Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (9)

  • 82 592
  • 751
# 630
Честито момченце на Айси!

Да им е жив и здрав и винаги лъвски да побеждава в живота!

Айси бързо и леко възстановяване!  bouquet
Виж целия пост
# 631
ЧЕСТИТО, АЙСИ!!!  Hug
Виж целия пост
# 632
Честито и от мен!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 633
Честито лъвче на прекрасната мама Hug
Да ви е жив и здрав, много да се обичате и да градите живота си заедно с много любов newsm07
Бързо възстановяване на Айси!
Виж целия пост
# 634
Здравей, Хей!
Труден въпрос. Защо не пробваш с още един доктор.

Аз намерих това:
"Развитие на болестта
Базедовата болест е автоимунно заболяване, при което собственото ни тяло произвежда антитела на рецептора за стимулиране на тироидния хормон (TSH). Понякога се произвеждат и антитела на тироидните хормони fT3 fT4, както и на тироглобулина. Тези антитела се свързват с TSH рецептора и го стимулират което довежда до необичайно усилено производство на T3 и T4. Това от своя страна е причината за клиничните симптоми на хипертироидизъм и увеличение на щитовидната жлеза (гуша)."
от тук: http://ohboli.bg/bolesti.php?bolestID=711

И тук има някакви обяснения http://www.medinfo-bg.com/?page=statiq&id=357
Виж целия пост
# 635
Айси,честито момченце  bouquet  Да расте здраво,щастливо и умно дете!
Нека късметът е винаги с него!


Виж целия пост
# 636
Каква прекрасна новина Joy
Честита ти рожбичка, Айси!!! Да е живо и здраво детето, а на мама- бързо възстановяване и желая
 
Виж целия пост
# 637
Момичета....... Айси е добре, свзела се е вече, чака с нетърпение първата си среща с малкото лъвче Аслан и ви изпраща поздрави... Предадох й хубавите ви пожелания, казах й, че е получила и виртуални букети и че много много положителни мисли летят към нея, това е засега.....
Виж целия пост
# 638
Честит юнак и от мен на Айси:)))
Да ви е жив и здрав:)))
 Hug  bouquet
Виж целия пост
# 639
Честита синя радост на мама Айси Hug
Нека малкото лъвче  расте палаво и жизнерадостно дете, а на мама бързо възстановяване.
Виж целия пост
# 640
Честито, Айси! Нека малкия Аслан расте здраво и щастливо дете и много да ви радва!   bouquet
Виж целия пост
# 641
Честито и от мен!Бързо възстановяване и скорошно завръщане в дома!Много здраве и късмет!  bouquet
Виж целия пост
# 642
ЕРОТА, днес или утре Симона става на две...  newsm78 Аз останах с впечатление че на 27.10. сте се родили... , а лентичката друго казва...  Embarassed
Виж целия пост
# 643
Sisolina,и аз сега го видях  Laughing
Понеже лентичките са от руски сайт и там са с 1 час напред-та се е сменила в 23.00 часа вместо в 0.00 часа.Утре е големият ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 644
 newsm59
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА СИМОНА! newsm67
ЕРОТА, да ви е жива и здрава, и много да ви радва!  Tada
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия