е 1.5 е, най-големият смях за мен е, че ще им вдигат ДДС-то от 9 на 10 % за хранителните стоки и от 19 на 20 % на останалите, за лекарствата само не разбрах, а нашите управляващи ни готвят ето това
http://www.dnes.bg/politika/2010/03/22/udriat-ni-s-22-dds.88181.
Така че, в крайна сметка, май-пак ще е по добре да се почива в южната съседка, отколкото тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия