Мелодията на сърцето - 31: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 24 671
  • 449
# 180
Момичета, коя беше по номер тази серия и къде мога да я гледам, че я изпуснах?
68
Виж целия пост
# 181
Мисля че Джавидан отдавна не иска да е с Кенан.
 Върти тези мръсни номера за да му отмъсти и да си вдигне самочувствието. Да си докаже че все още е стоманената принцеса.
Виж целия пост
# 182
Мисля че Джавидан отдавна не иска да е с Кенан.
 Върти тези мръсни номера за да му отмъсти и да си вдигне самочувствието. Да си докаже че все още е стоманената принцеса.

Може. Кой знае какви мисли и се въртят в стоманената тиква (глава).
Виж целия пост
# 183
Разликата между Джамил и Кенан е огромна-сега Джамил смята,че вече не е достоен за Ламия и за нищо на света не иска съжалението и,още повече,че добре знае,че тя не го обича.А Кенан е самовлюбен глупак,който смята детето си за безценно,но майка му-Ламия де-за неподходяща такава.Просто е.А Джавидан просто иска да си начеше крастата,да си докаже на себе си,че може да има всичко ,което поиска.
Виж целия пост
# 184
Прочетох какво сте писали. За тази серия много различни мнения. Днес учудващо се сваля супер бързо серията, така че след малко започвам да гледам. Пак ще ми треперят мартинките ама вече съм зарибена. Поглеждам от време на време в utube какво се случва.
А за Джавидан - според мен тя не може да преглътне, че за Кенан по- важната е Ламия, и най- вече, че той я обича. Тя това не може да преглътне. На Ламия е казал 100 хил. пъти "Обичам те", а да сте чули да го казва на ламаринката. Та според мен това е проблема. Смръдла си е и това е.
Виж целия пост
# 185
Тази Ламия, дето с нахалство стигна до тука няма ли да се гръмне вече!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire   Тя , що си мислеше, че другите са и виновни. Енисе и мъжа и искаха да я омъжат за Назъм, еми Ламио като не искаш да се жениш, почни малко сама да се оправяш. Иначе се набута нахално в леглото на Кенан.   Или ще е при чичо си, или при Пашата, ожени се за Кемал, пак да има къде да живее, използва Джемил, само за да си вземе попечителството. През цялото време така правеше, че Кенан и другите да я съжаляяват. И междувременно единственото полезно нещо ,което направи е да отиде в затвора вместо Джемил, но си беше длъжна,защото той и спаси живота, а и Пашата допълнително и се отплати.  Хората се заблуждаваха, че е много невинна. Пууу, нахално селянче, все си мисли, че хората са и задължени и, че само тя може да мотивира Кенан( специално за мотивацията ходи в дома му и псоле, като Пашата и се кара тя вика"Ами исках да го мотивирам" дрън дрън. Чудо небесно е тя и само тя може да го мотивира.)  Джавидан си има вина за някои неща ама и Ламия не е Света Вода Ненапита.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 186
Разликата между Джамил и Кенан е огромна-сега Джамил смята,че вече не е достоен за Ламия и за нищо на света не иска съжалението и,още повече,че добре знае,че тя не го обича.А Кенан е самовлюбен глупак,който смята детето си за безценно,но майка му-Ламия де-за неподходяща такава.Просто е.А Джавидан просто иска да си начеше крастата,да си докаже на себе си,че може да има всичко ,което поиска.

Във вчерашната серия Джемил каза, че е победен, че е изгубил(от кого?).Човека си започна битките и си ги води, ама сега няма как.
Та незнам колко е голяма любовта му към Ламия.
Относно съжалението-ми то и Кенан не искаше да го съжаляват и затова избухваше, ама там ще кажете - беше друго.

Относно червеното: Ламия е единствената, която той каза, че обича.Незнам защо си решила, че я смята за неподходяща..
Виж целия пост
# 187
Разликата между Джамил и Кенан е огромна-сега Джамил смята,че вече не е достоен за Ламия и за нищо на света не иска съжалението и,още повече,че добре знае,че тя не го обича.А Кенан е самовлюбен глупак,който смята детето си за безценно,но майка му-Ламия де-за неподходяща такава.Просто е.А Джавидан просто иска да си начеше крастата,да си докаже на себе си,че може да има всичко ,което поиска.

Във вчерашната серия Джемил каза, че е победен, че е изгубил(от кого?).Човека си започна битките и си ги води, ама сега няма как.
Та незнам колко е голяма любовта му към Ламия.
Относно съжалението-ми то и Кенан не искаше да го съжаляват и затова избухваше, ама там ще кажете - беше друго.

Относно червеното: Ламия е единствената, която той каза, че обича.Незнам защо си решила, че я смята за неподходяща..
Защо съм решила че я смята за неподходяща ли?Ами сигурно защото той сам и го каза,когато искаше да и отнеме детето,а и не само тогава.
Джемил се бори за любовта на Ламия,грижише за нея и детето и,подкрепяше я,обгръщаше я с внимание и нежност без да се интересува какво говорят хората-
не като Кенан,който я прелъсти,без изобщо да се замисля какви ще са последствията за нея,който когато разбра,че ще има дете от нея сам каза,че точно тя не му подхожда,какво ще кажат за него и прочее.А Ламия какво  загуби напускайки Джемил-за него бе без значение,само искаше да спи с нея,та за това и бързаше с развода.Не го трогна състоянието на братовчед му,а обвини Ламия във всички грехове.

Какво е загубил Джемил ли-ами наистина всичко,за него Ламия бе всичко,а Кенан избухваше за щяло и нещяло,напиваше се като свиня и не му пукаше за никого и нищо.

Впрочем гледала ли си 1 серия,предполагам,че не си- разбирам защо мислиш Кенан за прекрасен.
Виж целия пост
# 188
Тази Ламия, дето с нахалство стигна до тука няма ли да се гръмне вече!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire   Тя , що си мислеше, че другите са и виновни. Енисе и мъжа и искаха да я омъжат за Назъм, еми Ламио като не искаш да се жениш, почни малко сама да се оправяш. Иначе се набута нахално в леглото на Кенан.   Или ще е при чичо си, или при Пашата, ожени се за Кемал, пак да има къде да живее, използва Джемил, само за да си вземе попечителството. През цялото време така правеше, че Кенан и другите да я съжаляяват. И междувременно единственото полезно нещо ,което направи е да отиде в затвора вместо Джемил, но си беше длъжна,защото той и спаси живота, а и Пашата допълнително и се отплати.  Хората се заблуждаваха, че е много невинна. Пууу, нахално селянче, все си мисли, че хората са и задължени и, че само тя може да мотивира Кенан( специално за мотивацията ходи в дома му и псоле, като Пашата и се кара тя вика"Ами исках да го мотивирам" дрън дрън. Чудо небесно е тя и само тя може да го мотивира.)  Джавидан си има вина за някои неща ама и Ламия не е Света Вода Ненапита.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Съгласна съм с тебе, признавам обаче, че има късмет, все някой да се грижи за нея и да и решава проблемите.
Виж целия пост
# 189
Впрочем гледала ли си 1 серия,предполагам,че не си- разбирам защо мислиш Кенан за прекрасен.
Мен само ми е интересно коя постъпка на Кенан не ти е допаднала в 1 серия.
Виж целия пост
# 190
Във вчерашната серия Джемил каза, че е победен, че е изгубил(от кого?).

Изгуби от живота, не от Кенан. Животът му отне възможността да продължи да се бори - не защото е сакат, а Кенан - здрав, а защото Джемил не може да поиска любимата му да бъде със сакат човек, вече не се счита достоен за нея. Това загуби - ПРАВОТО да се бори.

Да ви кажа, възхитена съм от сцената, в която Джемил изгони Ламия. Гледах я без превод и ми стана много мъчно, че така я нагрубява, гони и крещи, което се виждаше и без думи. С думи обаче нещата са много различни. Това е сцена, която не се нуждае от тълкуване. В нея в прав текст бе казано всичко и - ЗА ПЪРВИ ПЪТ!!! Ламия разбра нещата правилно. Джемил й каза да не му дава напразни надежди, защото в това си състояние повече не може да ги понесе. С въпроса за наследството се опита просто да я прогони. Тя обаче го разбра, не се обиди, ако забелязахте. Много елегантно ни сравниха реакциите на Ламия на едни и същи думи, получени от Кенан и от Джемил. Защо за едни и същи думи Кенан получи шамар, а Джемил - съчувствие /което пролича след това в коментара с пашата/? Мисля, че в това личи отношението на Ламия към двамата - за Кенан тя допусна, че ги мисли наистина или поне ги казва, за да я нарани, а за Джемил не си помисли това, а разбра, че той търси отчаяно думи, за да я отдели от себе си, да спре болката.

И аз съм забравила 1-ва серия, моля припомнете...
Виж целия пост
# 191
Джавидан не обича Кенан нито иска да е с него , прави го за да отмъсти, от злоба , завист и яд.
Виж целия пост
# 192

Относно съжалението-ми то и Кенан не искаше да го съжаляват и затова избухваше, ама там ще кажете - беше друго.


За това като е станало дума,искам да кажа,4е Кенан според мен прави грешка,като не се отдале4и от вси4ки.Афифе и Джавидан особено,след като по едно време беше решил,4е му се месят много трябваше да ги поизолира.А той хем го боли,хем го сърби.
Като не желае да го съжаляват,да се беше напрегнал да се справя сам,да се отдале4и от дразнителите си.А той какво,единствено крещи и обижда и после"Имам проблем".В това отношение много си прили4ат с Ламия,използва4и с претенции са те двамата и може би и затова не могат да се траят.
B l a n k a ,права си както винаги. Peace
Виж целия пост
# 193
Джавидан не обича Кенан нито иска да е с него , прави го за да отмъсти, от злоба , завист и яд.
Кенан никой не го оби4а,стана ясно.
Виж целия пост
# 194
Бланка,много си точна  Peace
Аз само бих поправила На-га-не от кого а какво  Peace и тогава нещата се наместват.
Всички видяхме как Кен изпитваше ярост когато ръката му пострада-представете си какво е да знаете,че може да не проходите отново...няма такова чувство
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия