На море в Гърция - 2

  • 157 484
  • 726
# 525
Току що резервирах в Golden Sands, защото от Афродита ми писаха че за първия ни ден на нощуване вече няма места, аз докато се чудя...

Дано не сме сбъркали  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 526
На снимките изглежда супер!Вече ви завиждам.Само искам да попитам като резервирате места по интернет как се информирате за цените?Приятно изкарване!После ще разказваш.
Виж целия пост
# 527
Ние се върнахме от там в неделя - спахме в Афродита - може и късмет да е било, ама едва ли - сифона в кухнята течеше отдоло, банята беше повече от мизерна, в 20.00 когато се прибирахме от плажа топлата вода беше кът. Mr. Green Но не се оплаквам - за 60 евро - толкова - пък и се бях подготвила за почти къмпингарски условия...Иначе между хотела и пляжа е само една пиниева горичка - като местоположение перфектно!  Peace
Виж целия пост
# 528
Онзи ден дочетох книгата, много ми хареса, сега ще ми кажете ли как се стига до Кефалония и колко отнема пътя. Simple Smile

Пътуване до Кефалоня:

Първият вариант е Кулата-Солун-магистралата до Йоанина - Превеза - Лефкада - Василики.
От Василики се взима фери до Фискардо /Кефалоня/ за около час.
Това може би е най-бързия път, но това фери е малко и при силен вятър може да го отменят.

Вторият вариант е Кулата - Солун - Йоанина - Арта - Астакос.
От Астакос се взима фери до град Сами /Кефалоня/ за около 2.5 часа.
Ферито е по-голямо и по-стабилно.

На отиване ползвахме втория вариант, заради силен вятър, а на връщане - първия.
Доколкото си спомням Кулата - град Лефкада е около 5 часа, трябва да погледна записките.
Няма смисъл да се слиза до Патра или Килини, но и от там има връзка, ако идвате от друга посока.

Виж целия пост
# 529
Благодаря и на двете ви  bouquet, май обаче не сме още за там с това малко дете - ще полудеем по пътя.
Виж целия пост
# 530
Току що резервирах в Golden Sands, защото от Афродита ми писаха че за първия ни ден на нощуване вече няма места, аз докато се чудя...

Дано не сме сбъркали  Rolling Eyes

Миналата седмица се върнахме от Голдън Сандс - 4 нощувки със закуска. Бяхме в апартамент - две стаи, антре, салон, баня и тоалетна. Въпреки рекламата в сайта нашият апартамент не беше оборудван с кухненски бокс, имаше само хладилник. В стаите има климатик и телевизор. Хотелът не е нещо особено, видя ми се леко овехтяло (е, аз съм малко капризна), но за щастие не се свъртахме много-много вътре. Сутрин закуската беше хубава. Не ми хареса, че за дните, които бяхме, нито веднъж не почистиха апартамента, нито смениха спалното бельо и хавлиите.

Иначе Керамоти много ни хареса - водата е невероятна, храната в таверните също, тишина и спокойствие и в селцето, и на плажа. Подготви се с репеленти, вземи също нещо и за стаята - комарите са истинска напаст. В заключение - със сигурност пак ще отидем в Керамоти, но не в този хотел.
Виж целия пост
# 531
А, бе аз ли на друго място съм била - комари, та комари - вечер децата се пръскаха с ОФФ, през деня бяха с гривнички - това защото се бяха наплашили от статиите за нилските комари - един ухапан няма.  Като, че ли повече оси видях ...
А за хотелите - явно всички са на едно и също ниво - с изключение на Катерини - бяха до нас и ги погледнах евентуално за следващия път - ама са 100 евро на вечер...
Виж целия пост
# 532
Scorpios, благодаря,и на мен ми беше полезно инфото за Астакос-Сами! (За Василики се сетих Simple Smile)
Ха дано не е толкова далече моментът...
Виж целия пост
# 533
Едни приятели се върнаха преди няколко дни от селце до Кавала, комарите са ги подлудили, накрая се пръскали на 2 часа и пак се върнаха изядени. Но казаха, че въздуха не помръдвал. Септември е различно. Те ходят там от 3 години, но такъв ужас не е било никога.
Виж целия пост
# 534
Да се включа и аз с питане:

Споделете с какво против комари се запасявате като тръгвате за Гърция?
Аз имам машинки RAID за контакти, но освен тях  newsm78
И ако има някой пресни впечатления от Ситония , Вурвуру - има ли много комари?

Благодаря предварително! 
Виж целия пост
# 535
gramadata, за цените се информирам като им пращам мейл или звъня по телефона.

МериДжей, Wild_rabbit, благодаря за споделеното.

Общо взето не планувам да се задържаме в хотела Simple Smile

Това за комарите малко ме стряска... дано септември няма толкова  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 536
Scorpios, благодаря,и на мен ми беше полезно инфото за Астакос-Сами! (За Василики се сетих Simple Smile)
Ха дано не е толкова далече моментът...

Това ми беше резервния вариант, защото не бях сигурна, че ще спазят разписанието.
Ползвах този сайт: www.gtp.gr
Виж целия пост
# 537
Такааа! Консилиумът вчера се събра и реши, че островите отпадат, заради по-дългия път. Кумата иска нещо наблизо и аз напълно я подкрепям, защото като бях бременна и аз не издържах на дълги пътувания. Започвам да ровя оферти за крайбрежието откъм нашата граница.
Четох по-напред в темата положителен отзив за Орфинио/Офрино или нещо такова, но в букинга не ми го намира като дестинация. Някой да помогне?
За това Керамоти също рових, повечето предложения са без отзиви и ме е страх да резервирам на сляпо. На вас разчитам за конкретно място, което ви е харесало Praynig Без инклузиви, само ВВ.
Виж целия пост
# 538
За това Керамоти също рових, повечето предложения са без отзиви и ме е страх да резервирам на сляпо. На вас разчитам за конкретно място, което ви е харесало Praynig Без инклузиви, само ВВ.

Там няма какво да правите - освен да лежите на плажа и да ядете риба и октоподи по таверните - мястото е за пълен релакс - има само една дискотека на плажа - Паралия, но и тя е по-скоро за тийнове  Mr. Green
Виж целия пост
# 539
На нас ни предстой от 4-ти септември да сме на остров Занкитос. Изглежда ми невероятно красиво като в рая  Blush е сякаш. Надявам се да си изкараме супер. Като се върнем ще разкажа.
Ето и снимки на острова. Прословутият им плаж Навигио.



Някой бил ли е там? Отзиви?

Следващата набелязана дестинация е Санторини  smile3508
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия