На море в Гърция - 2

  • 157 484
  • 726
# 540
За това Керамоти също рових, повечето предложения са без отзиви и ме е страх да резервирам на сляпо. На вас разчитам за конкретно място, което ви е харесало Praynig
моя прителка ходи през юли, ама не е доволна. вика - като на нашето море. българи, лудница и строени плажове с чадъри. тя търси плаж с дръвчета, зеленина и да лежи под сянката. Grinning утре отиват пак на ситония, но май са само с нощувка, ако те интересува мога да питам за хотела - добре изглеждаше.
Виж целия пост
# 541
Някой използвал ли е КПП Златоград? Пътя Бургас-Свиленград е ужасен и се чудим дали да не минем от там. И пътя от Златоград надолу в Гърция на никоя карта не мога да го видя..., все едни обиколни маршрути дават сайтовете...Ще съм благодарна за малко информация.
Виж целия пост
# 542
На нас ни предстой от 4-ти септември да сме на остров Занкитос. Изглежда ми невероятно красиво като в рая  Blush е сякаш. Надявам се да си изкараме супер. Като се върнем ще разкажа.
Ето и снимки на острова. Прословутият им плаж Навигио.
Някой бил ли е там? Отзиви?

 smile3508


labella, няма да съжаляваш за Закинтос! Един от най-красивите острови в Средиземноморието е. А пък септември е най-хубавото време да го посетиш Simple Smile. В коя част на острова ще отседнеш?
Виж целия пост
# 543
Ох, че хубави неща сте изписали тук - много интересно  Grinning
Имам нужда от малко помощ - можете ли да ми препоръчате хотелче до морето, за не повече от 250 Е (за 4 нощувки в началото на септември), със закуска (и вечеря евентуално), двама сме без деца. Разглеждах доста оферти и честно казано се обърках много.
Виж целия пост
# 544
Виж тук писахме за пътя през Златоград:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=510837.0
Виж целия пост
# 545
а някой бил ли е в сивота? препоръка за хотелче? искам д аотида началото на септември
Виж целия пост
# 546
Scorpios, и аз същия ползвам  Sunglasses Досега не ме е подвел. Някои курсове, обаче, ги обявяват в последния момент (примерно седмица или по-малко преди датата) и това не е добре, ако човек е с деца или иска да обиколи повече острови.

Абе девойки, какво сте се хванали за туй Керамоти. Я си вземете ферибота и след половин час сте в Тасос. Кеф ти море, кеф ти планина...
Виж целия пост
# 547
Някой използвал ли е КПП Златоград? Пътя Бургас-Свиленград е ужасен и се чудим дали да не минем от там. И пътя от Златоград надолу в Гърция на никоя карта не мога да го видя..., все едни обиколни маршрути дават сайтовете...Ще съм благодарна за малко информация.
От СТара Загора до Свиленград пътя е ОК. Има един малък участък до Симеоновград където пътя е в ремонт, но са 5-6 километра. Къде ще ходите и от коя граница ще излизате?  Защото ако ходите от Александруполи надолу, през Любимец ви е по-пряко отколкото през Златоград.
Виж целия пост
# 548
Някой използвал ли е КПП Златоград? Пътя Бургас-Свиленград е ужасен и се чудим дали да не минем от там. И пътя от Златоград надолу в Гърция на никоя карта не мога да го видя..., все едни обиколни маршрути дават сайтовете...Ще съм благодарна за малко информация.
От СТара Загора до Свиленград пътя е ОК. Има един малък участък до Симеоновград където пътя е в ремонт, но са 5-6 километра. Къде ще ходите и от коя граница ще излизате?  Защото ако ходите от Александруполи надолу, през Любимец ви е по-пряко отколкото през Златоград.
На Ситония ще ходим. Свиленград ни е най-близо на нас, но пътя Елхово-Свиленград е ужасен и обмисляме друг вариант.
За варианта през Златоград, маршрута ще е Бургас, Елхово, Тополовград, Харманли, Златоград. Притеснявам се, че пътя може да е лош. Предпочитам повече километри по магистрала, отколкото завои и дупки, по по-кратък маршрут.
Виж целия пост
# 549
Ние минахме през Златоград на 07.08. Пътят е добър, проблеми- никакви. Не го търси по карти пътя, ние не го намерихме дори с джипиес-а. Просто влезте в Златоград- ще ви упътят.
Виж целия пост
# 550
Кьде най-близо до границата може да се отиде на море в Гьрция?Изобщо не сьм ходила там,а ми се иска за два дни да отидем.Трябва ми вьзможно най- близкото място,защото детето няма да изьржи много дьльг пьт.Разбрах,че трябва да извадя някакви документи за детето от районното.Бьрзо ли става това или се чака?Благодаря предварително Peace
Виж целия пост
# 551
Определено за детето трябва паспорт....но за съжаление май в момента не е много бързо ваденето  Sick вчера брат ми е чакал само 3 часа за да подаде документи  #Crazy
Иначе май най-близо поне от София е северната част на Егейско - Аспровалта, Неа Врасна, Офринио дето се дискутираше наскоро, Кавала, Керамоти...но то си зависи  newsm78 на мен и Халкидики ми се струва близо   Joy
Виж целия пост
# 552
На Ситония ще ходим. Свиленград ни е най-близо на нас, но пътя Елхово-Свиленград е ужасен и обмисляме друг вариант.
За варианта през Златоград, маршрута ще е Бургас, Елхово, Тополовград, Харманли, Златоград. Притеснявам се, че пътя може да е лош. Предпочитам повече километри по магистрала, отколкото завои и дупки, по по-кратък маршрут.
Определо маршрута, който сте избрали е кофти, защото пътя Тополовград - Харманли не е особено добър. По-добре минете през Стара Загора и от там за Любимец и на кап. Петко Войвода за Гърция. Като влезете в Гърция вече лесно ще се оправите, има големи табели и няма начин да се объркате. До Златоград пътя не е лош, но е тесен и с много завои.
Виж целия пост
# 553
Ние минахме през Златоград на 07.08. Пътят е добър, проблеми- никакви. Не го търси по карти пътя, ние не го намерихме дори с джипиес-а. Просто влезте в Златоград- ще ви упътят.
Нашата навигация показа пътя   Peace С Гармин сме и с инсталирана карта на Гърция.
Виж целия пост
# 554
Шефчето,
паспорт на детето можете да извадите и в централата на Мария Луиза, където се правят експресните поръчки.
За възрастен цената е зверска - 200 лева, но за дете дори с оскъпяването не е много - мисля че 50 беше.
Доскоро там нямаше опашки.
Иначе аз вадих лични документи тази седмица-  в 7-о РПУ. В 6 сутринта мъжът ми се нареди и ми взе номер 69  Wink (чакал е около 2 часа, тъй като първо се записваш в списъка, после към 8 идва полицай да раздаде същинските номера), после на мен ми отне по-малко от час да мина (номерата от този род минават към обяд).
С малко дете обаче не го препоръчвам упражнението Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия