Мелодията на сърцето - 31: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 24 671
  • 449
# 165

изгедах началото на 69 еп ......ех да знех малко турски  Whistling
Виж целия пост
# 166
Иска ми се по две серии да гледам.
И на мен. yes yes
Виж целия пост
# 167
Привет, момичета. Свеки се е побъркала по тоя сериал и ме помоли да питам как свършва филма и какво се случва с главните герои(че не може да заспи, милата). Ако може някой компетентен да ми пише на лични. Мерси!
Виж целия пост
# 168
опа и аз тук  Hug
Виж целия пост
# 169
И какво стана сега?-Джемил бил същия като Кенан, само че по-късно си показа рогата.Просто досега не се беше сблъсквал с трудности някакви.Единствените такива бяха копнежите му по Ламия.
 Само не ми казвайте сега, че му е простено заради положението му  Stop
Слаба психика-и двамата са такива.Няма да споря вече кой е по-по-най.
Само да отразя по повод "косматата" тема, че Джемил превъзхожда Кенан в това отношение  Mr. Green
Ламия не мога да я трая вече-супер тъпо същество.
В самото начало я обвинявах за всички и всичко.Тя тая откъдето мине, нищо не никне после  ooooh!
Бяхте писали преди, че Енисето се била разхубавила-причината ми се струва, че е в порасналия й бретон.
Виж целия пост
# 170
Бяхте писали преди, че Енисето се била разхубавила-причината ми се струва, че е в порасналия й бретон.
И аз така мисля. Преди бретона и беше ужасен.Все едно сама си го беше постригвала и беше много къс.
Виж целия пост
# 171

С кеф ще гледам , ако Енисе се моли на Ламия да им помогне  Mr. Green
И аз ,ама дали ще стане...
Виж целия пост
# 172
Как ми се искаше наистина да се гръмне Джамил, но не би.
Виж целия пост
# 173
И какво стана сега?-Джемил бил същия като Кенан, само че по-късно си показа рогата.Просто досега не се беше сблъсквал с трудности някакви.Единствените такива бяха копнежите му по Ламия.
 Само не ми казвайте сега, че му е простено заради положението му  Stop
Слаба психика-и двамата са такива.Няма да споря вече кой е по-по-най.
Само да отразя по повод "косматата" тема, че Джемил превъзхожда Кенан в това отношение  Mr. Green
Ламия не мога да я трая вече-супер тъпо същество.
В самото начало я обвинявах за всички и всичко.Тя тая откъдето мине, нищо не никне после  ooooh!
Бяхте писали преди, че Енисето се била разхубавила-причината ми се струва, че е в порасналия й бретон.
За Енисето вярно,това може би е при4ината за подобряването на външния й вид. Peace
Споделям мнението ти за Ламия.
За Джемил не мисля оба4е съвсем като теб.Положението му е от зле по_зле.Парализиран е,травмиран.
Докато Кенан изпада в шок и безизходица при всяка една нараняваща егото му ситуация,то Джемил наистина е изгубил ужасно много.
Виж целия пост
# 174
Моля, дайте линк към 69 епизод  Heart Eyes
Виж целия пост
# 175
Как ми се искаше наистина да се гръмне Джамил, но не би.
Eeeeeeeee защо така.
Виж целия пост
# 176
Моля, дайте линк към 69 епизод  Heart Eyes
Eто ама на турски.
http://www.youtube.com/results?search_query=dudaktan+kalbe+69+bo … daktan+kalbe+69+b
Виж целия пост
# 177
Привет и от мен! Да си призная не съм гледала сериал от 2 години. Но един ден се загледах в този филм. Беше някъде 60 -ти епизод. Много ме развълнува. Изгледах останалите серии в интернет .Страхотен филм жалко че скоро ще свърши.С вас съм в обсъждането на филма Heart Eyes
Виж целия пост
# 178
Благодаря! Ще зяпам поне Simple Smile !
Виж целия пост
# 179
Момичета, коя беше по номер тази серия и къде мога да я гледам, че я изпуснах?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия