Мелодията на сърцето - 31: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 24 669
  • 449
# 240
  bouquet
Виж целия пост
# 241
т.е. мисля, че джемил е галеник на сценаристите ли, автора ли. пък за кенан основно се внушава на зрителя, че за егоцентрика няма спасение, няма изход, няма други възможности за развитие.

   Аз все си мисля (не казвам, че съм права), че акцента в случая е не толкова върху Джемил или Кенан, а отношението на Ламия. Тя е готова да оправдае обидите й от човек, който не обича (поне за мен Ламия все още не е осъзнала чувствата си към Джемил), но не е готова да се бори за любовта си. Зашлеви Кенан без да помисли защо е казал това и без да си даде сметка за чувствата му (в една връзка това за мен е непростимо), но прие обидните думи от Джемил. Дори ги оправда. Много пъти съм го казвала и ще се повторя, но Ламия не ми харесва. Много грешки направи с Кенан (и не само с него). Не мисля, че тези два момента показват чувствата й към двамата мъже. Мисля, че е показано, че и тя не знае как да брани любовта си и като Кенан е лишена от здрав разум на моменти и не знае как и по какъв начин да реагира.

   Същото е с историята с Джавидан. Избира най-лесния път. Напусна Кенан, въпреки, че знаеше, че Джавидан направи това нарочно. Дори не се опита да изслуша Кенан. Той не е прав, че преспа при Джавидан, но не мисля, че бягството решава проблемите на хората, най-малко изяснява дадена ситуация.
Виж целия пост
# 242
Ламия... Тя е готова да оправдае обидите й от човек, който не обича (поне за мен Ламия все още не е осъзнала чувствата си към Джемил), но не е готова да се бори за любовта си. Зашлеви Кенан без да помисли защо е казал това и без да си даде сметка за чувствата му (в една връзка това за мен е непростимо), но прие обидните думи от Джемил. Дори ги оправда.

Мисля, че нито Кенан, нито Джемил действително мислят, че Ламия има интерес към парите. Казаха го нарочно, но с различни цели. Според мен, сравнението показва, че Ламия е опознала Джемил, но не е опознала Кенан. Разбра какви са мотивите на Джемил, но не разбра защо каза тези думи Кенан. Всъщност, като се замисля, може и да е разбрала много точно Кенан. Той се опита да я нарани, да я провокира, а точно тези негови постъпки я отблъснаха от човека, който толкова много обичаше...

Напусна Кенан, въпреки, че знаеше, че Джавидан направи това нарочно. Дори не се опита да изслуша Кенан.

Май за Ламия е важен фактът, че Кенан при всяка трудност тича при Джавидан, а не толкова по какъв начин е научила за поредната им среща.
Виж целия пост
# 243
Нова тв въобще може ли да се гледа на живо?
Влизах, ама не тръгва.Ако знае някой как да гледам, ще съм благодарна да сподели.
От днес съм на работа и трябва да си изгледам серията все пак  Crossing Arms
Виж целия пост
# 244
Нова тв въобще може ли да се гледа на живо?
Влизах, ама не тръгва.Ако знае някой как да гледам, ще съм благодарна да сподели.
От днес съм на работа и трябва да си изгледам серията все пак  Crossing Arms
Няма да можеш  Sad
Има нова онлайн,но почне ли сериал веднага спират излъчването-така е на всички канали,които знам
Виж целия пост
# 245
Здравейте!
Той сериала ще свърши докато намеря време да покоментирам с вас, но..... Simple Smile

Май за Ламия е важен фактът, че Кенан при всяка трудност тича при Джавидан, а не толкова по какъв начин е научила за поредната им среща.

Според мен не Кенан тича при Джавидан, а Джавидан при Кенан, тя само дебне удобен момен да се добре до него . Това любов ли е незнам?!
Виж целия пост
# 246
Добро утро и от мен.
Аз да ви покажа каква смешна картинка намерих.Вчера съм се смяла като луда. Каво ли са си помислили съседите?  newsm78 И да попитам ако някой се сеща от кой епизод е направена картинката.
http://prikachi.com/files/1040815o.gif
Виж целия пост
# 247
syd_13, точният епизод ли ти трябва? Защото на първо четене се сещам, че е от първи сезон, кадрите ги използвах в един клип. Май Джемил беше лудувал до късно, с Нимет ли  newsm78, и пашата му се караше. Нещо такова беше. От по-ведрите серии. Може би между 22-23 до 30 серия, но може и да се лъжа. За съжаление тези старите ги нямам на компа да погледна, но ако ти е важно...
Виж целия пост
# 248
syd 13 много са готини Джемил и Ламия в подписа ти.Приличат ми на мафиотски герои от филм за Ал Капоне Laughing
Виж целия пост
# 249
syd_13, точният епизод ли ти трябва? Защото на първо четене се сещам, че е от първи сезон, кадрите ги използвах в един клип. Май Джемил беше лудувал до късно, с Нимет ли  newsm78, и пашата му се караше. Нещо такова беше. От по-ведрите серии. Може би между 22-23 до 30 серия, но може и да се лъжа. За съжаление тези старите ги нямам на компа да погледна, но ако ти е важно...
Просто питах, ако някои се сеща . Аз снощи търсих,ама не знаех къде.Сега поне знам къде да търся.Благодаря ти!   bouquet
Виж целия пост
# 250
syd 13 много са готини Джемил и Ламия в подписа ти.Приличат ми на мафиотски герои от филм за Ал Капоне Laughing
smile3521
Виж целия пост
# 251
Като помисля повече, пашата може би му се кара за Макбулето. Този епизод е в сериите, където Ламия живее у Макбуле, някъде там обявиха годежа, Ламия ходи в хотела да разубеждава Джемил... Даже 22-23 е рано, по-скоро към 24-25 до 30 максимум. Сега отивам да работя, но довечера може да погледна, и на мен ми стана любопитно, не се безпокой.
Виж целия пост
# 252
Мисля, че нямаше настроение заради Ламия. Пашата му се караше - " Не се крий като щраус, задникът ти е навън" hahaha
А на Макбуле каза, че е болен и тя искаше да дойде да го разтрива. Mr. Green
Виж целия пост
# 253
http://www.vbox7.com/play:becd33bc
 
нали нямаше да има друг сезон  Confused  Cry
Виж целия пост
# 254
Във вчерашната серия Джемил каза, че е победен, че е изгубил(от кого?).

Изгуби от живота, не от Кенан. Животът му отне възможността да продължи да се бори - не защото е сакат, а Кенан - здрав, а защото Джемил не може да поиска любимата му да бъде със сакат човек, вече не се счита достоен за нея. Това загуби - ПРАВОТО да се бори.

Да ви кажа, възхитена съм от сцената, в която Джемил изгони Ламия. Гледах я без превод и ми стана много мъчно, че така я нагрубява, гони и крещи, което се виждаше и без думи. С думи обаче нещата са много различни. Това е сцена, която не се нуждае от тълкуване. В нея в прав текст бе казано всичко и - ЗА ПЪРВИ ПЪТ!!! Ламия разбра нещата правилно. Джемил й каза да не му дава напразни надежди, защото в това си състояние повече не може да ги понесе. С въпроса за наследството се опита просто да я прогони. Тя обаче го разбра, не се обиди, ако забелязахте. Много елегантно ни сравниха реакциите на Ламия на едни и същи думи, получени от Кенан и от Джемил. Защо за едни и същи думи Кенан получи шамар, а Джемил - съчувствие /което пролича след това в коментара с пашата/? Мисля, че в това личи отношението на Ламия към двамата - за Кенан тя допусна, че ги мисли наистина или поне ги казва, за да я нарани, а за Джемил не си помисли това, а разбра, че той търси отчаяно думи, за да я отдели от себе си, да спре болката.

И аз съм забравила 1-ва серия, моля припомнете...
Аз съм на абсолютно същото мнение Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия