

Чудесно! Браво! Нека сега малката бързо-бързо да се възстанови и мама да спира да се тревожи за нея


Чудесно! Браво! Нека сега малката бързо-бързо да се възстанови и мама да спира да се тревожи за нея


Оф побърках се. Грипът е отврат не знам свински ли е не е ли, но така ме събори, че не е истина. Затова ако и утре кашля искам аз мое успокоение да му направя снимка, но в поликлиниката няма да ходя - там е просто ненормално положението от болни хора.
Прибрахме се и за капак вдигна темп. 37,8 и аз тотално вече изперках. Днес сутринта отидохме в Детска белодробна клиника на Мед. академия, но поради грипната епидемия нямаше прегледи. Оттам в Детската педиатрия. Веднага ни приеха, направиха много обстоен преглед, пуснаха веднага и ПКК. Кръвта е добре и тази лекарка потвърди, че няма в никакъв случай пневмония, а лек трахеобронхит. Според нея целият проблем идва от хремата (задна нищо не тече иначе) и възпалена трета сливица. Та сега търся добър УНГ. Това е накратко. Скапах се да обикалям по лекари с болно дете за капак и аз болна, да си плащам като поп, въпреки че ни удържат доста добра сума здравни осигуровки и когато наистина имам нужда от лекарска помощ и то за дете да си плащам всичко.
Препоръчани теми