Всяка ЛЮЛИНска мама свещичка ще запали,за здраве и късмет на малките Бо и Влади

  • 38 372
  • 751
# 510
Привет!!! Днес таткото си взе почивен ден, защото аз трябваше да ходя да ми махат конците в Токуда... Бреййй, излязох сред хората, видя ме слънцето... Разведрих се мъничко...
Виж целия пост
# 511
Видя ли че може Wink,няма страшно,ще премине!
Вени,недей така,няма да ме подлъжеш Crossing Arms,приключих с ражданията
Виж целия пост
# 512
Почерпете се виртуално за здравето на нашата принцеса, която става на 3 г. днес.

  party023  Wine Glass : cook3:
Виж целия пост
# 513
Да е жива и здрава малката Йоана,много да ви радва и слуша  bouquet
Виж целия пост
# 514
Честит рожден ден на Йоанна! Много здраве и късмет, радост за мама Фъстъчка!
Виж целия пост
# 515
Мили Люлински мами, може би сте обсъждали тази тема досега, но искам да се допитам и до вашето мнение- на Ася й предстои РД и тъй като за съжаление няма да го правим в Партиленда или във Фън Зон в Сиконко, защото имат нови собственици от април тази година, пък и датата при едните е заета, а другите работят вече само с големи деца над 7-8 г., се сетих за Калпазаните, когато имахме Люлинска срещичка там (беше отдавна  Blush). Отидох днес там и ми хареса как се развива клубчето оттогава и офертата им за РД не беше лоша...Е, като че ли имат по-малко играчки, но все пак искам да знам кое клубче вие бихте ми препоръчали....
Ядосвам се на това, че всички клубове работят само с Лагуна ии искат 10 лв. сервиз, ако си вкараш торта отвън....
Виж целия пост
# 516
В Калпазани на мен много ми харесва Peace
Виж целия пост
# 517
Mis-Demeanor  Wink леко на финалната права!...От подписа  Heart Eyes
ЧРД на порасналата Йоанка!Здраве,щастие и весело детство!  bouquet

Кажете за кукления театър тази седмица-от колко часа,солко е билета?Мисля да ходя с една комшийка.Нали е Мечо Пух?
Виж целия пост
# 518
Честит рожден ден на Йоанка , да е жива и здрава![b]
Mis-Demeanor[/b], за Калпазаните не знам не съм била на рожден ден там, преди доста време ходихме в Пипи или както там се казва в Люлин 1, бл. 033, не знам дали съществува още и беше много добре.
Деси, за театъра, днес от 16, 00 е Ида в царството на цветята, а утре в неделя от 11 е Мечо Пух и приятели. Но понеже онзи ден в градината на росен им изнесоха спектакъла за Мечо Пух, сега ще го водя от 10,30 в залата на Гурко на Снежанка и седемте джуджета!
Виж целия пост
# 519
Вени  bouquet Ние в яслата не ходим още на театър,чак през януари.Там на место ли се плаща?
Кой ще ходи още?Аз ще доведа една моя комшийка.Може да се видим и на по кафенце после
А за срещичка какво ще правим?
хайде за събуждане нещичко Crazy
http://m.bgflash.com/47/chasha.jpg
Виж целия пост
# 520
Деси, ние няма да ходим. Мечо пух сме гледали, пък и аз ще съм на работа май. Билетът е 4 лв. на човек, включително и дете.
Mis-Demeanor, честито за втората лентичка. Лека и безпроблемна.
За клубче, според мен Калпазините е добър клуб, харесвало ни е на РД, макар че нашият не беше там. Защо не провепиш, ако не е късно и в това помещение към детски магазин Марсел, където по мои спомени беше РД на Мими на Валенцето, има страхотни розови неща за малки принцеси като твоята. Намира се срещу Арена и няма проблем за внасяне на торта, доколкото разбрах.
Виж целия пост
# 521
Благодаря ви   bouquet  Добре, ще проверя това до Марсел - то как се казва? Не съм забелязвала детски клуб там  newsm78
Виж целия пост
# 522
ЧРД на Йоанка,на патерица.Здраве,здраве и много обич и желая Hug

Мис Демеанор,клубчето до Марсел не работи.Ние с мамите от компанията искахме да спретнем там Коледно тържество на коконите,но като се обадих,казаха,че не работи.Евентуално,ако го пускат пак в употреба ще е след Януари месец.
Честита втора лентичка.Лека и безпроблемна Hug
Виж целия пост
# 523
Здравейте момичета,компютъра ми се развали и чак сега ми смениха нета на лаптопа Twisted Evil

 Честит рожден ден на Йоанка на патерици да е жива и здрава и да радва много мама и тати




Ади как сте   bouquet

Виж целия пост
# 524
Добро утро!!!

Блонди,супер сме.Чакаме да дойде Коледа и да зачезваме към Южното градче Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия