На море в Гърция - 2

  • 157 485
  • 726
# 480
Хора, ходете си на нашето черноморие. Не подпомагайте гърците, оставете парите в България.
Нашето черноморие? Глупости! Загубиха ме като клиент. За пари, с които мога да изкарам достатъчно добре в Гърция или Турция, дадени на българското черноморие, получих недостатъчно добри услуги и детето ми дриска вече пети ден. Скоро няма да повторя. А за да си оставя парите - независимо на българин, турчин, грък или таджикистанец, трябва да получа срещу тях това, което очаквам и искам. Просто е.
Подкрепям с две ръце!Колкото и непатриотично да звучи,не искам и да чуя за нашето черноморие поради същите причини.А и няма палми...
Виж целия пост
# 481
Ще цитирам себе си от 23 юли:
 "Важното обаче е друго-в Гърция релаксирам,плажовете са чисти и спокойни,не те притесняват викове и шум,храната е питателна и вкусна, времето тече по-бавно,харесва ми.
За себе си съм направила избор"-помните и отзивите, нали?
Виж целия пост
# 482
Важното обаче е друго-в Гърция релаксирам,плажовете са чисти и спокойни,не те притесняват викове и шум,храната е питателна и вкусна, времето тече по-бавно,харесва ми.
За себе си съм направила избор
Аз също. И се подисвам под всяка твоя дума от горния цитат.   Hug
Peace абсолютно съм съгласна с вас  Peace

И ние  (цялото семейство) също ! Peace
Виж целия пост
# 483
Хора, ходете си на нашето черноморие. Не подпомагайте гърците, оставете парите в България.
  Изприщвам се като чета такива глупости. Въпросната госпожа дали има база за сравнение? От 13 години ходя на морска почивка в Гърция (в първите години се редяхме на опашки за визи-ужас) и нищо на света(стачки,скъп бензин,нилски комари) не може да ме откаже от това удоволствие. Прекосила съм цяла Гърция, прочела съм за нея повече и от някои гърци и смея да кажа,че я обичам. Безкрайни пясъчни плажове, кристална вода, синьо небе, чаша узо с ледени късчета, печен октопод....какво повече му трябва на човек!
Виж целия пост
# 484
Хора, ходете си на нашето черноморие. Не подпомагайте гърците, оставете парите в България.
  Изприщвам се като чета такива глупости. Въпросната госпожа дали има база за сравнение? От 13 години ходя на морска почивка в Гърция (в първите години се редяхме на опашки за визи-ужас) и нищо на света(стачки,скъп бензин,нилски комари) не може да ме откаже от това удоволствие. Прекосила съм цяла Гърция, прочела съм за нея повече и от някои гърци и смея да кажа,че я обичам. Безкрайни пясъчни плажове, кристална вода, синьо небе, чаша узо с ледени късчета, печен октопод....какво повече му трябва на човек!
Мдааа.
На фона на моя скромен опит/ ходила съм само 3 пъти в Северна Гърция/, напълно потвърждавам това.  bouquet
Виж целия пост
# 485
Още един глас за Гърция  Peace
Виж целия пост
# 486
. Бяхме първата седмица на август.

къде отседнахте?

Днес се върнахме от Орфанио/Орфинио/Орфино


а вие къде бяхте/
Виж целия пост
# 487
Шани, точно това е смешното, че според мен сме били в Орфанио и така пише на повечето табели. Но на влизане пишеше на гръцки Офринио и съвсем се озадачихме, но няма значение. Те са 3 селища едно до друго с подобни имена. Има Орфанио, което е село и Паралия Орфанио, където е курортното селищe и където бяхме, а съвсем наблизо и Офринио. Но с техния начин на изписване човек никога не може да бъде сигурен, какво всъщност чете. Embarassed
Виж целия пост
# 488
Хора, ходете си на нашето черноморие. Не подпомагайте гърците, оставете парите в България.
Защо да ходя в БГ? За да съм заобиколена от люпени семки на плажа, дупки по пътя до него като на джип сафари, чалга кънтяща от всякъде, да ме цакат за кана с айрян 6,60 лв и накрая да се върнем със стомашно-чревния вирус. Не, мерси! Stop
П.С. Не сме били в Гърция, но ще пробваме за 3-4 дни през септември (затова и следя темичката) и съм убедена, че ще се върнем преливащи от емоции и енергия, а не болни и недоволни  Joy
Виж целия пост
# 489
От 10 год. почивам на гръцкото море и гласувам с две ръце за него!
Прези 3-4 год. минах за ден през "нашето" и това, което видях окончателно ме отказа! Дори и да ми платят няма да "почивам" на черноморието.
Виж целия пост
# 490
Горещо препоръчвам хотел Боабаб в Александруполи. Собственичката е българка, омъжена за грък. Сравнен с останалите хотели от тази категория и в този район, може би Боабаб е най-добрият  Peace Повече опити да открия нещо по-добро определено няма да правя, особено след Клио  Peace
ако може повече инфо -  какви са цените и как резервирахте там?
Виж целия пост
# 491
Горещо препоръчвам хотел Боабаб в Александруполи. Собственичката е българка, омъжена за грък. Сравнен с останалите хотели от тази категория и в този район, може би Боабаб е най-добрият  Peace Повече опити да открия нещо по-добро определено няма да правя, особено след Клио  Peace
ако може повече инфо -  какви са цените и как резервирахте там?
Ето ти сайта на хотела - http://www.baobabhotel.gr/
Резервирам по телефона. Може да се случи да попаднеш на собственичката, за това ако звъниш, кажи че се обаждаш от България  Peace
Цените на стаите са между 50 и 60 евро в силния сезон.

П.П. В предният си пост съм сменила буквите в името на хотела от невнимание  Embarassed
Виж целия пост
# 492
Хора, ходете си на нашето черноморие. Не подпомагайте гърците, оставете парите в България.
и защо ... питам и аз като останалите  newsm78
Заради бетонните комплекси, или пък заради 12-те реда чадъри от край до край и непочистения плаж, или пък заради това, че във водата плува какво ли не, само не риба, или може би заради това, че рискуваш стомашни проблеми при всяко сядане на заведение ...а да не говорим за отношението ...и това да се чувстваш натрапник в собствената си държава  Sick а не благодаря  no
Заради погрешно разбран патриотизъм не бих рискувала да си съсипа така дълго чаканата почивка  #Crazy
Няма да оправим нещата като решим да си оставим парите в БГ и ги дадем на хора, които дори не знаят как да ни ги поискат учтиво  #Crazy по-скоро това, че все повече хора бягат да почиват навън, може в един момент да ни светне лампата, че начина да останем тук е съвсем друг  Praynig ...но за мен лично не смятам, че ще го дочакам ..... Thinking

Все още почивам с удоволствие на планина у нас  thumbsup....но на море....НЕ мерси  #Puppy dog
Виж целия пост
# 493
По повод на патриотизма в днешния "Труд" има много хубава статия- "Да си патриот значи ли и да си идиот?" Това по повод топването на Обама във водите на Мексиканския залив, за да докаже, че няма опасност. С две думи, бихме го поканили да се топне и в Черно море, да плува и събира "здраве".
Виж целия пост
# 494
Някой да е ходил скоро на Ammolofi beach край Неа Перамос?
Привет! Точно на този плаж не сме ходили, но на централния плаж на Неа Перамос и в Неа Ираклица беше много чисто, без медузи и водорасли. Бяхме първата седмица на август.

Мерси, исках нещо наблизо.

*2K*, плажа Ammolofi beach е на около 2 км след Неа Перама, доста традиционен, дори пренаселен.
С мноого мек пясък, мноого плитко море, водата беше 31-32 градуса  Heart Eyes. Имаше малки топчести водорасли. Simple Smile
На плажа има много барове, всеки с шезлонги, чадъри, голям паркинг с тенти....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия