На море в Гърция - 2

  • 157 484
  • 726
# 555
Здравейте,
бихте ли ми дали някакви координати на хубав хотел от семеен тип в Александрополис. Дори за предпочитане студиа с кухня.
Планираме ходене там, а не знаем къде да отседнем.
Виж целия пост
# 556
Ние минахме през Златоград на 07.08. Пътят е добър, проблеми- никакви. Не го търси по карти пътя, ние не го намерихме дори с джипиес-а. Просто влезте в Златоград- ще ви упътят.
Нашата навигация показа пътя   Peace С Гармин сме и с инсталирана карта на Гърция.
На нас навигация ни показа един път, който още не бе направен, но е в процес, та се спряхме на стария метод- питахме един човек.   Laughing Подейства безотказно.
Виж целия пост
# 557
Искаме да отидем за 1 ден на плаж в Кавала.Моля някой,който е наясно,да ме ориентира като влезем в Кавала как да намерим плажа и къде можем да паркираме.
Виж целия пост
# 558
Привет, моми4ета Hug Ние ве4е сме готови с резервацията. Изпадна ни страхотно изгодна оферта за луксозен хотел на стоп сейл и се хвърлихме смело в боя, въпреки, 4е планирахме малко по-друг тип по4ивка Laughing Ейгиън Мелатрон на Касандра. Стискайте палци да ни е хубаво времето и да си изкараме страхотно Grinning Благодаря на вси4ки, които се вклю4иха с предложения тук и на ли4ни! Ще дам от4ет като се върнем Simple Smile
Виж целия пост
# 559
Белинда ,хотела изглежда повече от добре  Peace!

Желая ви хубаво време и добро настроение .

От нас чакайте отзиви за Макриамос , Тасос .
Виж целия пост
# 560
Привет, моми4ета Hug Ние ве4е сме готови с резервацията. Изпадна ни страхотно изгодна оферта за луксозен хотел на стоп сейл и се хвърлихме смело в боя, въпреки, 4е планирахме малко по-друг тип по4ивка Laughing Ейгиън Мелатрон на Касандра. Стискайте палци да ни е хубаво времето и да си изкараме страхотно Grinning Благодаря на вси4ки, които се вклю4иха с предложения тук и на ли4ни! Ще дам от4ет като се върнем Simple Smile
Супер, ако това е този Aegean Melathron
http://www.aegeanstar.com/aegean_melathron/en/accomodation.php
била съм там преди няколко години - хотела е страхотен. Всъщност е едно основно тяло и къщички.
Ако не е тайна - каква е цената и през коя агенция?
Виж целия пост
# 561
Искаме да отидем за 1 ден на плаж в Кавала.Моля някой,който е наясно,да ме ориентира като влезем в Кавала как да намерим плажа и къде можем да паркираме.
Зависи откъде ще влезете-от Драма-право надолу и се излиза на пристанището, после все наляво, минава се под акведукта и само направо, докато стигнете стадиона-срещу него е общинския плаж, с безплатен паркинг, чадъри, душове и пр. Такъв има и ако се свърне надясно, но не знам как е паркирането. Ако се идва от Ксанти плажа се пада в началото на града отляво.
Виж целия пост
# 562
Ако не е тайна - каква е цената и през коя агенция?
Разбира се, 4е не е тайна Simple Smile Резервирахме през Турист Сервиз, 78 лева нощувка и халфборд. Много добре, нали Peace Пакетът е на TUI, в каталога им хотелът беше сред най-добрите 300. Да видим Laughing
Виж целия пост
# 563
Аз се завърнах. Изкарахме много добре, без инциденти. Laughing На тези, които сега  се запътват към гръцко, приятно изкарване.
Виж целия пост
# 564
Ако не е тайна - каква е цената и през коя агенция?
Разбира се, 4е не е тайна Simple Smile Резервирахме през Турист Сервиз, 78 лева нощувка и халфборд. Много добре, нали Peace Пакетът е на TUI, в каталога им хотелът беше сред най-добрите 300. Да видим Laughing
Това е цена на човек, нали? Дори и така е много добре - хотела наистина е страхотен, или поне беше през 2005 или 2006 - не помня коя.
Виж целия пост
# 565
Момичета имам въпрос,който вероятно ще Ви се стори смехотворен,но все пак...какво кафе се предлага в AI?
И може ли по всяко време да се поръча/вземе?
Виж целия пост
# 566
Зависи от самия хотел - може да е шварц, може да е еспресо /в много хубавите хотели/. Времето за кафе също си зависи от хотела - може да е само в определени часове, в много хубавите хотели може да е постоянно на определени места - например в лоби-бара. Трябва да си провериш в конкретния хотел.
Виж целия пост
# 567
В хотела, в който съм била аз (4*, т.е. не чак толкова хубав хотел), имаше кафе машини на няколко места в хотела, както и на бара. Можеше да се пие по всяко време.
Виж целия пост
# 568
Аз пък където и да съм била или нес кафе, или шварц предлагат. В къщи пием само нес от години и напълно ни устройва това. И във всяка стая, дори и в 5 звездните хотели имат ел. кана и нес кафенца на пакетчета. В ресторантите пък се разхождат с кани шварц кафе, може и пет пъти да махнеш да ти сипят. Предполагам обаче, че ако поръчаш специално еспресо трябва да имат и такава машина  Thinking.
Виж целия пост
# 569
Не съм била на ол инклузив в Гърция, но другаде, където съм била, все е било шварц Confused Ако инклузивът е добър, има и бар - лоби или на басейна, или на плажа, където си има еспресо, включено в цената. На други места пък еспресото е било платено. Навсякъде е различно. Веднъж съм била на място, където пък имаше машина на Нес кафе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия