Тя , що си мислеше, че другите са и виновни. Енисе и мъжа и искаха да я омъжат за Назъм, еми Ламио като не искаш да се жениш, почни малко сама да се оправяш. Иначе се набута нахално в леглото на Кенан. Или ще е при чичо си, или при Пашата, ожени се за Кемал, пак да има къде да живее, използва Джемил, само за да си вземе попечителството. През цялото време така правеше, че Кенан и другите да я съжаляяват. И междувременно единственото полезно нещо ,което направи е да отиде в затвора вместо Джемил, но си беше длъжна,защото той и спаси живота, а и Пашата допълнително и се отплати. Хората се заблуждаваха, че е много невинна. Пууу, нахално селянче, все си мисли, че хората са и задължени и, че само тя може да мотивира Кенан( специално за мотивацията ходи в дома му и псоле, като Пашата и се кара тя вика"Ами исках да го мотивирам" дрън дрън. Чудо небесно е тя и само тя може да го мотивира.) Джавидан си има вина за някои неща ама и Ламия не е Света Вода Ненапита.
Тя , що си мислеше, че другите са и виновни. Енисе и мъжа и искаха да я омъжат за Назъм, еми Ламио като не искаш да се жениш, почни малко сама да се оправяш. Иначе се набута нахално в леглото на Кенан. Или ще е при чичо си, или при Пашата, ожени се за Кемал, пак да има къде да живее, използва Джемил, само за да си вземе попечителството. През цялото време така правеше, че Кенан и другите да я съжаляяват. И междувременно единственото полезно нещо ,което направи е да отиде в затвора вместо Джемил, но си беше длъжна,защото той и спаси живота, а и Пашата допълнително и се отплати. Хората се заблуждаваха, че е много невинна. Пууу, нахално селянче, все си мисли, че хората са и задължени и, че само тя може да мотивира Кенан( специално за мотивацията ходи в дома му и псоле, като Пашата и се кара тя вика"Ами исках да го мотивирам" дрън дрън. Чудо небесно е тя и само тя може да го мотивира.) Джавидан си има вина за някои неща ама и Ламия не е Света Вода Ненапита.

и тогава нещата се наместват.Препоръчани теми