Мелодията на сърцето - 31: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 24 667
  • 449
# 285
Предполагам, че продължението(ако има такова) ще е кратко и ще е повечето за Мелек-наследила таланта  на баща си и успяла в живота, а не затънала като него.
Виж целия пост
# 286
Здравейте момичета!Днес ще дават един от най-любимите ми епизоди.Що рев изревах на него последнита два месеца.Пригответе си носни кърпи и силни напитки Grinning.След серията ще драсна пак,много ми е интересно да ви прочета мненията.Приятен ден и много силни емоции с любимия сериал!
Виж целия пост
# 287
Предполагам, че продължението(ако има такова) ще е кратко и ще е повечето за Мелек-наследила таланта  на баща си и успяла в живота, а не затънала като него.
Е и какъв е смисълът да ни показват преуспялата Мелек  newsm78
Виж целия пост
# 288
Предполагам, че продължението(ако има такова) ще е кратко и ще е повечето за Мелек-наследила таланта  на баща си и успяла в живота, а не затънала като него.
Ако майка й не запо4не в най_скоро време да я възпитава и да се занимава с нея,не вярвам да стане нещо пове4е от татко си.Те непрекъснато правят скандали пред детето,вла4ат го като ремарке насам натам,оставили са го на грижите на Сузан... ooooh!
Мелек май само в дома на Пашата беше гледана и оби4ана.
Виж целия пост
# 289
Вие мислите ли,4е Ламия оби4а Кенан?
Не,не го обича!
Аз още в началото на сериала и темите казах,че според мен тя е влюбена във Велики Гюн-твореца,цигуларя,музиканта и ...до там.В момента,в който този образ започна да се замъглява от ежедневието,проблемите тя си даде сметка за това(много късно според мен).Очите й грейваха ,когато той й казваше,че има нова мелодия...Може би изпитва привличане или и аз незнам как да го обясня,но в никакъв случай не е любов.Ако беше друго яче много от нещата ,които Ламия направи нямаше да са такива.
Предполагам, че продължението(ако има такова) ще е кратко и ще е повечето за Мелек-наследила таланта  на баща си и успяла в живота, а не затънала като него.
Е и какъв е смисълът да ни показват преуспялата Мелек  newsm78
Ами нещо като компенсация за ББ смъртта на Кеню,един вид,че остава нещо в наследство освен музиката

Mарица-да ,много си права за Мелек  Peace
Виж целия пост
# 290
Ето и някои от коментарите във v-box7 :"Кенан не се самоубива а след свадбата на Ламя и Джемил заминава.Появява се когато Мелек вече е голяма и испраща букета със половиката от снимката с майка й  ", "po turskata veche zapochna dneska e 10 seria "
Виж целия пост
# 291
Ето и някои от коментарите във v-box7 :"Кенан не се самоубива а след свадбата на Ламя и Джемил заминава.Появява се когато Мелек вече е голяма и испраща букета със половиката от снимката с майка й  ", "po turskata veche zapochna dneska e 10 seria "
Еми май са решили да го превърнат в сапунка
Жалко,аз разбрах,че има и други несъответствия с книгата
Виж целия пост
# 292
Ето и някои от коментарите във v-box7 :"Кенан не се самоубива а след свадбата на Ламя и Джемил заминава.Появява се когато Мелек вече е голяма и испраща букета със половиката от снимката с майка й  ", "po turskata veche zapochna dneska e 10 seria "
Еми май са решили да го превърнат в сапунка
Жалко,аз разбрах,че има и други несъответствия с книгата
опитах да намеря книгата в превод поне на руски... обаче...   Crossing Arms Sad
Виж целия пост
# 293
Ето и някои от коментарите във v-box7 :"Кенан не се самоубива а след свадбата на Ламя и Джемил заминава.Появява се когато Мелек вече е голяма и испраща букета със половиката от снимката с майка й  ", "po turskata veche zapochna dneska e 10 seria "
Аз продължавам да не вярвам....
Все пак наскоро Бурак Хакъ потвърди във Фейсбук, че няма друго продължение. Crossing Arms
Виж целия пост
# 294
Ето и някои от коментарите във v-box7 :"Кенан не се самоубива а след свадбата на Ламя и Джемил заминава.Появява се когато Мелек вече е голяма и испраща букета със половиката от снимката с майка й  ", "po turskata veche zapochna dneska e 10 seria "
Хм,и за 10 серии само това ли дадоха  newsm78
Виж целия пост
# 295
Ето и някои от коментарите във v-box7 :"Кенан не се самоубива а след свадбата на Ламя и Джемил заминава.Появява се когато Мелек вече е голяма и испраща букета със половиката от снимката с майка й  ", "po turskata veche zapochna dneska e 10 seria "
Аз продължавам да не вярвам....
Все пак наскоро Бурак Хакъ потвърди във Фейсбук, че няма друго продължение. Crossing Arms
и аз Tired
Виж целия пост
# 296
http://www.vbox7.com/play:becd33bc
 
нали нямаше да има друг сезон  Confused  Cry

ааа,виж ти,верно ли правят продължение... Thinking
Това клипче го имаше и във you tube и беше качено миналата година. Във Турция е имало 2ри сезон, смисъл когато са излъчили до 42 или 43 серия, не си спомянм точно са спрели да го дават и после са продължили оттам. Така че може да има други серии след 75, но това не е реклама на тях. Все пак в немските коментари беше написано, че и Кенан и Ламия са мъртви. Но може просто да е въпрос на въображение.  Laughing
Виж целия пост
# 297
НЯМА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...НЕ МОЖЕ ДА ИМА.НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ.ЧЕ ФИЛМА Е ПРАВЕН ПО РОМАН
Виж целия пост
# 298
Е ако го даваха дали нямаше да е качен вече някъде Rolling Eyes
Според мен няма  Peace
Виж целия пост
# 299
Ето и някои от коментарите във v-box7 :"Кенан не се самоубива а след свадбата на Ламя и Джемил заминава.Появява се когато Мелек вече е голяма и испраща букета със половиката от снимката с майка й  ", "po turskata veche zapochna dneska e 10 seria "

 Shocked чак пък и 10 серия.....Аз реших, че ще е нещо кратичко, само да добием представа как са се развили нещата, защото доста въпросителни има дори и с този край, ама щом са решили да го разтеглят така.....

Въпреки всичко аз паля аутомобила и отлитам за вкъщи да си гледам серията.За утре мисля да си подсигуря едно малко телевизорче.
Имам такова, но го дадох на миУото и ако не си ми го върне сега, ще се бием  Crossing Arms
Айде приятно гледане, до след епизода  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия