Специалист по хламидия пневмоние в София?

  • 2 147
  • 3
Моля за името  и координатите на някой добър специалист по хламидия пневмоние? Това в компетенцията на пулмолозите ли е? Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1
Специалисти по бактериите са микробиолозите. Хламидията е сред т. нар. атипични причинители на инфекции, и се лекува с антибиотици за съответната група. Трудно е доказването и, но вие вече сте го направили предполагам. Според мен всяко джипи би трябвало да знае как се лекува.
Излекуването в случая зависи от съвместните усилия и компетентност на микробиолога и клинициста. Във всяка една от големите университетски болници в София ще се справят. Ако става въпрос за детенце -детската белодробна на Александровска Peace
Виж целия пост
# 2
Ако все още не си намерила добър специалист, аз ти препоръчвам Д-р Минчев от Специализирана болница за активно лечение на белодробни заболявания "Св. София" - ул. Иван Гешов № 19. 
Виж целия пост
# 3
Баща ми лекува такава хламидия в Белодробната болница, която по-горе са ти посочили. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия