Мелодията на сърцето - 31: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 24 669
  • 449
# 255
http://www.vbox7.com/play:becd33bc
 
нали нямаше да има друг сезон  Confused  Cry

ааа,виж ти,верно ли правят продължение... Thinking
Виж целия пост
# 256
Здравейте мили съфорумки, на работа съм  Sad, гледам късно серията и докато се включа вие сте изписали почти цяла тема.....И все пак ми доставя голяма удовоствие да ви чета  Hug

Да споделя с вас, че съм много възмутена от Джавидан, не понасям такива жени като нея /сигурно защото имах нещастието да познавам подобна на нея/, нахални лепки, без капка достойнство, готови на всичко за целта си. Как може един човек да ти причини нещастие, нещата между вас да са приключили доста отдавна, да ти е показал много явно, че този човек дори от съчувствие не мисли за теб, и тя пак да продължава да се завира при него под предтекст че му е приятел, не е мазохистко това ами не знам как да подбера точната дума.За мен тя засега е най-жалкия образ.Не мога да разбера с постъпките си какво иска да докаже, че щом тя го няма и друга никоя ням да го има, или искаше да покаже на Ламия как се е чувствала тя докато е била с него, а той е тичал при друга....И така да е, не мога да разбера сега какво прави при него, иска да използва слабостта му /която тя предизвика/, за да си го върне.Много долно.Ако след всичко това може да е щастлива с такъв мъж, употребен отвсякъде, деформиран като пластелин, ЕВАЛА, ще я призная за най-безчувствения образ...
Виж целия пост
# 257
Като помисля повече, пашата може би му се кара за Макбулето. Този епизод е в сериите, където Ламия живее у Макбуле, някъде там обявиха годежа, Ламия ходи в хотела да разубеждава Джемил... Даже 22-23 е рано, по-скоро към 24-25 до 30 максимум. Сега отивам да работя, но довечера може да погледна, и на мен ми стана любопитно, не се безпокой.
Намерих сцената.В 27 серия била.Благодаря, че ми каза къде да търся.   bouquet
http://www.vbox7.com/play:76e85e92
Виж целия пост
# 258
е Джамил си заслужава шамарът тука, несмятам че като е в такова състояние трябва да се държи така, падна доста ниско  ooooh!
Не,той има друга цел,не да я обижда само.
и каква му е целта newsm78
.... а защото Джемил не може да поиска любимата му да бъде със сакат човек, вече не се счита достоен за нея.
относно червеното, защо Джамил да не е достоен за Ламия, това че е инвалид, незначи че неможе да обича, по тази логика хората които са инвалиди трябва да останат сами ли  newsm78
Виж целия пост
# 259
Деси,не съм Марица или Бланка,но си мисля,че целта му е да я отдалечи от себе си.
Колкото до това ,че бил инвалид не бил достоен-не е така.При всички хора преживели такава злополука се появява това чувство-не искат да "заробват" любимите хора с грижи по самите тях  Peace ,но това не означава,че не са достойни да бъдат обичани.Тук има чувство на вина,че любимия е задължен да е "зеленчук", както Джемил сам каза,който не само да обича ,но и да обгрижва.
Виж целия пост
# 260
Няма да можеш  Sad
Има нова онлайн,но почне ли сериал веднага спират излъчването-така е на всички канали,които знам

Тия не мислят за работещите хорица.Каква е тая дискриминация?
На БТВ е същата работа-влязох и там сигурно върви съпунка и те не излъчват.
Регистрирах се в "гледай.тв"-и там същата работа  #Cussing out

http://www.vbox7.com/play:becd33bc
нали нямаше да има друг сезон  Confused  Cry

 Shocked  Това сигурно е Мелек.Много тъжно ми изглеждаше клипчето.

Виж целия пост
# 261
http://www.vbox7.com/play:becd33bc
 
нали нямаше да има друг сезон  Confused  Cry
Ох,много тъжно.
Виж целия пост
# 262
Няма да можеш  Sad
Има нова онлайн,но почне ли сериал веднага спират излъчването-така е на всички канали,които знам

Тия не мислят за работещите хорица.Каква е тая дискриминация?
На БТВ е същата работа-влязох и там сигурно върви съпунка и те не излъчват.
Регистрирах се в "гледай.тв"-и там същата работа  #Cussing out

По-скоро мислят за работодателите, представи си ако можехме да гледаме онлайн, край отидоха ми 2 часа в гледане и не вършене на работа atwork
Виж целия пост
# 263
чакам да стане 15:30
Виж целия пост
# 264
Вижте какво намерих

Виж целия пост
# 265
е Джамил си заслужава шамарът тука, несмятам че като е в такова състояние трябва да се държи така, падна доста ниско  ooooh!
Не,той има друга цел,не да я обижда само.
и каква му е целта newsm78
.... а защото Джемил не може да поиска любимата му да бъде със сакат човек, вече не се счита достоен за нея.
относно червеното, защо Джамил да не е достоен за Ламия, това че е инвалид, незначи че неможе да обича, по тази логика хората които са инвалиди трябва да останат сами ли  newsm78
Ти си питала и си си отговорила. Laughing
Не,не защото е сакат 4овек.А защото я познава и знае,4е заради това е способна да стои при него.Той не желае оби4 по принуда,съжаление.В момента предпо4ита по грубият на4ин да я отдале4и,отколкото всеки ден да я вижда 4е й е в тежест.
Виж целия пост
# 266
Мечтание ,хубава снимка.Ама как само са се нагласили_тя с хубава рокля,той с екип. Laughing
Ина4е според мен във филма те двамата са си подходяща двойка,но сега както си калиха характерите в момента.
Виж целия пост
# 267
Снимките сигурно са от фенове докато са снимали сериала.. Simple Smile
Виж целия пост
# 268
B l a n k a,наистина аз о4аквах,4е семейството Шукрю-Енисе ще претърпи развитие.Но минаха няколко серии,в които о4аквах това да се слу4и,след като се преместиха и заработиха в Истамбул.След като нямаше никакви признаци,4е ще си попроменят манталитета(много трудно все пак големи хора),се отказах да следя животеца им.Сега,след в4ерашната серия си мисля,4е са ги оставили като персонажи до самият край,за да покажат може би този вид хора и това,4е не наслаждавайки се и не управлявайки собственият си живот,а непрекъснато ровене в 4уждите такива,води единствено надолу.
На Шукрито му беше даден шанс,заобгради се с хора,но явно не е способен да управлява нещо по_голямо.Може би не трябваше да се изсилва толкова много.Енисе имаше хиляди възможности,ако беше умна да се развие.Но не може един 4овек,който само за клюките и хорското нещастие злорадства,да помисли как да е полезен на себе си,на семейството.
Пашата им отказа и все пак го направи по 4овешки на4ин,оправдавам го,тъй като сега има много по_големи грижи.От друга страна вмъкнаха факта,4е ве4е им е оказал такъв вид помощ.
Та мисля си,те си изиграха своите роли и може би това е на4ин да бъдат махнати от филма.Не знам,не съм го гледала напред и ще ми е интересно как ще се развият там нещата.
Виж целия пост
# 269
Като помисля повече, пашата може би му се кара за Макбулето. Този епизод е в сериите, където Ламия живее у Макбуле, някъде там обявиха годежа, Ламия ходи в хотела да разубеждава Джемил... Даже 22-23 е рано, по-скоро към 24-25 до 30 максимум. Сега отивам да работя, но довечера може да погледна, и на мен ми стана любопитно, не се безпокой.
Намерих сцената.В 27 серия била.Благодаря, че ми каза къде да търся.   bouquet
http://www.vbox7.com/play:76e85e92

благодаря ти че ми припомни тази сцена, спуках се от смях, чак сълзи ми изкочиха hahaha hahaha hahaha
бях забравила колко млад изглежда Джемил в първите серии, направо момченце Wink
да го изпапкаш newsm03  love001
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия