Всяка ЛЮЛИНска мама свещичка ще запали,за здраве и късмет на малките Бо и Влади

  • 38 372
  • 751
# 465
Храбрият шивач
Виж целия пост
# 466
Отказвам се,не ми е любима приказка Wink
Виж целия пост
# 467
Мама Мони, ужасно е това, което си написала... С болно детенце да обикаляш насам-натам.... и ако като нас сте и без кола, просто не ми се мисли... Егати и здравеопазването имаме...
Добри УНГ има в Токуда и работят с направления от НЗОК. Спешният център на Токуда е денонощен. Ак нямат специалист, викат дежурния от отделението.
Дано бързо се оправи мъничето!  Hug Praynig
Виж целия пост
# 468
Не беше лош театъра даже и аз се посмях доста, само дето ми беше студено в залата. Другата неделя ще има за Мечо Пух.
Виж целия пост
# 469
Супер!Мечо Пух обичам Flutter,имаше ли много хора?
Виж целия пост
# 470
Половината зала беше заета, видях ме се с мама Мира и Ния.
Ели, поздравления за не пушенето!
Виж целия пост
# 471
Да се включа и аз,че отдавна не съм писала. Grinning
Днес ходихме до Превент.Мими от вторника започна да покашля по малко без други симптоми.Викнах лекарка вкъщи да я прегледа и каза,че няма абсолютно нищо притеснително.Обаче днес реших да посетим и Превент ,защото детето си кашля все още,макар и по рядко.Да ви кажа там никога не съм попадала на свестен педиатър.Обаче днес беше една лекарка,Росица Спасова се казва,която ми направи много добро впечатление.Прегледа много добре детео,беше много мила.И тя каза,че няма основание за никакви притеснения,защото гърлото и гърдичките са много добре.Смени ни сиропа ,който пием.От Мукоплант минаваме на Стодал.Да видим.
Виж целия пост
# 472
Здравейте момичета,Имам нужда от съвет.Рая я кърмих само сутрин поради недостатъчно кърма,но се разболях сериозно и се наложи доста силен антибиотик така реших от 3-ри сутрини да не я кърмя повече.С нея няма проблем не търси,като се събуди давам вода и биберона и продължава със съня.Аз в тази ситуация трябва ли да приемам някакви медикаменти или да оставя във времето кърмата сама да спре.Дайте съвети........
Виж целия пост
# 473
Мими,ако не усещаш напрежение в гърдите,няма нужда да приемаш медикамент.Ако усещаш,цеди по съвсем малко кърма,само колкото да ти олекне и да не стимулираш лактацията.
Щом си кърмила само сутрин,не мисля,че ще имаш нужда дори и от цеденето,постепенно сама ще си спре.До 3 години след спиране на кърмата е нормално да имаш по 1-2 капки от всяка гърда.

Аз ти препоръчвам,ако не усещаш напрежение,изобщо не прави нищо.Опипвай се за бучки и след 3 м на мамаолог. Peace
Виж целия пост
# 474
Ади благодаря ти ,а тези кулинарни изкушения действително ли са твои мммммммммммм........вкусно
Виж целия пост
# 475
Вени, благодаря Hug Много ми е трудно,ама няма да се дам Mr. Green
Виж целия пост
# 476
Мдаааааааа,мой са,мой са bowuu bowuu bowuu  chef
Има още да се уча,особенно на тортите,ама катоо все нямам време и на този резултат съм доволна Hug
Виж целия пост
# 477
И аз много се радвам за малката Бо! Бързо да се възстановява и прибира вкъщи!
Ели, браво за непушенето! Стискам палци за успешното им и трайно спиране!
Мама Мони, Валенцето, бързо оздравяване на сладурите. За ходенето по лекари и на мен не ми се говори. Но Ели е права - тази УНГ, която е в кабинета до Бързаков е добра, аз съм водила Ния на два пъти и двата пъти ни оправя положението с хомеопатия. Само приемното време е кофти за през седмицата. Приема всеки ден от 13,00ч. до 16ч и в неделя сутрин - от 10 до 13ч.
А Вени е права, днес театърът беше хубав. Накрая  и куклите им дадоха да пипнат и Ния беше толкова щастлива, че цял ден за това говори.
Виж целия пост
# 478
Вени, благодаря Hug Много ми е трудно,ама няма да се дам Mr. Green
Ще следя брояча отблизо!!!
Виж целия пост
# 479
 Joy,Оги каза,че глобата е 100лв ако ме види с цигара Laughing
Сериозно,спирам да си тровя децата,малко късно се сетих,ама.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия