Мелодията на сърцето - 31: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 24 668
  • 449
# 150
Момичета напускам ви. Не зная дали ще мога да вляза тук до заминаването ми. Целувам ви, гледайте филма и заради мен,пък аз като се върна!
Успех на всички!!!
Виж целия пост
# 151
ха, ха Енисето май ще опре до Ламия-нямала други роднини Wink
Виж целия пост
# 152
На Ламия няма ли най накрая да и сменят грозните обувки  ooooh!
незнам обувките ама гримът и хич не ми харесва
е Джамил си заслужава шамарът тука, несмятам че като е в такова състояние трябва да се държи така, падна доста ниско  ooooh!
Виж целия пост
# 153
незнам обувките ама гримът и хич не ми харесва

И обувките, и гримът, и роклите. Пък и театралните тоалети на Джавидан... мани. Не ми допада работата на стилистите в сериала, но да речем че това не е съществено Simple Smile
Виж целия пост
# 154

е Джамил си заслужава шамарът тука, несмятам че като е в такова състояние трябва да се държи така, падна доста ниско  ooooh!
Не,той има друга цел,не да я обижда само.
Пък и тя трябва да полу4и шамари,винаги се е държала зле с хората,които са й помагали,нека види как е да те гонят.Нали това прави тя с вси4ките мъже,през които мина заради единият покрив над главата?
Виж целия пост
# 155


Марица,да не ме забравиш и мен  Flutter


Няма.  Peace
Мата,лек път!  Hug
Виж целия пост
# 156
Офффффффффф това стъкло няма ликой да счупииииииииии.  Фантастика!  Whistling ooooh!
Виж целия пост
# 157
Добре,че знам края,че иначе щях да получа инфаркт до утре  ooooh!

Много ми харесаха думите на Кен към Ламия-точно в целта,но тя отклони въпроса
Виж целия пост
# 158
 #Crazy ще се побъркам
Виж целия пост
# 159
Офффффффффф това стъкло няма ликой да счупииииииииии.  Фантастика!  Whistling ooooh!
Да бе ако съм аз,досега да съм с4упила вратата с ритници в такава ситуация.
Виж целия пост
# 160
Добре,че знам края,че иначе щях да получа инфаркт до утре  ooooh!

Много ми харесаха думите на Кен към Ламия-точно в целта,но тя отклони въпроса
Бих ти казала: разбери Кенанките!  Peace Hug на тях гим се иска друг край! Mr. Green
Виж целия пост
# 161
ББ Жив е, жив е споко.  Laughing Не се застрелва.
Нямаше нужда от ББ, нали?! Аз за всеки случай ...
Виж целия пост
# 162
миличкият ми  Джемил  Cry  Cry  Cry  Cry  Cry
иначе и аз много искам да фалират Енисето и батю Шукрю,да я видим тази Енисе колко го обича и дали ще е с него дори без париците
Виж целия пост
# 163
Тоя Кенан е такава "фурнаджийска лопата", че думи намам, да си ходи при Джавидан тя да му бере гайлето.
С кеф ще гледам , ако Енисе се моли на Ламия да им помогне  Mr. Green
Виж целия пост
# 164
Иска ми се по две серии да гледам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия