Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (9)

  • 82 592
  • 751
# 480
ок, надявам се да няма много пациенти, но и да има ще чакам. Зо 20 ч. работели, казаха от регистратурата.
Виж целия пост
# 481

Какво имаш предвид като казваш , че ти е станало много лошо, какво почувства ?
Мен тази вечер много ме стяга гушата  Tired

И мен така. + отпуснато, поспаливо, в същото време много нервно. Щях да ги изтрепя всичките, цял ден се карах с домочадието. И много едно такова напрегнато, ама мускулно, не знам как да го обясня, но имах чувството, че ще се пръсна по шевовете. Абе... гадост Sick  вече съм добре, де Peace

Аз пък бях изморена и разтроена, заради една случка с близък човек - ей веднага ме удари в гушата. Единственото, което ми помага е мента-глог-валериан. Сега също ми подейства, пих го преди половин час. Явно отрицателните емоции ни се отразяват зле, затова трябва да я караме по-полека, но как става това, нямам представа, защото съм емоционална натура.
Птица  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 482
лека вечер, и аз напускам форума.  ooooh!
Виж целия пост
# 483
Мен доста често ме поболява тази гуша и все различни неща измислям и мента грлог и валериян, и парацетамол, и аналгин днес намазах с обезболяващ спирт.
Виж целия пост
# 484

Какво имаш предвид като казваш , че ти е станало много лошо, какво почувства ?
Мен тази вечер много ме стяга гушата  Tired

И мен така. + отпуснато, поспаливо, в същото време много нервно. Щях да ги изтрепя всичките, цял ден се карах с домочадието. И много едно такова напрегнато, ама мускулно, не знам как да го обясня, но имах чувството, че ще се пръсна по шевовете. Абе... гадост Sick  вече съм добре, де Peace
Странна работа, аз не пия никакъв хормон засега и имам абсолютно същите усещания в определени моменти, особено  и когато ми е напрегнато по някакъв повод. Не искам да викам и да се заяждам за дребни неща, но просто не мога да се спра .... цитираното от Птица "щях да ги изтрепя всички" е 1 към 1 при мен понякога. Но явно това са си проявите на дедко ни хашимото понякога Joy
Виж целия пост
# 485
Но явно това са си проявите на дедко ни хашимото понякога Joy
Не е от дедо Хашомото. И при мен е така и то от години. Явно е или от характера или от нервната система.
Виж целия пост
# 486
И аз мисля че не е от дедо Хашимото.
Аз съм с такъв характер просто-паля се от най-малкото,много емоционална,всички ме нервят  Mr. Green
Затова спокойните,флегматични хора нямат Хашимото,при тях няма стрес,нервене и т.н.
А тук сме като бурета с барут  Joy
Но пък точно когато ми откриха Хашимото бях кълбо от нерви,точно както го описва Птица,имах чувството,че ще убия някого,абсолютно всяко действие и дума ме вбесяваха  #Cussing out Направо си мислех,че съм за психиатрията.Щом започнах л-тироксина и всичко се оправи.Това ненормално държание вече си беше от Хашимото.


Виж целия пост
# 487
 И аз съм нервна,но не толкова нервна,колкото се усещам,че не мога да търпя никой...абе не ми се вижда с приятели...дразнят ме разсъждения....въобще каквото и да кажат ми се струва банално,глупаво и като загуба на време...като чели хашимотото ме е направило  различна....или е само оправдание ....и аз не знам Sick
Виж целия пост
# 488
Към всичко изброено да добавя и лека форма на параноя с елементи на мирова скръб Tired
Обаче пък ситуацията навън допринася за всеобщата "бодрост".
Поне да взема да ви кажа, че ви обичам!
Виж целия пост
# 489
Боболинка, честито дипломиране и от мен!   bouquet

Да ви попитам, къде в София преглежда д-р Тодорова? Може ли и телефон, моля. Аз така или иначе в периода 11-13 ноември ще се водя в болница, таз да се опитам да си запиша час за тогава. Благодаря предварително.  Hug

За протокола, мен гушата ме стяга, и то много яко, когато съм тъжна или ядосана, и когато ми се плаче. Ама аз нали се опитвам да се правя на силна, и се стискам да не се разплача.... Та тогава много ме боли мястото там. Иначе аз съм от спокойните натури, не се нервя лесно, не избухвам.... Е, имам си и аз своите лоши моменти  Close.... и тогава най-често милото го отнася  Mr. Green
Виж целия пост
# 490
И аз съм нервна,но не толкова нервна,колкото се усещам,че не мога да търпя никой...абе не ми се вижда с приятели...дразнят ме разсъждения....въобще каквото и да кажат ми се струва банално,глупаво и като загуба на време...като чели хашимотото ме е направило  различна....или е само оправдание ....и аз не знам Sick
И на мен ми се случва често това, което ти споделяш/ а и другите момичета в темата/ .  И все повече си мисля, че ми беше удобно да си "измивам" ръцете с Хашимото, но сега с какво да се оправдавам newsm78
Виж целия пост
# 491
Момичета, имам две по 100мл шампоан Приорин за нормална и суха коса, които не ми трябват, понеже моята е мазна. Ако някой се интересува да свирка на лични.
Виж целия пост
# 492
И на мен ми се случва често това, което ти споделяш/ а и другите момичета в темата/ .  И все повече си мисля, че ми беше удобно да си "измивам" ръцете с Хашимото, но сега с какво да се оправдавам newsm78
защо с какво? Ти се излекува от Хашимото или няма да го ползваш като оправдание?  Thinking Я да те чуем  Mr. Green
Виж целия пост
# 493
Момичета, няма грешка в изследванията ми , ТСХ 30.29 ( а в петък беше 35), а ФТ3 е 3.41(2.8-7.1). Лошото е, че никак не ми е добре, и мен ме стяга гушата, нещо се препотявам, спи ми се, само да се притесня за нещо и някой като че ли ме е хванал за гърлото Sad. Много лош дедо Хашимото...да си ходи надалеч в Япония ли, където иска и да не връща повече, че хич не го ща вече Naughty
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 494
Да ви попитам, къде в София преглежда д-р Тодорова? Може ли и телефон, моля. Аз така или иначе в периода 11-13 ноември ще се водя в болница, таз да се опитам да си запиша час за тогава. Благодаря предварително.  Hug
Зази,д-р Тодорова преглежда на адрес:ул."Пенчо Славейков" 18-"Лекарски Кабинети",а тел.на който се записват часове е 02/9523600.Приема вторник и четвъртък следобяд. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия