Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (9)

  • 82 592
  • 751
# 600
 preggo всичко е както си ме оставихте снощи  Wink
възползвам се от хубавото време и си пера перденца, дамаски и т.н (за кой ли път вече - докато малкия се появи)
 Heart Eyes Благодаря за милото отношение  Hug
Виж целия пост
# 601
preggo всичко е както си ме оставихте снощи  Wink
възползвам се от хубавото време и си пера перденца, дамаски и т.н (за кой ли път вече - докато малкия се появи)
 Heart Eyes Благодаря за милото отношение  Hug
Щом целиш бързо раждане, и прозорци може да измиеш  Joy

Това упражнение  prostor clean е така ръцете нагоре в деветия месец може. Преди това е рисковано, да не тръгне бебока по-рано
Виж целия пост
# 602
preggo всичко е както си ме оставихте снощи  Wink
възползвам се от хубавото време и си пера перденца, дамаски и т.н (за кой ли път вече - докато малкия се появи)
 Heart Eyes Благодаря за милото отношение  Hug

Гнездиш, както се казва Grinning
А ние тук се шегуваме, но ти не бързай, да ти кажа. Знам, че ти е омръзнало и ти тежи много вече, ама после луда ще станеш. Та полежи и поспи повечко тези дни, да имаш резерви за после Hug
Виж целия пост
# 603
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed icyangel  Hug
То и на мен ми се прииска  newsm32........ Embarassed
Днес на прегледа ендокриноложката само ми повтаряше - ако целите забременяване - няма проблем, само малко още трябва да смъкнем ТСХ  до 2,5 /дигна ми на 50 хормона за зимата/, и после ако забременеете, малко повече следене и изследвания и всичко ще е наред... Е, как да не му се прииска на човек.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 604
icyangel , и аз ти пожелавам мноооооого леко раждане и един сладък бебок до края на седмицата  Hug
Виж целия пост
# 605
ХУбав ден дами   bouquet, благодаря за сърдечните пожелания  Hug
Виж целия пост
# 606
Icyangel се е разписала и днес  Laughing

Sisolina,то и на мен ми се прииска вече бебе  Heart Eyes
Още повече като гледам лентичката на Айсито.Навява ми много мили спомени-по същото време преди 2 години и аз чаках така.
Родих на 27 октомври.
Виж целия пост
# 607
Айси,стиснати палци и от мен. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 608
Привет от още една хашимотка!  Hug
Рядко се включвам, но ви чета редовно.

Минавам само да пожелая на Айси леко и безаварийно раждане и на финала здраво, пухкаво бебешорче...   bouquet
Виж целия пост
# 609
Понякога си представям раждането като врата , от която нататък започва новият живот.

В този смисъл желая на Айси леко пристъпване през прага , сълзи само от радост и здраво бебе!
Виж целия пост
# 610
Icyangel се е разписала и днес  Laughing

Ама вчера и днес не е Thinking
В трепетно очакване съм Laughing

Дано всичко е наред и се похвали в най-скоро време Peace
Виж целия пост
# 611
Стискам палци Icy  скоро да се похвали  с леко раждане и прекрасно бебче Praynig Peace
Виж целия пост
# 612
Мдааа. Айсе изчезна, дано да е наред всичко и причината да е в малко сладко ревящо вързопче!
Виж целия пост
# 613
Записвам се от чакащите Айсито:))

Поздрави Hug
Виж целия пост
# 614
Айси, леко раждане и едно здраво и красиво бебче, хайде не остана вече - днес е деня и те чакаме с нетърпение да ни се похвалиш, щъркела е на прага ти  stork-boy    Mr. Green    



    newsm30   newsm32   newsm30   smile3504   newsm32
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия