Мелодията на сърцето - 31: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 24 668
  • 449
# 315
Ламия се усети какво може да загуби. За себе си плаче май.
Виж целия пост
# 316
"Ако се беше самоубил,нямаше да ти го простя  "hahaha
Тая Ламия що не мъл4и,като няма какво да каже. Sick
Тя да прощавала,дето на цял град е длъжница... Crossing Arms

Въобще много тъпо от нейна страна да го замерва с реплики за силата на волята,след като тя никой път не я е демонстрирала и винаги е бягала от всякакви проблеми.
Виж целия пост
# 317
Ох,като по4нат с тези половин 4асови повторения.
Много беше силна сцената обаче
Иийт играе невероятно  Heart Eyes


наистина играе невероятно, разтупва ми сърцето направо Sick Sick Sick
забелязалили сте, че леко трепкат даже ъгълчетата на устните му, все едно прави опит да не се разплаче, Боже, Боже...
Виж целия пост
# 318
oncheto ,не виждам за какво се ядосваш,не ти пускаш темите,а просто пишеш в тях  Peace и кога си видяла тема да се пуска на двайста страница? newsm78

Точно де,пиша само в темите и чета тъпи спорове и обиди,коя била злобна и т.н
И нали точно това пиша, в предишната тема на 17 стр се пусна новата тема и като за финал обиди.

Ако Джамилчо,се беше гръмнал,нямаше да е интересно.......
Виж целия пост
# 319


Искам да кажа ,че всички имате много поздрави от Марето-че  Peace
И ние я поздравяваме.   bouquet
Виж целия пост
# 320
Shocked опа, какво е това с пистолета, Лейла и Джемил, има ли го в първите серии? кога Лейла е стреляла по Джемил? Shocked
Виж целия пост
# 321
Илияс да не даде пистолета на Кенан, нали е бил на баща му  newsm78
Виж целия пост
# 322
Определено си мисля, че любовта на Ламия към Джемил вече съществува, но май Ламия не го усеща..."Няма да мръдна от тук" - с този тон, с който го каза Ламия, може да го каже само човек, когото наистина обича и държи на този, който го гони. С цената на обидите, на презрението, тя иска да остане до него, да го подкрепя, да му вдъхне нови сили за живот, за борба...Определено така би постъпил човек, който обича.
Виж целия пост
# 323
Тая защо я вмъкнаха в сценария сега  Mr. Green
Виж целия пост
# 324


Искам да кажа ,че всички имате много поздрави от Марето-че  Peace
И ние я поздравяваме.   bouquet
Предадох   bouquet
Виж целия пост
# 325
хаха коя била чистачката, да не направи някоя мръсотия сега
Виж целия пост
# 326
хаха коя била чистачката, да не направи някоя мръсотия сега
е най-вероятно,иначе за какво ще я дават
аз се питам как така Ламия не знае кой й чисти къщата
Виж целия пост
# 327
хаха коя била чистачката, да не направи някоя мръсотия сега
е най-вероятно,иначе за какво ще я дават
аз се питам как така Ламия не знае кой й чисти къщата
явно комплекса в който живее си има чистачки, пък и Ламия много си стои в тях че да знае Wink
Виж целия пост
# 328
Кенан ще е гост-изпълнител в албума на Ипек.  Laughing
Виж целия пост
# 329
Аз съм Стоманената Принцеса  rotfImbo
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия