На море в Гърция - 2

  • 157 485
  • 726
# 225
Да, има магистрала , но все пак ми се струва по-далечко , ако има дечица в колата би било тегаво, но разбира се не е нещо страшно  Peace
Виж целия пост
# 226
Имам въпрос към тези, които са почивали на Сани бийч клуб.
В офертата, която ми предлагат, има два вида стаи:
-с изглед градина
-с изглед към морето

Можете ли да ми кажете кои са стаите с изглед към градината и в коя част на клуба се намират? Thinking
За мен всички стаи са с изглед към морето или поне само за такива се сещам.
Виж целия пост
# 227
Можете ли да ми кажете кои са стаите с изглед към градината и в коя част на клуба се намират? Thinking
За мен всички стаи са с изглед към морето или поне само за такива се сещам.

Ами в клуба няма такива с изглед към градина, всички гледат към морето. Да не се бъркаш с тези, които са с private garden? Те са същите като другите, но имат малка затревена площ отпред с по два шезлонга и чадър и са много приятни.
Виж целия пост
# 228
Ехмея, на сайта на Сани няма такива стаи с изглед към градина, освен тези с private garden, но аз нямам предвид тях.

Обаче от фирмата чрез която резервираме, има такива и са по-евтини от всички останали.

Виж целия пост
# 229
Наистина не мога да се сетя къде има такива стаи, нека някой по-запознат да пише ако знае.
Виж целия пост
# 230
Има и дв. стаи с изглед към градина в клуба.

Ето, в описанието пише с изглед към море или градина (beautiful views over the Aegean or lavish gardens)

http://www.sani-resort.com/en_GB/our-hotels/sani-beach-club/room … /item/double-room
Виж целия пост
# 231
Имам въпрос към тези, които са почивали на Сани бийч клуб.
В офертата, която ми предлагат, има два вида стаи:
-с изглед градина
-с изглед към морето

Можете ли да ми кажете кои са стаите с изглед към градината и в коя част на клуба се намират? Thinking
За мен всички стаи са с изглед към морето или поне само за такива се сещам.
За майските празници бях там 5 нощувки, като резервацията ми беше за garden view.
Това, което получихме - стая с изглед към морето, преди нея малко зелени ливади, не знам кое беше изглед към градината.
Бяхме в сектор Б, стаите бяха junior suite. Може би сектор А се води sea view, защото гледа директно към басейна и след това следва морето, но реално garden view в този хотел трудно ще има - на нос е и отвсякъде е море.
Виж целия пост
# 232
За майските празници бях там 5 нощувки, като резервацията ми беше за garden view.
Да, точно за тези стаи питам.
Можеш ли да обясниш в коя част на клуба се намират?
И кой сектор е А, и кой Б?
Виж целия пост
# 233
Сектор А гледа към басейна и морето - фронтално. Мисля, че там стаите са само двойни, мои приятели поне бяха настанени там, защото бяха без дете, но не съм сигурна - с такова впечатление останах.
Нас ни настаниха в Б - като крило на А е, от едната му страна, задните му стаи гледат пак към морето, защото хотела е на нос и няма как стая да гледа само към сушата. В Б стаите са малко по-големи и има легла за децата, от тези, които едното се пъха под другото с приплъзване. Води се май junior suite, но е по-голяма двойна стая.
Виж целия пост
# 234
Ето една тема, в която мъжът ми описва разходката ни до тези места
http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=69656

уникални снимки. Поздравления   bouquet
Виж целия пост
# 235
Olive, благодаря за отговорите и отделеното време!   bouquet
Виж целия пост
# 236
момичета,заслужава си на почивка по Гръцките острови - Родос ,Миконос,Сандорини,Крит,Кос  и др.Аз лично се организирах за Родос в хотел Родос Палас,но със самолет ще пътувам ,защото с кораб трябва много време.Там ими много история и си заслужава. Но когато си с добра компания и настроение навсякъде е добре!
Виж целия пост
# 237
Ние сме от 21.06 на Сани Grinning, дано времето да е хубаво че за първи път ходим толкоз рано. Много се мислех дали да не отидем в Аполомаре, но реших да не рискувам и пак сме на Сани.
Виж целия пост
# 238
момичета,заслужава си на почивка по Гръцките острови - Родос ,Миконос,Сандорини,Крит,Кос  и др.Аз лично се организирах за Родос в хотел Родос Палас,но със самолет ще пътувам ,защото с кораб трябва много време.Там ими много история и си заслужава. Но когато си с добра компания и настроение навсякъде е добре!
Родос Палас е страхотен хотел, бяхме там преди няколко години и изкарахме чудесно!
За Санторини все отлагаме, защото аз не обичам да пътувам и сега си мисля за Керамоти или Тасос, че са ни по-близичко !
Виж целия пост
# 239
Ние сме от 21.06 на Сани Grinning, дано времето да е хубаво че за първи път ходим толкоз рано.

Миналата година бяхме от 31.05 до 10.06. Времето беше прекрасно, Т на въздуха 26-28, на водата - 25-26. Нито един облачен ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия